515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
Relax v Karlových Varech pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
Nenechte si ujít odpočinkovou dovolenou v Hotelu Gejzír v malebném prostředí našeho nejznámějšího lázeňského města Karlovy Vary. Vychutnejte si polopenzi, vstup do sauny a další možnosti vyžití. Skvělý dárek - platnost do dubna 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Karlovy Vary

Relax v Karlových Varech pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou

-43 %
Relax v Karlových Varech pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Gejzír
Slovenská 5A
36021 Karlovy Vary

www.hotelgejzir.cz
tel.: +420 353 222 662
e-mail:  info@hotelgejzir.cz

Poznejte krásy lázeňství Karlových Varů

Aby si člověk užil přírodní i architektonické krásy, nemusí podnikat dlouhé cesty za hranice. Naše vlast má takových krásných míst nespočet a jedním z nich jsou i Karlovy Vary, nejznámější české lázně. Kdo tam ještě nebyl, ať tam rychle běží a užije si komfortního ubytování s polopenzí a saunou!

Ubytování v klidném prostředí Hotelu Gejzír***

Hotel Gejzír Vám poskytne ubytování v jedné z nejkrásnějších částí města, obklopené lázeňskými lesy a parky.

Hotelové pokoje jsou zařízeny tak, abyste si pobyt mohli bezstarostně užít. Můžete se těšit na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a internetem.

Součástí areálu je několik golfových a tenisových hřišť, která jsou ale k dispozici pouze v létě. O tenis ale určitě nepřijdete, v areálu se nachází i krytá tenisová hala pro aktivně strávenou dovolenou. Mimo klidné prostředí zde najdete také komfortní prostory hotelu a příjemný personál. Hotel je samozřejmě nekuřácký a umožňuje i bezbariérový přístup.

V restauraci na Vás bude čekat bohatá polopenze, která zahrnuje snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem ze 3 menu. Vychutnejte si lázeňský relax se vším všudy.

Součástí pobytového balíčku je také 1x vstup do sauny pro dvě osoby na 60 minut a pokud jste sportovně zaměření, tak by Vám určitě neměla uniknout přítomnost zdejší tenisové haly, kde si za příplatek budete moci užít trochu toho zdravého pohybu.

Kam v Karlových Varech a okolí?

Pokud už jste si užili dosti lenošení, určitě byste určitě neměli opomenout procházku městem a navštívení několika známých pamětihodností, jako např. kostel sv. Máří Magdaleny z roku 1737, který je nejvýznamnější památkou Karlových Varů, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla z roku 1898 anebo vyhlídku Karla IV. z roku 1877.

 

Historie tohoto lázeňského města sahá až do poloviny 14. století, kdy zde Karel IV. založil první lázně. Tím a samozřejmě potenciálem zdejšího kraje předurčil, že se Karlovy Vary staly jedněmi z nejznámějších světových lázní. Dnes zde nalezneme řadu kolonád, parků, neobarokních staveb a nespočet hotelových a kulturních zařízení, které formují klasickou tvář města. Vydejte se do kraje, kde začal Jan Becher vyrábět svůj světoznámý likér a kde vznikla legendární karlovarská oplatka "Kolonáda"!

V okruhu 10 km kolem Karlových Varů také najdete spoustu míst, které určitě stojí za zhlédnutí:

 • Svatošské skály
 • Hrad Loket
 • Obec Hroznětín (známá hist. pozůstatky z 12. století)
 • Horní Slavkov
 • Šemnická skála
 • Ostrov nad Ohří

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 29.11.2013 do 30.4.2014. Nelze využít přes Vánoce a Silvestra.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 353 222 662 nebo na emailu www.hotelgejzir.cz.
 • Příplatky za děti podle platných ceníkových cen hotelu.
 • Lázeňský poplatek je zahrnut v ceně pobytu.
nabídka byla ukončena