515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní s VOLNÝM VSTUPEM do lázní
Maďarské termály Egerszalók - pobyt pro DVA na 3 a více dní v apartmánech Kék Lagúna se snídaněmi, lahodnou večeří a volným vstupem do TERMÁLŮ! Nyní s platností do konce dubna 2015!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní s VOLNÝM VSTUPEM do lázní

-36 %
Termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní s VOLNÝM VSTUPEM do lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Kék Laguna
Széchenyi István út 44
3394 Egerszalók
Maďarsko

www.egerszalok.hu/keklaguna
Tel.: +36 20 95 35 807
Email: keklaguna2003@t-online.hukeklaguna2003@axelero.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nabitá relaxační dovolená pro vaše zdraví

Relaxujte v lázních, poznejte největší maďarské hory nebo popíjejte místní výborné víno. Zajeďte si do Maďarska a na perfektní zimní nebo jarní dovolené načerpejte novou energii!

Nabitá relaxační dovolená pro vaše zdraví

Komfortně vybavené apartmány Kék Laguna

Apartmány Kék Laguna najdete v orientační vzdálenosti asi 6 hodin jízdy z Prahy, z Brna 4,5 hodiny, o hodinu víc z Ostravy nebo něco málo přes 3 hodiny z Bratislavy.

Apartmány Kék Laguna

Pokoje v apartmánech jsou pohodlně a velmi dobře vybaveny, vhodné i pro pobyty rodin s dětmi. Najdete zde vlastní sociální zařízení i kuchyňku.

Skvěle vybavené apartmány

Ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi

Součástí ubytování jsou bufetové snídaně podávané v budově vedle penzionu. Dále se můžete těšit na jednu večeři, která se bude podávat v nedaleké stylové restauraci. Těšit se můžete nejen na útulnou atmosféru, ale hlavně na talíř s mixem pečeného masa a přílohou.

Součástí pobytu jsou snídaně

Maďarsko je také známé pro výborná vína - v restauraci určitě nějaké ochutnejte. Doporučujeme třeba jedno ze sklepů Marosvölgyi. Nákupem kuponu si navíc můžete společně dopřát dávku relaxace - 30 minut v sauně a 2 hodiny v jacuzzi, situovaných v prostorách ubytování.

Těšte se na relax v sauně

U apartmánů najdete hřiště pro děti nebo místo pro grilování. Na jaře rozhodně využijte možnosti volného využití kol a vydejte se na nich poznávat krásy okolí.

Nebo se můžete vydat na turistiku do pohoří Mátra, které je nejvyšším maďarským pohořím. Pokud máte rádi koně, můžete si okolí prohlédnout z koňského hřbetu. A pokud jste spíše gurmáni, určitě si nenechte ujít ochutnávku kozích sýrů a ochutnávku místního vína, kterým je region proslavený.

Díky kupónu získáváte celodenní vstup do termálů Demjén

Pověst říká, že údolí pod pohořím Bük a Mátra stvořil bůh, když se radoval. Jakpak by taky ne, když tady už po staletí najdete léčivé termální lázně Demjén! Díky středomořskému podnebí jsou celoročně otevřeny k relaxaci ve vodě tryskající z hloubky 690 metrů.

Léčivé termální lázně Demjén

Díky kuponu si užijete volný vstup do těchto lázní na celý den. Na co se těšit? Na šest venkovních a dva vnitřní bazény s léčivou termální vodou a další bazén se zábavními atrakcemi. Specialitou je zde noční koupání, díky kterému můžete až do druhé hodiny ranní pozorovat romantickou noční oblohu posetou hvězdami!

Nachází se zde bazény s léčivou vodou

Unikátní lázně Egerszálok a město Eger

Hlavní zajímavostí toho malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jež je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se o přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný.

Unikátní lázně Egerszálok a město Eger

Léčí se zde hlavně pohybové obtíže, termální pramen dosahuje teploty 68°C. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou.

A nezapomeňte - do těchto lázní máte 5% slevu na celodenní vstupenku! A není to jediná sleva, kterou díky kuponu získáváte! Můžete se těšit také na 50% slevu do solné jeskyně nebo 5% slevu do restaurace Piroska.

Termální pramen

Na své dovolené v Maďarsku navštivte toto krásné město s dlouholetou tradicí. Eger se nachází na jižním úbočí pohoří Bük (asi 130 km od Budapešti, 6 km od městečka Egerszálok). Toto historické město bylo vždy administrativním střediskem, duší proslulého historického vinařského regionu, je známé i jako lázeňské město. Navštivte zde klasicistní Baziliku s největšími varhanami v zemi, Arcibiskupský palác nebo hradní muzeum s obrazárnou.

Město Eger


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 14. 12. 2014 do 30. 4. 2015 (kromě svátků).
 • Rezervace pobytu na e-mailu keklaguna2003@t-online.hu (komunikace v angličtině).
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: 608 919 454, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti do 18 let 10 EUR/noc včetně snídaně.
  • Další osoby starší 18 let 13 EUR/noc včetně snídaně.
  • Turistická taxa 1 EUR/osoba starší 18 let/noc.
 • Dítě do 2 let ZDARMA.
 • Více informací na www.egerszalok.hu/keklaguna.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena