515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Lázně a termály
  3. Česko
Pivní lázně Poděbrady pro DVA na 3 dny s PIVNÍ KOUPELÍ
Relaxujte v pivních lázních Poděbrady ve středních Čechách! Pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Bílá Růže se snídaní. Těšte se na PIVNÍ KOUPEL a dokonalý odpočinek v lázeňském městě Poděbrady nedaleko Prahy!

Pivní lázně Poděbrady pro DVA na 3 dny s PIVNÍ KOUPELÍ

-43 %
Pivní lázně Poděbrady pro DVA na 3 dny s PIVNÍ KOUPELÍ
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Pivní lázně Poděbrady
Jiráskova 290
290 01 Poděbrady

www.pivnilaznepodebrady.czwww.bila-ruze.cz
tel. +420 603 754 139, Petra Svobodová
email: info@pivnilaznepodebrady.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočívejte ve dvou v pivních lázních

"Myslíme jenom na to, že chmel je naše zlato...." se zpívá ve staré známé klasice českého kina. Také je Vám chmel zlatem? Tak to si užijete dnešní nabídku, která Vás zavede do lázeňských Poděbrad. Zde si můžete vychutnat mimořádné tři dny nejen s pivní koupelí v Pivních lázních a samozřejmě ubytování v útulném rodinném Hotelu Bílá Růže

Relaxace v Pivních lázních Poděbrady

Na co se tedy můžete těšit v Pivních lázních Poděbrady?

  • 1x pivní koupel (1 hod.) pro oba s relaxační masáží šíje
  • konzumace piva Bernard s pojídáním preclíků a relaxací na lůžku.
  • 1x zábal na ruce s bambuckým máslem pro oba

Pivní koupel má na tělo samé pozitivní účinky - v první řadě má silný detoxikační efekt, tudíž účinně vyčistí Vaše tělo. Působí regeneračně na kůži, vlasy a celý nervový systém a navíc pomáhá odstraňovat bolesti kloubů.

Aby však pivní koupel měla ty správné účinky, je nutné ji doplnit také konzumací piva Bernard! ;-)

Rodinný Hotel Bílá Růže

Pobyt v pivních lázních Vám zpříjemní ubytování v příjemném rodinném Hotelu Bílá Růže, v klidné části města, kousek od řeky. Od Pivních lázní je vzdálen asi 10 min. pěšky pozvolnou chůzí.

Každý z pokojů je vybaven vlastním sociální zařízením, lednicí a telefonem. Součástí hotelu je také restaurace s letní zahrádkou pro Vaše pohodlné celodenní stravování. Samozřejmostí je pro Vás v ceně ubytování i snídaně. Hotel také nabízí trezor pro bezpečí Vašich cenností a také úschovnu zavazadel, pokud byste chtěli přijet dříve (check-in od 14 hod.) a Váš pokoj by ještě nebyl uvolněn.

Lázeňské město Poděbrady

Už jste někdy navštívili proslulé lázně Poděbrady? Pokud ne, můžete očekávat velice příjemné malé lázeňské městečko položené ve strategické oblasti úrodné polabské nížiny 50 km od Prahy a Hradce Králové.

Dominantou města položeného na obou březích Labe je zámek (původně hrad vybudovaný Přemyslem Otakarem II.). K velkému rozkvětu města pak došlo za doby krále Jiřího z Poděbrad. V roce 1905 pak byl na nádvoří zámku navrtán minerální pramen a v následujících dekádách se z města staly známé lázně. Můžete se těšit na ničím nerušené procházení se po lázeňské kolonádě a v květinovém parku.


Doplňující informace

nabídka byla ukončena