515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály na Spiši

O Spiši se říká, že je to nejatraktivnější slovenský turistický region. Na své si tu totiž přijdou jak milovníci přírody, tak i nadšenci do historie. Poznávání krás tohoto malebného kraje ale může být náročné. Abyste se z dovolené vrátili odpočatí, objednejte si pobyt v termálních lázních na Spiši. Co může být lepšího, než zakončit náročný den pobytem v sauně?

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Lázeňské pobyty na Spiši za skvělé ceny

Slovenský Ráj, Spišská Magura, historická města Levoča nebo Kežmarok. To vše a mnohem víc vás čeká, pokud zamíříte do slovenského regionu Spiš. Abyste se ale z dovolené nevraceli více unavení, než z práce, přidejte k poznávání krás přírody a historie i odpočinek. Inspirujte se naší nabídkou lázní na Spiši a vyberte si ten pravý pobyt pro vás.

ikonka slevyUmožňujeme  jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Spiš spolu s wellenss. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace ubytování v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že stejný wellness pobyt na Spiši najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Termály Slovensko | Termály Považie | Termály Spiš