515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Termály Bešeňová (Tatry) pro DVA na 3 dny
Oblíbené lázně Bešeňová (Tatry) pro DVA na 3 dny v Hotelu Summit***! Polopenze s 3-chodovými večeřemi, welcome drink a hlavně TERMÁLY SE SPECIÁLNÍ SLEVOU 50%! Možnost prodloužit si pobyt.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Nízke Tatry

Termály Bešeňová (Tatry) pro DVA na 3 dny

-50 %
Termály Bešeňová (Tatry) pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 357 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 17. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel Summit ***
Bešeňová 155
03483 Bešeňová
tel: +421 908 901 392, +421 444 303 311
email: hotelsummit@hotelsummit.sk
www.hotelsummit.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Termální lázně Běšeňová, ležící v malebné krajině kraje Liptov, jsou jednou z perel Tater i celého Slovenska a Vy zde nyní můžete strávit perfektní 3 dny, ale i více. Těšte se na welcome drink, polopenzi s 3-chodovou večeří a hlavně na termály se speciální slevou 50%!

Hotel Summit *** Bešeňová

Luxusně vybavený Hotel Summit *** Vám zajistí perfektní servis po celý pobyt. Ubytování v komfortně vybavených, nekuřáckých pokojích je přívětivé i pro rodiny s dětmi. Zdarma je připojení Wi - fi a parkování přímo u hotelu. 

Po příjezdu na Vás čeká uvítání v podobě lahodného sektu. V hotelové restauraci si dále pochutnáte na polopenzi skládajících se z bohatých snídaní formou švédských stolů a 3-chodového večerního menu dle výběru (i bezmasá jídla). Vybírat můžete z pokrmů slovenské, ale i mezinárodní kuchyně.

Že tři dny na takovém místě nestačí? V tom případě není problém si pobyt prodloužit zakoupením 3. noci za 1360 Kč / 52 EUR nebo si rovnou zakoupit více kuponů.

Moderní lázně s aquaparkem Bešeňová - luxus pro tělo i duši

Jen 400 metrů od Hotelu Summit se nacházejí vyhledávané termální lázně Bešeňová s celoročním provozem. Gino Paradise Bešeňová dříve známé jako Thermal park Bešeňová je komplexem nejen tradičních termálních lázní, ale najdete zde i zcela novou adrenalinovou a dětskou zónu.

Zdejší termální prameny mají blahodárný vliv na pohybový aparát, urologické ústrojí a léčí také kosmetické problémy. V moderních lázních, jejichž kořeny však sahají až do začátku 13. století, můžete využít aquaparku, inhalací, masáží, římské koupele, sauny, solária, fitness a dalších služeb!

Ve velkoryse řešené adrenalinové zóně najdete:

 • tobogánová věž s výškou 30m a 6 tobogány s celkovou délkou více než 1 km
 • bazén s vlnobitím
 • dětský bazén s atrakcemi
 • vyhlídková věž s proskleným výtahem

Celodenní vstup pro dospělého je od 14 EUR. Na recepci si vyzvednete Váš kupon 1+1. K zakoupené vstupence dostanete zdarma druhou stupenku stejné hodnoty. A to znamená celý den ve venkovních termálních bazénech jen za 7 EUR/osoba (nebo i vnitřní bazény a vířivky za 9 EUR/osoba).

Co určitě navštívit

Jen 4 km vzdálená je přehrada Liptovská Mara, největší vodní nádrž na Slovensku. V létě ideální místo na koupání, zahrát si zde můžete ale i golf nebo vyzkoušet windsurfing!

Liptov je obecně považován za jedno z nejkrásnějších míst celého Slovenska. Je také jedním z nejnavštěvovanějších míst a nudit se zde rozhodně nebudete.

Co při své návštěvě tedy rozhodně nevynechat?

 • Tatry - nejdostupnější velehory
 • TIP! Zkuste například cyklotrasu "Kolem vodní nádrže Liptovská Mara", která začíná jen kousek od hotelu Summit. Trasa vede po zpevněných cestách a je dlouhá 42 km.
 • Demanovské jeskyně - tvoří nejnavštěvovanější jeskynní komplex na Slovensku, který je naprostným unikátem.
 • Aquapark Tatralandia - největší aquapark na Slovensku se nachází jen 15 min od Bešeňové. Nabízí nespočet vodních atrakcí a celodenní zábavy. Leží hned vedle Liptovského Mikuláše a navštívit zde můžete přes 14 bazénů nebo třeba keltský saunový svět. Celodenní vstupné pro dospělého stojí 17 EUR. S kartou Liptov Region Card můžete i zde čerpat slevu.
 

Doplňující informace

 • Kupon je platný od 17.9.2012 do 17.12.2012. 
 • Pobyt si rezervujte na tel. +421 908 901 392, +421 444 303 311 nebo na emailu hotelsummit@hotelsummit.sk.
 • Zakoupením více kuponů lze pobyt prodloužit. 3. noc pro DVA včetně polopenze je za příplatek 1360 Kč/52 EUR (ve 2. kroku objednávky).
 • Děti do 2,99 let ZDARMA (bez nároku na lůžko a služby).
 • Dětská postýlka 7 EUR/pobyt.
 • Děti 3 - 11,99 let na přistýlce s polopenzí 17 EUR/noc.
 • Děti 12-15,99 let na přistýlce s polopenzí 22 EUR/noc.
 • Domácí zvířata na vyžádání (za příplatek 8 EUR/noc).
 • Na místě se hradí pobytový poplatek 0,80 EUR/dospělá os/noc.
 • Více informací na www.hotelsummit.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena