515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Lázně a termály
  3. Česko
Pivní lázně v Poděbradech pro DVA s platností až do konce srpna
Poznejte sílu piva jinak než z půllitru. Pobyt pro DVA na 3 dny v Pivních lázních v Hotelu Soudek nadchne dámy i pány. Těšte se na PIVNÍ KOUPEL, nabitý balíček wellness procedur a gurmánský zážitek. Relaxujte v lázeňském městě Poděbrady nedaleko Prahy!

Pivní lázně v Poděbradech pro DVA s platností až do konce srpna

-44 %
Pivní lázně v Poděbradech pro DVA s platností až do konce srpna
nabídka byla ukončena
131 zákazníků
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Pivní lázně Poděbrady a Kleopatřiny koupele
Jiráskova 290
Náměstí T.G. Masaryka dům Ezop 1464
290 01 Poděbrady

www.pivnilaznepodebrady.czwww.hotelsoudek.cz
tel. +420 603 754 139, Petra Svobodová
email: info@pivnilaznepodebrady.cz

Klid a pohoda v pivních lázních v Poděbradech nedaleko Prahy

Patříte k zapřísáhlým milovníkům pivního moku? Tak to si užijete dnešní nabídku, která Vás zavede do lázeňských Poděbrad. Zde si užijete pivní koupel a další wellness procedury v pivních lázníchromantickou večeři a samozřejmě ubytování v Hotelu Soudek v centru města!

Luxusní ubytování v Hotelu Soudek s romantickou večeří

Pobyt v pivních lázních Vám zpříjemní luxusní ubytování v Hotelu Soudek, který najdete přímo v centru města, jen kousek od samotných lázní. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, lednici a TV.

Součástí balíčku jsou i obohacené kontinentální snídaně servírované od 7 do 10 hodin v restauraci hotelu. V Jihočeské restauraci si také pochutnáte na romantické večeři při svíčkách. Podávat se bude vepřový steak na fazolkách a slanině se šťouchanými bramborami.

Romantickou atmosféru doladí i láhev sektu, která je součástí kuponu.

Relaxace v pivní koupeli i na masážním stole

Ale pozor, to nejlepší na tomto balíčku právě přichází! Na co se tedy můžete těšit v Pivních lázních Poděbrady?

  • 1x pivní koupel (1 hod.) pro oba společně v jedné vaně s konzumací piva Bernard a relaxací na lůžku (za 600 Kč lze dokoupit druhou vanu).
  • 1x relaxační masáž šíje chmelovým olejem (10 min.) pro oba
  • 1x zábal na ruce s bambuckým máslem pro oba
  • 1x belgická čokoládka pro oba jako BONUS

Na první pohled není pivní koupel pro dámy nijak zajímavá, avšak pozor! Má na tělo samé pozitivní účinky - v první řadě má silný detoxikační efekt, tudíž účinně vyčistí Vaše tělo. Působí regeneračně na kůži, vlasy a celý nervový systém a navíc pomáhá odstraňovat bolesti kloubů. 

Aby však pivní koupel měla ty správné účinky, je nutné ji doplnit také konzumací piva Bernard! ;-)

Lázeňské město Poděbrady

Už jste někdy navštívili proslulé lázně Poděbrady? Pokud ne, můžete očekávat velice příjemné malé lázeňské městečko položené ve strategické oblasti úrodné polabské nížiny 50 km od Prahy a Hradce Králové.

Dominantou města položeného na obou březích Labe je zámek (původně hrad vybudovaný Přemyslem Otakarem II.). K velkému rozkvětu města pak došlo za doby krále Jiřího z Poděbrad.

V roce 1905 pak byl na nádvoří zámku navrtán minerální pramen a v následujících dekádách se z města staly známé lázně. Můžete se těšit na ničím nerušené procházení se po lázeňské kolonádě a v květinovém parku.

Zkrátka ideální dovolená pro všechny věkové kategorie, dámy i pány, milovníky piva, dobrého jídla a relaxace. A navíc s příznivým vlivem na zdraví!


Doplňující informace

nabídka byla ukončena