515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Lázně a termály
  3. Česko
Pobyt v Mariánských Lázních v hotelu Berlín
Pobyt v nádherném hotelu Berlín v Mariánských Lázních pro DVA s bohatou polopenzí, masáží, vstupem do solné jeskyně a dalšími výhodami. Užijte si bezstarostný víkend nebo rovnou celý týden a udělejte něco pro své zdraví se slevou 50%!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Mariánské Lázně

Pobyt v Mariánských Lázních v hotelu Berlín

-50 %
Pobyt v Mariánských Lázních v hotelu Berlín

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 62 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Mariánské Lázně - ideální místo pro relaxaci, léčbu i sportování

Lázeňský hotel Berlín naleznete v Mariánských Lázní, našem druhém největším lázeňském městě, ve kterém na zemský povrch vyvěrá více než 40 léčivých pramenů. Město je to pro relaxaci přímo určené, ať už se budete procházet po slavné kolonádě nebo se vydáte do okolí, kde najdete dobře značené lesní cesty vybízející ke kratším i delším procházkám. 

Víkendový nebo týdenní odpočinek - vyberte si sami

Záleží pouze na Vás jestli si vyberete pobyt kratší 3-denní (2 noci) a nebo využijete zvýhodněné nabídky na opravdu vydatnou relaxaci na celých 7 dní (6 nocí). Výběr provedete v druhém kroku objednávky po stisknutí na tlačítko koupit. V obou případech se můžete těšit na vydatnou polopenzi, láhev vína v den příjezdu, parafínový zábal, vstup do solné jeskyně a částečnou masáž.

Pobyt na 7 dní se Vám vyplatí, protože dostanete o 1 vstup do solné jeskyně, 2 částečné masáže a 1 reflexní masáž nohou pro 2 osoby navíc.  Víte, že jeden vstup do solné jeskyně prospěje Vašemu zdraví stejně jako 1 den u moře?

Pokud by Vám nabídka procedur v rámci balíčku nestačila, není problém si na místě za přijatelné ceny jakékoliv procedury dokoupit.

Aktivity pro sportovce a kulturní tipy

Mariánské Lázně především v posledních letech intzentivně myslí i na sportovce. Pokud rádi lyžujete, doporučujeme nově vybudovaný Ski areál Snowhill, kde naleznete kabinkovou lanovku, dva vleky a dohromady 1,6 km sjezdových tratí s krásným výhledem na Mariánské Lázně (včetně večerního lyžování).

Pro běžkaře město udržuje tratě, a to jak pro klasický běh, tak pro bruslení. Najdete zde hned 5 upravených stop, které jsou rozděleny dle své náročnosti a délky. Na výběr je zde od 2,5 kilometrové až po 9 kilometrovou trať pro náročnější. Upravuje se zde celkem 90 km stop, z toho 90 % tratí má dvě stopy. Zpravidla se začíná a končí u mariánského golfového hřiště.  

Na své si zde přijdou i milovníci zábavy. Je tu pro Vás připraven blíbený klub Dyleň, kde je možné si zahrát kulečník, šipky a bowling. Můžete také navštívit diskotéku Na Rampě, kde je o víkendech připraven pro hosty bohatý program s návštěvou VIP hostů z řad známých osobností, zpěváků a pop. skupin. 


Doplňující informace

  • platnost kuponu od 18.1.2012 do 31.03.2012 
  • rezervace na tel. čísle 354 606 147, 354 620 117 nebo na mailu berlin.hotel@cmail.cz
  • děti bez nároku na služby a lůžko jsou zdarma
  • cena za přistýlku je 430 Kč/noc včetně snídaně
  • malé domácí zvíře je zdarma, větší za 140 Kč/noc
  • lze dopředu rezervovat parkování v podzemní garáži za 140 Kč/den
  • více informací o hotelu na www.berlin-hotel.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena