515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
4-denní wellness pobyt pro DVA v Luhačovicích
4-denní wellness pobyt pro DVA v Hotelu Vega v Luhačovicích. Dítě do 12 let GRÁTIS. Bohatá polopenze, wellness, aquapark, minigolf, tenis a spousta dalšího.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Luhačovice

4-denní wellness pobyt pro DVA v Luhačovicích

-40 %
4-denní wellness pobyt pro DVA v Luhačovicích
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Toužíte po pořádném odpočinku? Tak to máte dvě možnosti: buď zůstat doma a pořád o něm jen snít anebo vyrazit na 4 dny do Luhačovic, kde na Vás čeká nezapomenutelný relaxačně - sportovní pobyt. A Vaše zdraví taky nepřijde zkátka. V nejoblíbenějších moravských lázních můžete popíjet zdejší léčivé prameny Vincentka a Ottovka, které Vám zpříjemní volné chvilky mezi relaxací, sportem a výlety!

 

Zákazníky oceněný Hotel Vega ***

V rámci tohoto "nadupaného" balíčku se těšte na 3 noci s Vaším doprovodem ve 3* hotelu Vega, který leží v nejklidnější části Luhačovic - jen kousek od přehrady. A že se můžete těšit na dokonalý servis, to stvrzují i ocenění "Hotel roku 2012" ve tříhvězdičkové kategorii pro Zlínský kraj a stříbrné ohodnocení "Baby friendly certificate", které hotel Vega získal jako jediný v Luhačovicích.

A ve výčtu výhod tohoto balíčku můžeme jen pokračovat: snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 různých menu, Wi-Fi v celém areálu hotelu a parkování zdarma. Zkrátka nepřijdou ani rodinky s dětmi - děti do 12 let mají pobyt i se snídaní zdarma a navíc si můžou hrát v dětském koutku nebo na dětském hřišti.

 

Wellness, sport a volné vstupy - tady se nudit rozhodně nebudete

Součástí balíčku jsou také tyto služby vždy pro oba ubytované:

 • relaxační masáž zad a šíje
 • rašelinový zábal zad a šíje
 • volný vstup do fitness centra
 • volný vstup do vnitřního bazénu

A další sportovní vyžití na sebe nenechá dlouho čekat:

 • volný vstup do aquaparku Duha u Luhačovické přehrady
 • volný vstup na minigolf a stolní tenis
 • volný vstup na tenisové kurty a do squashové haly
 • zdarma také možnost zapůjčení jízdních kol a map

 

Luhačovice a okolí aneb kam na výlety

Lázeňské město Luhačovice najdete v údolí mezi Vizovickými vrchy. Díky této vynikající poloze je zde celoročně mírné klima a návštěvníci si zde mohou v klidu užívat všech lázeňských radovánek. Celoročně jsou Luhačovice také městem kultury, dobrého jídla a pití. Na přehled akcí ve městě se podívejte zde.

Díky vysoké koncetraci hradů a zámků v okolí je pobyt v Luhačovicích ideálním také pro všechny milovníky historie. Která místa určitě navštívit?

Buchlov - patří mezi nejstarší hrady České republiky. Jsou zde cenné přírodopisné sbírky a bohatá knihovna. Otevřeno ÚT - NE, 9.00 - 17.00 hod. Na výběr máte ze 4 prohlídkových okruhů. 

Buchlovice - zámek postavený ve stylu italské barokní vily. Obklopuje ho anglický park s mnoha vzácnými dřevinami. Volně se zde prochází pávi. Otevřeno ÚT - NE, 9.00 - 17.30 hod. Možná je i prohlídka zahrady komentovaná průvodcem.

Kroměříž - arcibiskupský barokní zámek s bohatou výzdobou interiérů. Slavná obrazová galerie (Tizian, Cranach, van Dyk). V centru města se nachází gotický chrám sv. Mořice, barokní kostel sv. Jana Křtitele a Květná zahrada. Město bylo vyhlášeno národní památkovou rezervací.

Lešná - pohádkový zámeček z konce 19.století. Má bohatou a cennou dřevořezbářskou výzdobu. Obklopuje ho anglický park, kde bylo v roce 1956 vybudováno ZOO. ZOO má otevřeno celý týden od 8.30 do 18.00 hod. Vyplatí se rodinné vstupné 360 Kč.

Velehrad - nejvýznamnější poutní místo na Moravě spojené s historií Velkomoravské říše a s příchodem Cyrila a Metoděje. Původně gotický kostel ze 13.století byl v 18.století barokně přestavěn.

Zlín - nachází se zde obuvnické muzeum s unikátní kolekcí obuvi od doby románské po dnešek.

 

Kde kupón uplatnit

Hotel Vega
Pozlovice č. 99
763 26 Luhačovice
tel.: +420 577 131 216, +420 724 118 110     
e-mail: recepce@hotelvega.cz
Více informací najdete na www.hotelvega.cz.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.8. do 31.10.2012
 • Rezervace pobytu na tel. čísle +420 577 131 216, +420 724 118 110 případně mailem recepce@hotelvega.cz
 • Děti do 12 let na přistýlce vč. snídaně ZDARMA.
 • Děti nad 12 let za příplatek 510 Kč/noc včetně polopenze a služeb.
 • V případě zájmu o pobyt pro jednu osobu nás kontaktujte na tel. čísle +420 608 919 454 nebo emailu info@slevoteka.cz
 • Příplatek za pobyt s domácím zvířetem 100 - 200 Kč/den (dle velikosti).
 • Více informací na www.hotelvega.cz.
nabídka byla ukončena