515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Slovensko se slevou

Milujete pobyt v lázních, ale tuzemská letoviska už znáte zpaměti? Vypravte se do zahraničí, a nemusí to být nikam daleko! Inspirujte se naší nabídkou lázeňských pobytů na Slovensku. Vezměte s sebou klidně celou rodinu, nebo podarujte příbuzné. Termální lázně na Slovensku jsou vhodné pro seniory, pro mladé páry i rodiny s dětmi. Krom lázeňských procedur a odpočinku ve wellness budete mít na dosah ruky i nádhernou slovenskou přírodu. Vyzkoušejte to!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z pobytů v lázních a termálech na Slovensku

Pobyty ve slovenských lázních slibují odpočinek a příjemnou relaxaci. Vaše tělo si potřebuje dát občas oddych. Lázeňská centra a koupaliště na Slovensku jsou k této příležitosti jako stvořená. K nejvyhledávanějším patří termální koupaliště Velký Meder. Za pozornost stojí také jihoslovenská letoviska Dunajská Streda, Patince a Štúrovo. V Nízkých Tatrách se ohřejete třeba v lázních Liptovský Ján nebo Bešeňová.

Slovensko nabízí možnost lázeňských radovánek pro jednotlivce, pro dva i rodiny, ty si užijí třeba koupaliště Bojnice nebo Senec. V poslední době se do popředí zájmu dostávají i termální lázně Podhajská nebo Rajecké Teplice. Termály na Slovensku nabízejí nespočet procedur, dobrého jídla, pití i zábavy a jsou pro organismus vítanou vzpruhou. Využijte jedinečné nabídky slev na termály na Slovensku a relaxační wellness pobyty.  

Navštivte se slevou lázně a termály na Slovensku, v České republice, Maďarsku nebo jinde v Evropě. Vždy se dá u nás najít pobyt, který je vám šitý přesně na míru.

ikonka slevyUmožňujeme poznat se slevou termály a termální lázně kdekoliv na Slovensku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace ubytování v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že stejný wellness pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky lázeňského pobytu nebo termálů, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Termály Slovensko | Termály Považie | Termály Spiš