515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Relax pobyt v Piešťanech pro DVA s polopenzí a NEOMEZENÝM wellness
Relaxační pobyt v Piešťanech pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Magnólia**** s polopenzí, medovým zábalem a NEOMEZENÝM vstupem do relaxačního centra. Udělejte sobě, nebo svým blízkým radost na Vánoce.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Relax pobyt v Piešťanech pro DVA s polopenzí a NEOMEZENÝM wellness

-46 %
Relax pobyt v Piešťanech pro DVA s polopenzí a NEOMEZENÝM wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 51 zákazníků
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Magnólia
Nálepkova 1
921 01 Piešťany
Slovensko

www.hotelmagnolia.sk
tel.: +421 333 243 122
e-mail: recepcia@hotelmagnolia.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ničím nerušená dovolená v Piešťanech - známém lázeňském městě!

Pokud hledáte příležitost, jak se zrelaxovat a dobít baterky, tak neváhejte a vychutnejte si to vše v nádherném  městě Piešťany nedaleko českých hranic. Starat se o Vás bude Hotel Magnólia, který Vám zaručí příjemné chvíle odpočinku!

Pobyt v Hotelu Magnólia****

Hotel nabízí ubytování v Piešťanech, které jsou proslulé jako lázeňské město na břehu řeky Váh s malebnou panoramou Považského Inovca. Hotel je situován v centru města, což zaručuje výbornou dopravní dostupnost. Neváhejte a nechte o sebe pečovat odborníky na wellness.

Ubytováni budete ve 2-lůžkových pokojích Standard s výhledem na centrum Piešťan nebo na pohoří Považský Inovec a řeku Váh. Kdo by se nechtěl probouzet do těchto oku lahodících scenérií.

Hotel nabízí ubytování s vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou), satelitní televizí, telefonem, vlastní malou ledničkou, osobním trezorem a fénem na vlasy. Najdete zde nábytek v klasickém a jednoduchém stylu.

Za příplatek 7 EUR/pokoj/noc si můžete užít komfortu v pokojích Executive, které se nacházejí ve vyšším podlaží a nabízí nejen krásnější výhled, ale navíc i klimatizaci, minibar a vlastní internetové připojení.

Těšit se můžete na polopenzi ve formě bufetových stolů na snídani a 2-chodové večeře stylem servírovaného menu. Kuchyň nabízí mezinárodní jídla, široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Jako dezert ochutnejte výbornou kávu a čerstvé domácí koláčky!

Relaxační centrum přímo v hotelu

V relaxačním centru hotelu si můžete vybrat, zda budete relaxovat v infrasauně nebo finské sauně, můžete si užít masáží a to buď klasických, medových nebo lymfodrenážních. V nabídce jsou i čokoládové či skořicové zábaly, vířivá koupel jacuzzi, kosmetické služby a další procedury.

V rámci balíčku si můžete doobjednat relaxační balíčky:

 • Malý relaxační balíček v hodnotě 15 EUR s 30ti minutovou masáží, masáží noh zezadu a medovým zábalem
 • Velký relaxační balíček v hodnotě 29 EUR s 30ti minutovou masáží, rašelinovým zábalem, oxygenoterapií, medovou masáží a reflexní masáží chodidel

Díky balíčku máte také neomezený vstup do bazénu po celý pobyt.

Léčivé účinky wellness procedur

Na výběr máte díky kupónu buď medový zábal anebo rašelinový zábal. Jaké jsou jejich účinky?

 • Medový zábal Vám pomůže zbavit se chronického únavového syndromu a zimních depresí. Působí do hloubky tkání, čímž oživuje celý organismus. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu, uvolňuje a spouští ozdravné procesy v těle.
 • Rašelinový zábal pomáhá při svalovém přetížení, poruchách látkové výměny a poruchách pohybového ústrojí. Rašelina svým složením příznivě ovlivňuje obnovu kožních buněk, prokrvuje a zlepšuje činnost svalstva a kloubů, zlepšuje hojení kožních ekzému.

Ještě neznáte Mr Studio? MR studio je novinkou v hotelu a přináší Vám více kosmetických služeb, které zahrnují od různých pleťových masek i ultrazvukovou kavitaci, tělovou radiofrekvenci a mnoho dalšího!

Kam v lázeňských Piešťanech

První lázně zde byly postaveny již roku 1778. Na začátku 19. století byly městské lázně přestavěny do neoklasicistní podoby a na konci téhož století se z nich staly lázně proslulé (přinejmenším) po celém Slovensku. Piešťany jsou příjemné město ležící na řece Váh, pojďte objevovat krásy tohoto lázeňského kraje.

Oblast posetá hrady a zříceninami s bohatou historií Vám zaručí spoustu možností, kam si vyjít na výlet. Podívejte se na Čachtický hrad, Trenčiansky hrad, Mohylu M. R. Štefánika, Smolenický zámek, Čertovu pec nebo Červenou věž.

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupón je možno využít od 4.11.2013 do 31.5.2014. Není možné využít od 23.12. do 27.12. 2013 a od 30.12.2013 do 02.01.2014.
 • Rezervace na čísle +421 333 243 122 nebo na e-mailu recepcia@hotelmagnolia.sk.
 • Před zakoupením kupónu je nutné ověřit volné termíny v hotelu.
 • Doporučený den nástupu je neděle. Po domluvě možno jiný den.
 • Prodloužení pobytu zvolíte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) za 3420 Kč
  • VARIANTA B: pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) za 4480 Kč
  • obě varianty zahrnují stejné služby, rozdíl je pouze v počtu dní
 • Děti do 6 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.
 • Pro rodinu možnost ubytování v apartmánu (bez příplatků za apartmán).
 • Dítě do 14 let (včetně) za 40 EUR/pobyt (zahrnuje 2x ubytovaní na přistýlce, 2x snídani, 2x večeři). Děti od 15 let a dospělá osoba za 60 EUR/pobyt (zahrnuje 2x ubytovaní na přistýlce, 2x snídani, 2x večeři).
 • Dítě do 14 let (včetně) za 60 EUR/pobyt (zahrnuje 3x ubytovaní na přistýlce, 3x snídani, 3x večeři). Děti od 15 let a dospělá osoba za 80 EUR/pobyt (zahrnuje 3x ubytovaní na přistýlce, 3x snídani, 3x večeři).
 • Ubytování v pokoji Executive, které se nacházejí ve vyšším podlaží a nabízí nejen krásnější výhled, ale navíc i klimatizaci, minibar a internetové připojení za 7 EUR/pokoj/noc.
 • Parkování před hotelem na 3 dny za 10 EUR.
 • Příplatky se hradí na místě.
 • Možnost doobjednat 
  • Malý relaxační balíček v hodnotě 15 EUR (masáž 30 min., masáž noh, medový zábal)
  • Velký relaxační balíček v hodnotě 29 EUR (masáž 30 min., rašelinový zábal, oxygenoterapie, medová masáž, reflexní masáž chodidel)
 • Parkování před hotelem 10 EUR/pobyt.
 • Check-in od 14.00, check-out do 10.00
 • Cena nezahrnuje poplatek městu 1,10 EUR/os/noc.
 • Více informací na www.hotelmagnolia.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena