515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály v Považie

Stejně jako v Česku, i u našich sousedů najdete nejoblíbenější lázeňská letoviska v západní části republiky. Nemusíte se proto bát dlouhého cestování. Stačí si vybrat, které termální lázně v Pováží se vám nejvíce líbí. A u nás navíc nakoupíte lázeňské pobyty v Pováží se slevou!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Termály v Pováží – odpočinková dovolená za super cenu

Když přejedete ve Starém Hrozenkově hranice se Slovenskem, ani nepoznáte rozdíl. Nádherná příroda Bílých Karpat vás okouzlí i u našich sousedů. Když pak sjedete do údolí Váhu, ať už jedete na sever, nebo na jih, vždycky narazíte na nějaké lázeňské středisko. Ať už zamíříte do Rajeckých Teplic, nebo do Piešťan, můžete se těšit na báječný relax v místních léčivých pramenech. A takovou odpočinkovou dovolenou si čas od času zaslouží každý.

ikonka slevyUmožňujeme  jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Pováží spolu s wellenss. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace ubytování v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že stejný wellness pobyt v Pováží najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Termály Slovensko | Termály Považie | Termály Spiš