515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Relaxační pobyt pro DVA na 3 dny v Trenčianských Teplicích
Relaxační pobyt pro DVA na 3 dny v lázeňském městě Trenčianské Teplice nedaleko českých hranic. Ubytování v Hotelu Sonáta se snídaněmi a množstvím slev. Možnost zakoupit i balíček se vstupem do bazénu. Platnost do listopadu 2013!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Biele Karpaty

Relaxační pobyt pro DVA na 3 dny v Trenčianských Teplicích

-50 %
Relaxační pobyt pro DVA na 3 dny v Trenčianských Teplicích

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 53 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Garni Hotel Sonáta
Pod Klepáčom 398/9
914 51 Trenčianske Teplice

www.hotel-sonata.sk
tel.: +421 903 558 283; +421 326 552 931
e-mail:hotel@hotel-sonata.sk

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relax v klidu lázeňského města

Máte rádi atmosféru a klid lázeňských měst? Ale všechna česká už znáte? Tak to je nejvyšší čas vydat se prozkoumat lázně za hranicemi - daleko nejsou třeba Trenčianské Teplice, jedny z nejoblíbenějších slovenských lázní vůbec!

Vítejte v Hotelu Sonáta

O Vaše pohodlí se postará Hotel Sonáta s 30-ti letou tradicí. Nachází se asi 5 minut chůze od centra v klidné části města. V roce 2010 byl nově zrekonstruován a nabízí Vám rodinnou atmosféru a výhledy na město i přírodu.

Své soukromí budete mít v pokoji plně vybaveném sociálním zařízením, Wi-Fi, satelitní TV a ledničkou. K dispozici je Vám také kuchyňka, bar a velká terasa.

Pro spokojenou dovolenou můžete využít také nové nabídky hotelu. Můžete se nechat hýčkat při masážích a lymfodrenážích, masážích za pomoci medu a bylin či lávových kamenů. Nechybí ani Dorneova metoda a Breussova masáž.

Ze dvou variant pobytu si vybere každý

Přichystali jsme si pro Vás hned dvě varianty pobytu - levnější s ubytováním a snídaněmi, dražší i se vstupem do bazénu pro oba.

 • VARIANTA A - pobyt za 1170 Kč:
  • Ubytování pro dvě osoby na 3 dny (2 noci)
  • 2x snídaně pro dva
  • Parkování a Wi-Fi zdarma
  • Možnost využívat kuchyňku
 • VARIANTA B - pobyt za 1690 Kč:
  • Ubytování pro dvě osoby na 3 dny (2 noci)
  • 2x snídaně pro dva
  • 2x vstup zdarma pro dva na bazén v centru města, dle výberu vnitřní(150 min) nebo venkovní bazén(80 min). (více informací ZDE)
  • Parkování a Wi-Fi zdarma
  • Možnost využívat kuchyňku

Slevy v restauracích a kavárnách

V rámci balíčku můžete využít také lákavých slev. S 10% slevou se můžete občerstvit v restauraci R-club. Kromě domácí kuchyně Vám nabízí příjemné posezení v rodinném prostředí. Na odpolední kávu pak nemusíte chodit daleko - vedle restaurace si můžete se slevou 10% na konzumaci užít odpoledne v kavárně La vita cafe. Pyšní se nabídkou z více druhů káv i biliárdem!

Kursalon Trenčianské Teplice je místem, kde si můžete vychutnat ty nejlepší vychytávky kulinářského umění. K požitku láká nádherném prostředí anglického parku uprostřed Trenčianských Teplic.

Kam na výlet

Svůj pobyt si můžete zpříjemnit také výlety a procházky, kterými se okolí města přímo vybízí. Jste-li kulturními nadšenci, jistě Vás zaujme nedaleká Skalka nad Váhom - místo plné kulturních památek. Ukrytou perlou Slovenských hor se někdy nazývá Temanínský hrad, původem ze 13. století. S nadmořskou výškou 545m patří mezi nejvýše položené hrady a díky tomu se Vám naskytne nádherný výhled do širokého okolí. 

Na řece Váh se tyčí všem známý Trenčínský hrad. V tomto historickém městě také najdete ráj hospodářství, kultruy, sportu i obchodu. Pro aktivní tůristy se nabízí návštěva Vršatce - skalního gotického hradu, vzdáleného asi 20 km od Teplic.

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 1.5. do 30.11.2013.
 • Kupón není možné uplatnit od 14. do 24. 6. 2013 a od 11. do 14.7. 2013.
 • Rezervace na hotel@hotel-sonata.sk, při rezervaci je třeba nahlásit číslo kupónu. Informace na tel. +421 903 55 82 83.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. 
 • Dítě od 4 do 12 let (na přistýlce) za příplatek 8 EUR/noc.
 • Cena nezahrnuje daň městu z ubytování 0,82 EUR.
 • Více informací na www.hotel-sonata.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena