515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
6-denní pobyt v hotelu AMBRA Luhačovice
6-denní pobyt pro JEDNU osobu ve 4**** hotelu AMBRA v Luhačovicích s nadupaným wellness balíčkem a spoustou dalších slev.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Luhačovice

6-denní pobyt v hotelu AMBRA Luhačovice

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 16. 12. 2011

Kde uplatnit voucher

Wellness hotel AMBRA
Solné 1055
763 26 Luhačovice
tel.: +420 577 154 154
e-mail: rezervace@hotel-ambra.cz

Více informací najdete na www.hotel-ambra.cz.

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dnes si Vás dovolujeme pozvat na relaxační wellness pobyt v oblasti nejvyhledávanějšího lázeňského města na Moravě - Luhačovic. A to ve wellness hotelu Rezidence Ambra****, který se nachází v klidné části města, asi 450 m od lázeňského centra. Charakterem a úrovní služeb se řadí mezi špičku ubytovacích kapacit v Luhačovicích a blízkém okolí. Příjemné prostředí a nadstandardně prostorné pokoje a apartmány poskytují pohodlí, výborná kuchyně gurmánské zážitky a moderní balneoprovoz Centrum vitality relaxaci a odpočinek (více zde).

Hotel poskytuje ubytování nejvyšší kvality v jednolůžkových, dvoulůžkových i třílůžkových pokojích a v 10ti apartmánech, z nichž 2 jsou kategorie Deluxe a Superior (pokoje i apartmány s možností přistýlky). Vybavení pokojů i všechny služby splňují kritéria certifikovaného čtyřhvězdičkového hotelu.

V hotelové restauraci mají hosté možnost celodenního stravování. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů a večeře formou teplého bufetu. Široký sortiment nápojů nabízí i lobby bar a v letním období také zahrádka u restaurace (více zde).

Nezbytnou součástí a chloubou je hotelový bazén s protiproudy a whirlpoolem, který mohou klienti Slevotéky využívat zdarma. Rozsáhlá nabídka procedur Centra vitality zahrnuje nejen klasické, ale i netradiční wellness zážitky jako např. Kleopatřina koupel, Magie Mrtvého moře nebo pivní koupel.

Wellness hotel Rezidence Ambra**** je ideální místo pro znovuobjevení ztracené vitality a energie, místo s příjemnou atmosférou.

Luhačovice

Lázeňské město Luhačovice se rozprostírá v údolí obklopeném svahy Vizovických vrchů, které zabraňují pronikání silných a studených severních větrů do luhačovického údolí, naopak otevřenou jižní stranou sem proudí teplý vzduch, takže klimatické podmínky jsou zde velmi příznivé. Můžete se těšit na klima připomínající slunné jižní země (více zde).

Tipy na výlety

Buchlov - patří mezi nejstarší hrady České republiky. Jsou zde cenné přírodopisné sbírky a bohatá knihovna.

Buchlovice - zámek postavený ve stylu italské barokní vily. Obklopuje ho anglický park s mnoha vzácnými dřevinami. Volně se zde prochází pávi.

Kroměříž - arcibiskupský barokní zámek s bohatou výzdobou interiérů. Slavná obrazová galerie (Tizian, Cranach, van Dyk). V centru města se nachází gotický chrám sv. Mořice, barokní kostel sv. Jana Křtitele a Květná zahrada. Město bylo vyhlášeno národní památkovou rezervací.

Lešná - pohádkový zámeček z konce 19.století. Má bohatou a cennou dřevořezbářskou výzdobu. Obklopuje ho anglický park, kde bylo v roce 1956 vybudováno ZOO.

Velehrad - nejvýznamnější poutní místo na Moravě spojené s historií Velkomoravské říše a s příchodem Cyrila a Metoděje. Původně gotický kostel ze 13.století byl v 18.století barokně přestavěn.

Vlčnov - Vlčnovské slavnosti s tradiční jízdou králů se konají každoročně poslední víkend v květnu.

Zlín - nachází se zde obuvnické muzeum s unikátní kolekcí obuvi od doby románské po dnešek.

 


Doplňující informace

 • kupon je možné uplatnit od 6.6.2011 až do 16.12.2011 dle volné kapacity hotelu
 • nástupním dnem může být jakýkoli den kromě pondělí a soboty
 • je možné koupit více kuponů a pobyt si prodloužit
 • při koupi dvou kuponů si můžete lázní užít ve DVOU
 • pobyt je nutné rezervovat na tel. čísle +420 577 154 154 nebo na mailu rezervace@hotel-ambra.cz
 • více informací na www.hotel-ambra.cz

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • janasavlova 25. 11. 2015
 • bodiova91 24. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena