515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Slovensko se slevou

×zrušit filtry
zobrazeny 4 slevy

Vybírejte z pobytů v lázních a termálech na Slovensku

Pobyty ve slovenských lázních slibují odpočinek a příjemnou relaxaci. Vaše tělo si potřebuje dát občas oddych. Lázeňská centra a koupaliště na Slovensku jsou k této příležitosti jako stvořená. Známé a vyhledávané je termální koupaliště Velký Meder. Za pozornost stojí na jihu také Dunajská Streda, Patince a Štúrovo. V Nízkých Tatrách se ohřejete třeba v lázních Liptovský Ján nebo Bešeňová. Slovensko nabízí pro jednotlivce, pro dva i rodiny ještě mnohem více. Například koupaliště Bojnice nebo Senec. Dalším termálním koupalištěm mezi Tatrami a Dunajem jsou Diakovice. A nesmíme zapomenout ani na termální lázně Podhajská nebo Rajecké Teplice.

Nabízejí nespočet procedur, dobrého jídla, pití i zábavy. Termální lázně jsou pro organismus vzpruhou. Využijte jedinečné nabídky slev na termály na Slovensku a relaxační wellness pobyty. Slovenské termály vás prohřejí, uvolní svaly a vy zase načerpáte nových sil a energie. Oblíbené jsou i slovenské termální koupaliště. Navštivte se slevou lázně a termály na Slovensku, v České republice, Maďarsku nebo jinde v Evropě. Vždy se dá u nás najít pobyt, který je vám šitý přesně na míru.

ikonka slevyUmožňujeme poznat se slevou termály a termální lázně kdekoliv na Slovensku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace ubytování v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný lázeňský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky lázeňského pobytu nebo termálů, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.