515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
Relax v Karlových Varech pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
Nenechte si ujít odpočinkovou dovolenou v Hotelu Gejzír v malebném prostředí našeho nejznámějšího lázeňského města Karlovy Vary. Vychutnejte si polopenzi, vstup do sauny a další možnosti vyžití. Skvělý dárek - platnost do dubna 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Karlovy Vary

Relax v Karlových Varech pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou

-43 %
Relax v Karlových Varech pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Gejzír
Slovenská 5A
36021 Karlovy Vary

www.hotelgejzir.cz
tel.: +420 353 222 662
e-mail:  info@hotelgejzir.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznejte krásy lázeňství Karlových Varů

Aby si člověk užil přírodní i architektonické krásy, nemusí podnikat dlouhé cesty za hranice. Naše vlast má takových krásných míst nespočet a jedním z nich jsou i Karlovy Vary, nejznámější české lázně. Kdo tam ještě nebyl, ať tam rychle běží a užije si komfortního ubytování s polopenzí a saunou!

Ubytování v klidném prostředí Hotelu Gejzír***

Hotel Gejzír Vám poskytne ubytování v jedné z nejkrásnějších částí města, obklopené lázeňskými lesy a parky.

Hotelové pokoje jsou zařízeny tak, abyste si pobyt mohli bezstarostně užít. Můžete se těšit na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a internetem.

Součástí areálu je několik golfových a tenisových hřišť, která jsou ale k dispozici pouze v létě. O tenis ale určitě nepřijdete, v areálu se nachází i krytá tenisová hala pro aktivně strávenou dovolenou. Mimo klidné prostředí zde najdete také komfortní prostory hotelu a příjemný personál. Hotel je samozřejmě nekuřácký a umožňuje i bezbariérový přístup.

V restauraci na Vás bude čekat bohatá polopenze, která zahrnuje snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem ze 3 menu. Vychutnejte si lázeňský relax se vším všudy.

Součástí pobytového balíčku je také 1x vstup do sauny pro dvě osoby na 60 minut a pokud jste sportovně zaměření, tak by Vám určitě neměla uniknout přítomnost zdejší tenisové haly, kde si za příplatek budete moci užít trochu toho zdravého pohybu.

Kam v Karlových Varech a okolí?

Pokud už jste si užili dosti lenošení, určitě byste určitě neměli opomenout procházku městem a navštívení několika známých pamětihodností, jako např. kostel sv. Máří Magdaleny z roku 1737, který je nejvýznamnější památkou Karlových Varů, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla z roku 1898 anebo vyhlídku Karla IV. z roku 1877.

 

Historie tohoto lázeňského města sahá až do poloviny 14. století, kdy zde Karel IV. založil první lázně. Tím a samozřejmě potenciálem zdejšího kraje předurčil, že se Karlovy Vary staly jedněmi z nejznámějších světových lázní. Dnes zde nalezneme řadu kolonád, parků, neobarokních staveb a nespočet hotelových a kulturních zařízení, které formují klasickou tvář města. Vydejte se do kraje, kde začal Jan Becher vyrábět svůj světoznámý likér a kde vznikla legendární karlovarská oplatka "Kolonáda"!

V okruhu 10 km kolem Karlových Varů také najdete spoustu míst, které určitě stojí za zhlédnutí:

 • Svatošské skály
 • Hrad Loket
 • Obec Hroznětín (známá hist. pozůstatky z 12. století)
 • Horní Slavkov
 • Šemnická skála
 • Ostrov nad Ohří

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 29.11.2013 do 30.4.2014. Nelze využít přes Vánoce a Silvestra.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 353 222 662 nebo na emailu www.hotelgejzir.cz.
 • Příplatky za děti podle platných ceníkových cen hotelu.
 • Lázeňský poplatek je zahrnut v ceně pobytu.
nabídka byla ukončena