515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Oblíbené lázně Bešeňová (Tatry) pro DVA na 3 dny - 2
Oblíbené lázně Bešeňová (Tatry) pro DVA na 3 dny v top sezóně v oblíbených termálních lázních v Hotelu Summit***! Polopenze s 3-chodovými večeřemi, welcome drink a tenis! Možnost prodloužit si pobyt.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Liptov

Oblíbené lázně Bešeňová (Tatry) pro DVA na 3 dny - 2

-50 %
Oblíbené lázně Bešeňová (Tatry) pro DVA na 3 dny - 2

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
316 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 3. 9. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Termální lázně Běšeňová, ležící v malebné krajině kraje Liptov, jsou jednou z perel Tater i celého Slovenska a Vy zde nyní můžete strávit perfektní 3 dny, ale i více. Těšte se na polopenzi s 3-chodovou večeří, welcome drink, slevy na wellness a zahrát si můžete i tenis!

Hotel Summit *** Bešeňová

Luxusně vybavený Hotel Summit *** Vám zajistí perfektní servis po celý pobyt. Ubytování v komfortně vybavených, nekuřáckých pokojích je přívětivé i pro rodiny s dětmi. Zdarma je připojení Wi - fi a parkování přímo u hotelu.

Po příjezdu na Vás čeká uvítání v podobě lahodného sektu. V hotelové restauraci si dále pochutnáte na polopenzi skládajících se z bohatých snídaní formou švédských stolů a 3-chodového večerního menu dle výběru (i bezmasá jídla). Vybírat můžete z pokrmů slovenské, ale i mezinárodní kuchyně.

Že tři dny na takovém místě nestačí? V tom případě není problém si pobyt prodloužit zakoupením 3. noci za 1390 Kč / 52 EUR nebo si rovnou zakoupit více kuponů.

Gino Paradise Bešeňová - luxus pro tělo i duši

Jen 400 metrů od Hotelu Summit se nacházejí vyhledávané termální lázně Bešeňová s celoročním provozem. Gino Paradise Bešeňová dříve známé jako Thermal park Bešeňová je komplexem nejen tradičních termálních lázní, ale najdete zde i zcela novou adrenalinovou zónu otevřenou od 1.8.2012 (viz. vizualizace níže). 

Zdejší termální prameny mají blahodárný vliv na pohybový aparát, urologické ústrojí a léčí také kosmetické problémy. V moderních lázních, jejichž kořeny však sahají až do začátku 13. století, můžete využít aquaparku, inhalací, masáží, římské koupele, sauny, solária, fitness a dalších služeb!

Ve velkoryse řešené adrenalinové zóně najdete:

 • tobogánová věž s výškou 30m a 6 tobogány s celkovou délkou více než 1 km
 • bazén s vlnobitím
 • dětský bazén s atrakcemi
 • vyhlídková věž s proskleným výtahem

Celodenní vstup pro dospělého stojí 14 €. Na recepci hotelu si můžete za pouhé 2 Eura zakoupit slevovou kartu Liptov Region Card a na vstupné nejen do termálů v Bešeňové čerpat zajímavé slevy.

Wellness a sportovní vyžití

V rámci balíčku si můžete neomezeně zahrát billiard, stolní tenis a stolní fotbal. K dispozici je volně i víceúčelové sportovní hřiště.

Pokud budete mít náladu, můžete uplatnit slevu 20% na vstup do hotelového relax centra (parní, finská sauna, whirpool) a na zapůjčení kol. Pro děti je zde připraveno dětské hřiště.

Co určitě navštívit

Jen 4 km vzdálená je přehrada Liptovská Mara, největší vodní nádrž na Slovensku. V létě ideální místo na koupání, zahrát si zde můžete ale i golf nebo vyzkoušet windsurfing!

Liptov je obecně považován za jedno z nejkrásnějších míst celého Slovenska. Je také jedním z nejnavštěvovanějších míst a nudit se zde rozhodně nebudete.

Co při své návštěvě tedy rozhodně nevynechat?

 • Národní park Nízké Tatry - největší chráněné území na Slovensku známé díky Demanovské dolině, množství sjezdovek a spletitým cykloturistickým trasám.
 • TIP! Zkuste například cyklotrasu "Kolem vodní nádrže Liptovská Mara", která začíná jen kousek od hotelu Summit. Trasa vede po zpevněných cestách a je dlouhá 42 km.
 • Demanovské jeskyně - tvoří nejnavštěvovanější jeskynní komplex na Slovensku, který je naprostným unikátem.
 • Aquapark Tatralandia - největší aquapark na Slovensku se nachází jen 15 min od Bešeňové. Nabízí nespočet vodních atrakcí a celodenní zábavy. Leží hned vedle Liptovského Mikuláše a navštívit zde můžete přes 14 bazénů nebo třeba keltský saunový svět. Celodenní vstupné pro dospělého stojí 17 EUR. S kartou Liptov Region Card můžete i zde čerpat slevu.

Kde kupon uplatnit

Hotel Summit ***
Bešeňová 155
03483 Bešeňová
tel: +421 908 901 392
email: hotelsummit@hotelsummit.sk
www.hotelsummit.sk

Doplňující informace

 • Kupon je platný v top sezóně od 15.7. do 3.9.2012.
 • Pobyt si zarezervujte na tel. +421 908 901 392 nebo na emailu hotelsummit@hotelsummit.sk.
 • Zakoupením více kuponů lze pobyt prodloužit.
 • Děti do 2,99 let ZDARMA (bez nároku na lůžko a služby).
 • Dětská postýlka 7 EUR/pobyt.
 • Děti 3 - 11,99 let na přistýlce s polopenzí 17 EUR/noc.
 • Děti 12-15,99 let na přistýlce s polopenzí 22 EUR/noc.
 • Domácí zvířata na vyžádání (za příplatek 8 EUR/noc).
 • Na místě se hradí pobytový poplatek 0,80 EUR/dospělá os/noc.
 • Více informací na www.hotelsummit.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena