515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Relaxační pobyt v Hévízi pro DVA s NEOMEZENÝM wellness
Zažijte opravdový relax u největšího evropského termálního jezera Hévíz pro DVA na 3 nebo 4 dny ve 4* CE QUELLE Hotelu. Užijte si okolí plné termálů a především neomezený vstup do hotelového wellness! Potěšte sebe a své blízké relaxačním pobytem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Relaxační pobyt v Hévízi pro DVA s NEOMEZENÝM wellness

-32 %
Relaxační pobyt v Hévízi pro DVA s NEOMEZENÝM wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2015

Kde uplatnit voucher

CE QUELLE Hotel****
Kossuth Lajos u. 76
8380 Hévíz
Maďarsko

www.cequellehotel.hu
Tel.: +36 83 340 484, +36 70 371 3323
E-mail: szobafoglalas.quelle@cehotels.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nekonečná relaxace u termálního jezera

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o termálním jezeře Hévíz v Maďarsku, je nejvyšší čas to změnit. Je to totiž nejen největší celoročně otevřené termální jezero v Evropě, ale především jedno z nejznámějších lázeňských měst v Maďarsku s neobyčejně příjemnou atmosférou. To už stojí za navštívení, nemyslíte? 

Nekonečná relaxace u termálního jezera

Maximální pohodlí v 4*CE QUELLE Hotelu

Budete ubytovaní pouze 1 km od termálního jezera Hevíz v CE QUELLE Hotelu****. Přestože se hotel nachází tak blízko jezeru, naleznete zde klid potřebný na relaxaci a regeneraci.

CE QUELLE Hotel****

Hotel nabízí příjemně a útulně zařízené pokoje SUPERIOR, které jsou vybavené manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, klimatizací a lednicí. Samozřejmostí je bezplatné internetové Wi-Fi připojení.

Příjemně a útulně zařízené pokoje SUPERIOR

Součástí balíčku je také rozšířená polopenze - každé ráno vám naservírují bohaté snídaně, den pak zakončíte u vydatné večeře. Navíc budete mít možnost vybrat si v poledne z nabízených polévek.

Hotelová restaurace

Těšte se na skvělé jídlo

Užijte si neomezený vstup do wellness světa

Na co se v tomto balíčku určitě nejvíce těšit? Rozhodně na neomezený vstup do wellness centra hotelu, kde si budete připadat jako ve snu. Připravte se na hodiny plné lenošení a dobíjení nové energie!

Užijte si neomezený vstup do wellness světa

Vyzkoušet můžete finskou či infra saunu nebo můžete relaxovat v solné jeskyni. K dispozici je vám také vířivka, pára, aroma solárium a masážní sprcha. K tomu ještě obdržíte kupon v hodnotě 2 000 FT na masáže.

Oddejte se relaxaci

Blahodárné relaxační účinky termálních pramenů

Voda v jezeře Hevíz je známá pro své léčebné a rehabilitační účinky, obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Z pramenu na dně jezera vyvěrá 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin.

Voda v jezeře je léčebná

Teplota jezera je v zimě 26-28°C. Termály jsou tedy otevřeny celoročně a pro případ nepřízně počasí mají i vnitřní krytou část s lehátky a bazénem. Oblak jemné páry nad jezerem vytváří neobvyklou romantickou atmosféru a hlavně ohřívá okolní vzduch, takže zimy se bát nemusíte.

Ceny vstupenek do jezera Hevíz:

 • na 3 hodiny 2 600 FT/osoba
 • na 4 hodiny 2 900 FT/osoba
 • na celý den 3 900 FT/osoba

Výlet k Balatonu i do termálních lázní

Hévíz je vzdálen pouhých 250 km od českých hranic. Najdete zde mnoho restaurací a hospůdek, které podávají místní jídla a také kavárny a cukrárny. Nudit se tedy rozhodně nebudete!

Čtvrthodinka jízdy stačí a narazíte na město Kesthely u břehu Balatonu - největšího maďarského jezera, na které jsou obyvatelé země náležitě hrdí. Za navštívení stojí zdejší zámek Festetics, který je druhý největší v zemi.

Výlet k Balatonu

Pár kilometrů na jih leží termální lázně Zalakaros, které nabízí jak léčebné procedury, tak zábavní atrakce. Zdejší voda je vhodná pro léčení pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, ale i chronických gynekologických potíží.

Přijeďte si do malebného města Hevíz odpočinout a nechte se hýčkat!


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 4. 2015 do 30. 6. 2015.
 • Kupon lze uplatnit v termínech 3. 4. - 6. 4. 2015, 30. 4. - 3. 5. 2015 a 23. 5. - 26. 5. 2015 za příplatek 30 EUR/kupon.
 • Před příjezdem nutná rezervace termínu! Rezervace pobytu na tel. +36 83 340 484, +36 70 371 3323 nebo na e-mailu szobafoglalas.quelle@cehotels.hu. V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt na 3 dny (2 noci) s polopenzí za 3 699 Kč - ve všední dny (nástup NE-ČT)
  • VARIANTA B: pobyt na 3 dny (2 noci) s polopenzí za 3 989 Kč - o víkendu (nástup PÁ-SO)
  • VARIANTA C: pobyt na 4 dny (3 noci) s polopenzí za 4 859 Kč - ve všední dny (nástup NE-ČT)
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě do 4 let 10 EUR/noc.
  • Dítě od 4 do 14 let 20 EUR/noc.
  • Malý domácí mazlíček 10 EUR/noc.
  • Pobytová taxa 1,50 EUR/osoba starší 18 let/noc.
  • Parkování 3,50 EUR/noc/auto.
 • Více informací na www.cequellehotel.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena