515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
Týdenní pobyt až pro ŠEST osob v lázeňských Luhačovicích
Ideální letní dovolená pro celou rodinu v oblíbeném lázeňském městě! Pobyt až pro ŠEST osob na 8 dní (7 nocí) v nadstandardně vybavených apartmánech 3+1 ve Vile Amálka. Poznejte i vy největší moravské lázně!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Luhačovice

Týdenní pobyt až pro ŠEST osob v lázeňských Luhačovicích

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2015

Kde uplatnit voucher

Vila Amálka
Družstevní 687
763 26 Luhačovice 

www.amalkaluhacovice.cz
Tel.: 776 587 161
E-mail: info@amalkaluhacovice.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinek v moravských lázních

Hledáte místo pro strávení příjemné rodinné odpočinkové dovolené s nespočtem aktivit a možností výletů? Navštivte Luhačovice ‒ největší a nejoblíbenější moravské lázně ‒ kde si užijete pobyt, na který jen tak nezapomenete! Navštivte jedny z nejkrásnějších lázní.

Odpočinek v moravských lázních

Nově zrekonstuovaná Vila Amálka

Těšit se můžete na týdenní pobyt ve Vile Amálka, jež je situovaná v nově renovované budově. Nachází se na okraji města Luhačovice, a to v klidné části, což vám zaručuje ničím nerušený pobyt.

Ubytováni budete v jednom ze čtyř nadstandardně zařízených apartmánů s dispozicí 3+1 o maximální kapacitě 6 osob. Nachází se zde obývací pokoj, jež je vybaven rohovou sedačkou s konferenčním stolem, LED TV a jídelním stolem se židlemi.

Nově zrekonstuovaná Vila Amálka

Ložnice je vybavena pohodlnou manželskou postelí a velkou šatní skříní. Dětský pokoj je zařízen dvěma oddělenými lůžky s možností vytvoření manželské postele. V případě zájmu je možno zapůjčit si dětskou postýlku, a to zcela zdarma.

Ložnice je vybavena pohodlnou manželskou postelí a velkou šatní skříní 

Kuchyně apartmánu je zařízena kuchyňskou linkou s nerezovým dřezem a sporákem, mikrovlnnou troubou a kompletní sadou nádobí.

Kuchyně apartmánu je zařízena kuchyňskou linkou s nerezovým dřezem a sporákem, mikrovlnnou troubou a kompletní sadou nádobí

A co dělat ve volném čase?

Nemusíte se vůbec bát, že by byl pro vás týdenní pobyt příliš dlouhý! V Luhačovicích se vám naskýtá spoustu možností jak pro aktivní vyžití, tak pro odpočinek! Rozhodně si nenechte ujít 2 hodiny ve whirlpool zdarma. Díky kuponu máte také slevu 30 % na masáže.

 V Luhačovicích se vám naskýtá spoustu možností jak pro aktivní vyžití, tak pro odpočinek

Zasportujte si s celou rodinou například na místních tenisových kurtech, zahrajte si bowling či navštivte některé z místních koupališť a krytých bazénů.

Vaše děti jistě ocení den strávený na nově postaveném koupališti v Pozlovicích u Luhačovické přehrady

Vaše děti jistě ocení den strávený na nově postaveném koupališti v Pozlovicích u Luhačovické přehrady. Krom koupání a lenošení na sluníčku si zde užijete spoustu zábavy v bazénu s vodními atrakcemi a tobogánem.

Za relaxací se zase vydejte do centra lázeňského města, kde se nachází hotelový komplex Alexandria**** s největším a nejmodernějším wellness centrem v Luhačovicích

Za relaxací se zase vydejte do centra lázeňského města, kde se nachází hotelový komplex Alexandria**** s největším a nejmodernějším wellness centrem v Luhačovicích. Dle aktuálních cen si zde můžete dopřát nespočet lázeňských procedur. Kompletní seznam najdete ZDE.

Luhačovice a okolí

Luhačovice jsou mimo jiné nazývány "perlou mezi moravskými lázněmi" a jsou to také největší lázně na Moravě. Najdete zde jedinečnou architekturu Dušana Jurkoviče, díky níž jsou Luhačovice známé po celém světě.

Luhačovice jsou mimo jiné nazývány "perlou mezi moravskými lázněmi" a jsou to také největší lázně na Moravě

Známé je toto místo samozřejmě pro své léčebné prameny ‒ mezí nejznámější patří Vincetka, Ottovka, Aloiska nebo pramen Dr. Šťastného. Léčba je zaměřena na dýchací ústrojí, trávicí trakt a léčbu cukrovky. K léčbě napomáhá i příznivé klima a nádherná příroda. 

Při cestě do Luhačovic se zároveň vydáváte i do kraje plného folklóru a tradic

Nezapomeňte navštívit

Okolí Luhačovic nabízí nespočet tipů na výlety, pro inspiraci nabízíme některé z nich:

 • Lešné najdete pohádkový zámeček z konce 19. století. Má bohatou a cennou dřevořezbářskou výzdobu. Obklopuje ho anglický park, kde byla v roce 1956 vybudována ZOO.
 • Velehrad představuje nejvýznamnější poutní místo na Moravě spojené s historií Velkomoravské říše a s příchodem Cyrila a Metoděje. Původně gotický kostel ze 13. století byl v 18. století barokně přestavěn. Kousek od Velehradu najdete také archeoskanzen Modrá s ukázkou architektury Velké Moravy.
 • Kunovicích najdete muzeum letectví.
 • Ve Zlíně se nachází obuvnické muzeum s unikátní kolekcí obuvi od doby románské až po dnešek.

Okolí Luhačovic nabízí nespočet tipů na výlety

V prezentaci byly použity fotografie z www.duha.pozlovice.cz a www.lazneluhacovice.cz. Tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 6. 2015 do 30. 9. 2015.
 • Rezervace pobytu natel. 776 587 161 nebo na
  e-mailu
   info@amalkaluhacovice.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Turistická taxa 15 Kč/osoba/noc.
 • Pobyt začíná v sobotu od 14:00 hod. a končí v sobotu v 10:00 hod. (pokud není dohodnuto jinak).
 • Více informací na www.amalkaluhacovice.cz.

Hodnocení pobytu

4,3 z 5
Celkem hodnotilo 6 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • lustigovai 22. 2. 2017
 • miceva 23. 12. 2016

  Byli jsme celkově spokojeni, dostali jsme to, co jsme si objednali a co jsme očekávali.

zobrazit hodnocení / 6 zákazníků

nabídka byla ukončena