515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Rajecké Teplice pro DVA na 3 dny ve Vile Orchidea
Rajecké Teplice pro DVA na 3 dny ve Vile Orchidea. Ubytujte se v krásném lázeňském městě a neomezeně si zahrajte tenis či pingpong. Platnost kupónu až do konce září!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Malá Fatra

Rajecké Teplice pro DVA na 3 dny ve Vile Orchidea

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Vila Orchidea
Osloboditeľov 514
Rajecké Teplice 013 13
Slovensko

www.rajecke-teplice-ubytovanie.sk
tel. +421 911 281 954, +421 415 494 813

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v lázeňském městě pro dva

Hledáte místo, které bude ideální na víkendové, relaxační, lázeňské nebo sportovně zaměřené pobyty? V dnešním balíčku najdete vše! Ubytování v blízkosti lázní, klidné a oblíbené místo stvořené pro relaxaci, sportovní areál a krásná místa na výlety!

Apartmánový dům Vila Orchidea ve vyhledávaném lázeňském městě

Ve Vile Orchidea najdete pohodlné ubytování jen 300m od nejbližších lázní. Bydlet budete v apartmánech, které jsou s novým vybavením a stylově zařízené. Mají vlastní koupelnu a kuchyňku. Na každém pokoji je k dispozici TV a internet (Wi-Fi).

Součástí balíčku je snídaně, které se bude podávat v přízemní jídelně.

Ke sportovnímu vyžití můžete bezplatně využívat tenisové kurty (s betonovým povrchem) a stolní tenis přímo v areálu. Zdarma si můžete zapůjčit také jízdní kola či tenisové rakety.

Relaxujte v termálních lázních

Pro všechny milovníky relaxu je atraktivní také termální koupaliště Laura s velkým plaveckým bazénem, kde si užijete vodních radovánek hlavně také v létě. Koupaliště Laura se nachází jen 300 metrů od Vili Orchidea. V Rájci je také termální koupaliště Veronika, kde najdete i nespočet vodních atrakcí.

Nejznámější lázně jsou však lázně Aphrodite, kde si můžete do syta užít atmosféru lázní s historií sahající až do 14. století. Zdejší termální prameny mají teplotu 39°C a léčí nemoci pohybového ústrojí a pozitivně působí také na uvolnění stresu. V lázních Aphrodite můžete odpočívat ve vodním světě, v beauty centru, na thajských masážích...

Tip na výlet do okolí

Rájecké Teplice leží nedaleko Žiliny na severním Slovensku. Městečko je především známé díky termálním pramenům a první zmínky o něm pochází ze 14. století. Milovníky historie možná bude zajímat, že v jeskyni Pod Bukom byly nalezeny stopy pravěkého osídlení tkz. púchovskou kulturou. 

Na výlet se vydejte k velmi rozsáhlé zřícenině Lietavského hradu, který leží v nadmořské výšce 635 m.n.m. Hrad byl postaven v roce 1241 a sloužil jako centrum života tohoto kraje. V současnosti zde můžete vidět zachovalé zdi a množství architektonických detailů. V prostorách bývalé kaple najdete i kamenná gotická žebra a zbytky omítek.

Nezapomeňte navštívit také unikátní Čičmany - vesničku, kde uvidíte jedinečně zdobené tradiční chalupy. 

Turistika na Malé Fatře

Penzion leží v podhůří pohoří Malá Fatra, které díky různorodosti krajiny poskytuje skvělý prostor pro turistiku. Výchozím bodem je vesnice Terchová, odkud se můžete vydat na několik výletů. Malá Fatra byla vyhlášena Národním přírodním parkem a Chráněnou krajinnou oblastí.

Údolí řeky Váh rozděluje pohoří na dvě strany:

 • na severu se nachází Kriváňská Fatra s nejvyšším vrcholem celého pohoří Velký Kriváň (1709 m.n.m.). Najdete zde i dolomitové štíty Velký a Malý Rozsutec, několik soutěsek a uzavřených dolin.
 • na jižní Lúčanské Fatře se můžete vydat na výlet po hřebenu od Klaku až po Minčol. Z hřebenu budete mít po celou dobu nádherný výhled do krajiny. Zajímavostí této strany je také oblý kopec nazývaný Martinské hole.

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít  od 18.3. do 30.9. 2013.
 • Rezervace na čísle +421 911 281 954 nebo na +421 415 494 813.
 • Dítě do 6 let bez nároku na lůžko (dětská postýlka k dispozici) zdarma.
 • Třetí osoba na přistýlce 10 EUR/noc včetně služeb.
 • Ubytování je možné i v dvoupokojovém apartmánu za příplatek 12 EUR/noc/osoba.
 • Výhodné prodloužení pobytu o třetí noc: 33 EUR/dvojice včetně všech služeb.
 • Více informací na www.rajecke-teplice-ubytovanie.sk.

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • janasavlova 25. 11. 2015
 • bodiova91 24. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena