515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Pobyt u termálního jezera Hévíz v Maďarsku pro DVA
Termální jezero Hévíz v Maďarsku. Unikátní pobyt u jezera pro DVA na 3 dny s NEOMEZENÝM WELLNESS a vstupem do termálních lázní. Relaxujte v naprosto jedinečném prostředí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko

Pobyt u termálního jezera Hévíz v Maďarsku pro DVA

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 56 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Erzsébet ***
H-8380 Hévíz
Erzsébet királyné útja 13-15.
tel.: 0036 83 / 342-035
e-mail: reservation@erzsebethotelheviz.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační pobyt u největšího termálního jezera v Evropě

Hévíz, to je nejen největší termální jezero v Evropě, ale především jedno z nejznámějších lázeňských měst v Maďarsku s neobyčejně příjemnou atmosférou. Najdete jej na jihozápadním cípu Balatonu v krajině plné hradů a zámků. Zde si můžete vychutnat naprosto jedinečný pobyt ve dvou!

Hotel Erzsébet kousek od jezera a s neomezeným wellness

Čeká vás luxusní ubytování 300 metrů od samotného jezera v příjemném wellness Hotelu Erzsébet.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC, klimatizaci, TV, rádio, telefon, trezor, minibar a Wi-Fi připojení. Parkovat můžete v podzemních hlídaných garážích (za příplatek). 

Čekat vás bude také opravdu bohatá polopenze - snídaně a k tomu oběd nebo večeře podle Vašeho uvážení na místě. Na večeři máte vždy na výběr z několika jídel

Wellness v rámci balíčku

Těšte se na:

 • NEOMEZENÝ vstup do wellness zóny v hotelu s infra a finskou saunou, vířivkou, parní saunou. Každý návštěvník dostane župan.

Blahodárné relaxační účinky termálních pramenů

Voda v jezeře je známa pro své léčebné a rehabilitační účinky, obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Z pramenu na dně jezera vyvěrá 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin.

Teplota jezera je v zimě 26-28°C. Termály jsou tedy otevřeny celoročně a pro případ nepřízně počasí mají i vnitří krytou část s lehátky a bazénem. Oblak jemné páry nad jezerem vytváří neobvyklou romantickou atmosféru a hlavně ohřívá okolní vzduch, takže zimy se bát nemusíte.

Kam se podívat v Hévízu a okolí

Hévíz je vzdálen pouhých 250 km od českých hranic. Najdete zde mnoho restaurací a hospůdek, které podávají místní jídla a také kavárny a cukrárny. Nudit se tedy rozhodně nebudete!

Vydejte se například na blízký zámeček Festetic v Keszthely, který je znám světově proslulou knihovnou Helikon. Turistickými zajímavostmi jsou zříceniny hradů v Sümegu, Tátice a Szigligetu. Využijte blízkosti Balatonu, který je jen 6 km od Hévízu a vydejte se třeba na brusle nebo do jezerní jeskyně v Tapolce.


Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 12.12.2012 do 31.3.2013.
 • Po zakoupení kuponu proveďte rezervaci na e-mailu reservation@erzsebethotelheviz.hu (komunikace v angličtine nebo němčině).
 • Prodloužení pobytu na 4 dny (3 noci) s polopenzí a wellness za příplatek 1550 Kč/60 EUR. Pobyt si můžete také prodloužit zakoupením více kuponů.
 • Parkování v garáži za příplatek 5,5 EUR/noc. 
 • V ceně není zahrnut turistický poplatek 1,8 EUR/os/noc.
 • Více na www.erzsebethotelheviz.hu.

Hodnocení pobytu

4,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • prevrat 14. 3. 2016

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena