515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní s VOLNÝM VSTUPEM do lázní
Maďarské termály Egerszalók - pobyt pro DVA na 3 a více dní v apartmánech Kék Lagúna se snídaněmi, lahodnou večeří a volným vstupem do TERMÁLŮ! Nyní s platností do konce dubna 2015!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní s VOLNÝM VSTUPEM do lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

15. 12. 2014 – 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Kék Laguna
Széchenyi István út 44
3394 Egerszalók
Maďarsko

www.egerszalok.hu/keklaguna
Tel.: +36 20 95 35 807
Email: keklaguna2003@t-online.hukeklaguna2003@axelero.hu

Nabitá relaxační dovolená pro vaše zdraví

Relaxujte v lázních, poznejte největší maďarské hory nebo popíjejte místní výborné víno. Zajeďte si do Maďarska a na perfektní zimní nebo jarní dovolené načerpejte novou energii!

Nabitá relaxační dovolená pro vaše zdraví

Komfortně vybavené apartmány Kék Laguna

Apartmány Kék Laguna najdete v orientační vzdálenosti asi 6 hodin jízdy z Prahy, z Brna 4,5 hodiny, o hodinu víc z Ostravy nebo něco málo přes 3 hodiny z Bratislavy.

Apartmány Kék Laguna

Pokoje v apartmánech jsou pohodlně a velmi dobře vybaveny, vhodné i pro pobyty rodin s dětmi. Najdete zde vlastní sociální zařízení i kuchyňku.

Skvěle vybavené apartmány

Ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi

Součástí ubytování jsou bufetové snídaně podávané v budově vedle penzionu. Dále se můžete těšit na jednu večeři, která se bude podávat v nedaleké stylové restauraci. Těšit se můžete nejen na útulnou atmosféru, ale hlavně na talíř s mixem pečeného masa a přílohou.

Součástí pobytu jsou snídaně

Maďarsko je také známé pro výborná vína - v restauraci určitě nějaké ochutnejte. Doporučujeme třeba jedno ze sklepů Marosvölgyi. Nákupem kuponu si navíc můžete společně dopřát dávku relaxace - 30 minut v sauně a 2 hodiny v jacuzzi, situovaných v prostorách ubytování.

Těšte se na relax v sauně

U apartmánů najdete hřiště pro děti nebo místo pro grilování. Na jaře rozhodně využijte možnosti volného využití kol a vydejte se na nich poznávat krásy okolí.

Nebo se můžete vydat na turistiku do pohoří Mátra, které je nejvyšším maďarským pohořím. Pokud máte rádi koně, můžete si okolí prohlédnout z koňského hřbetu. A pokud jste spíše gurmáni, určitě si nenechte ujít ochutnávku kozích sýrů a ochutnávku místního vína, kterým je region proslavený.

Díky kupónu získáváte celodenní vstup do termálů Demjén

Pověst říká, že údolí pod pohořím Bük a Mátra stvořil bůh, když se radoval. Jakpak by taky ne, když tady už po staletí najdete léčivé termální lázně Demjén! Díky středomořskému podnebí jsou celoročně otevřeny k relaxaci ve vodě tryskající z hloubky 690 metrů.

Léčivé termální lázně Demjén

Díky kuponu si užijete volný vstup do těchto lázní na celý den. Na co se těšit? Na šest venkovních a dva vnitřní bazény s léčivou termální vodou a další bazén se zábavními atrakcemi. Specialitou je zde noční koupání, díky kterému můžete až do druhé hodiny ranní pozorovat romantickou noční oblohu posetou hvězdami!

Nachází se zde bazény s léčivou vodou

Unikátní lázně Egerszálok a město Eger

Hlavní zajímavostí toho malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jež je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se o přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný.

Unikátní lázně Egerszálok a město Eger

Léčí se zde hlavně pohybové obtíže, termální pramen dosahuje teploty 68°C. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou.

A nezapomeňte - do těchto lázní máte 5% slevu na celodenní vstupenku! A není to jediná sleva, kterou díky kuponu získáváte! Můžete se těšit také na 50% slevu do solné jeskyně nebo 5% slevu do restaurace Piroska.

Termální pramen

Na své dovolené v Maďarsku navštivte toto krásné město s dlouholetou tradicí. Eger se nachází na jižním úbočí pohoří Bük (asi 130 km od Budapešti, 6 km od městečka Egerszálok). Toto historické město bylo vždy administrativním střediskem, duší proslulého historického vinařského regionu, je známé i jako lázeňské město. Navštivte zde klasicistní Baziliku s největšími varhanami v zemi, Arcibiskupský palác nebo hradní muzeum s obrazárnou.

Město Eger


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 14. 12. 2014 do 30. 4. 2015 (kromě svátků).
 • Rezervace pobytu na e-mailu keklaguna2003@t-online.hu (komunikace v angličtině).
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: 608 919 454, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti do 18 let 10 EUR/noc včetně snídaně.
  • Další osoby starší 18 let 13 EUR/noc včetně snídaně.
  • Turistická taxa 1 EUR/osoba starší 18 let/noc.
 • Dítě do 2 let ZDARMA.
 • Více informací na www.egerszalok.hu/keklaguna.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena