515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
3-denní dovolená pro DVA v lázních Poděbrady
Relaxujte ve dvou ve středočeských lázních Poděbrady! Pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) v klidném Hotelu Junior*** s polopenzí. V ceně také vstup do fitness a láhev vína..

3-denní dovolená pro DVA v lázních Poděbrady

-35 %
3-denní dovolená pro DVA v lázních Poděbrady
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 13. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Školní hotel Junior
Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky 
Komenského 156/III
290 60 Poděbrady

www.hsvos.cz
tel.: +420 325 612 540
e-mail: junior@hsvos.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočívejte v krásném prostředí středočeských lázní

Najděte si čas poznávat krásná místa naší země. Poděbrady jsou rozhodně jedním z těchto míst. Léčebné lázně bohaté na léčivou minerální vodu léčí nejen tělo, ale i duši. Poznejte místo odkud pocházel český král Jiří z Poděbrad.

Školní hotel Junior

Čtyřpodlažní hotel se nachází v blízkosti lázeňské kolonády v centru města, což zaručuje rychlou dostupnost po celém lázeňském městě. Přestože je hotel v centru naleznete zde klidné a příjemné prostředí k odpočinku. Služby v hotelu Junior zajišťují studenti Hotelové školy a Vyšší odborné školy hotelnictví a turismu v rámci praktického vzdělávání. Hotel je součástí této školy.

Hotel je nekuřácký s vyhrazeným prostorem pro kuřáky. Hosté zde mohou využít solárium a fitness centrum. Hotel je vybaven výtahem a bezbariérovým vstupem. 

Útulné pokoje mají sociální vybavení (WC, sprcha), TV se satelitním příjmem, minibar a telefon. Na uvítanou Vás zde bude čekat láhev dobrého vína. 

Vaše polopenze bude probíhat v hotelové restauraci. Každé ráno Vás tady čeká snídaně podle Vašeho výběru.  Večeře probíhají formou 3-chodového menu (předkrm, hlavní chod, moučník). Na přání klienta lze připravit i dietní nebo vegetariánská jídla.

V přízemí budovy hotelu je umístěna hotelová recepce, kde Vám rádi pomohou zprostředkovat lázeňské procedury přímo v lázeňských domech Poděbrady. Bližší informace k procedurám naleznete zde.

Co se v lázních léčí?

Lázeňská minerální voda pomáhá při velkém množství neduhů. Lázně Poděbrady jsou specializované na léčbu chorob srdce a cév a také poruch pohyblivého aparátu. Samotná léčba probíhá pod dohledem odborných lékařů. Nově se léčba také zaměřuje na prevenci lidského zdraví. 

I pro zdravé lidi je zde připraveno velké množství procedur zaměřených jak na prevenci, tak i na odpočinek. 

Lázeňské město Poděbrady

Už jste někdy navštívili proslulé lázně Poděbrady? Pokud ne, můžete očekávat velice příjemné malé lázeňské městečko. Dominantou města položeného na obou březích Labe je zámek (původně hrad vybudovaný Přemyslem Otakarem II.). K velkému rozkvětu města pak došlo za doby krále Jiřího z Poděbrad.

V roce 1905 pak byl na nádvoří zámku navrtán minerální pramen a v následujících dekádách se z města staly známé lázně. Můžete se těšit na ničím nerušené procházení se po lázeňské kolonádě.

Poděbrady také leží pouhých 50 km od Prahy a Hradce Králové. Pokud byste tedy zatoužili pocítit vír velkoměsta, nemusíte váhat.

Nedaleko také leží Zámek a středověká pivnice Dětenice - věřte, že si odtud odnesete spoustu nových poznatků a zážitků.


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 16.10. do 13.12. 2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 325 612 540 nebo na e-mailu junior@hsvos.cz.
 • Součástí rezervace musí být kód voucheru. Doporučujeme si zarezervovat termín ihned po zakoupení voucheru.
 • Výběr nástupních dní pondělí (pobyt Po-St), středa (pobyt St-Pá) a pátek (pobyt Pá-Ne).
 • Check-in od 14:00, check-out do 10:00 hod.
 • Děti do 6 let ubytování zdarma.
 • Přistýlka 200 Kč/noc (platí se na místě).
 • Více informací na www.hsvos.cz.
nabídka byla ukončena