515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Piešťany pro DVA na 3 dny včetně polopenze
Piešťany pro DVA na 3 dny včetně polopenze a bowlingu. Bohaté wellness centrum. Objevte kouzlo nejoblíbenějších slovenských lázní.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Piešťany pro DVA na 3 dny včetně polopenze

-40 %
Piešťany pro DVA na 3 dny včetně polopenze
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 52 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2013

Kde uplatnit voucher

Pension Zachej
cesta J. Alexyho 4, Piešťany-Banka 
recepcia@pensionzachej.sk 
tel: +421 33 773 57 77
www.penzionzachej.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Je čas vyrazit do Piešťan, které jsou známé na celém světě díky léčivé síle termální vody. Penzion Zachej najdete při břehu jezera Sĺňava. Tedy na ideálním místě pro relaxaci - na dosah přírody v krásném prostředí nejoblíbenějšího slovenského lázeňského města. 

Čeká Vás ubytování v komfortně zařízených zrekonstruovaných pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením, kabelovou televizí a internetovým připojením. 

 

Bowling, kola v ceně a spousta možností relaxace

Pokud milujete příjemné lenošení, nejspíš budete stálým hostem wellness centra, které najdete přímo v penzionu (za příplatek). Užijte si například: 

 • whirpool
 • finskou saunu
 • skotské střiky
 • tropický déšť (osvěžení teplým a studeným deštěm)
 • bazének s chladnou vodou (pro masivní stimulaci imunitního systému)
 • masáže

Pokud by Vám ale lenošení začalo jít na nervy, protáhnout svaly si můžete během hodinové hry bowlingu (přímo v penzionu), kterou máte v ceně.


Výborná restaurace se slovenskými specialitami i mezinárodní kuchyní

Součástí balíčku je polopenze pro 2 osoby v restauraci s příjemným posezením a výbornou slovenskou, ale i evropskou kuchyní.

Do Piešťan na kola, in-liny, golf a nebo po stopách Alžběty Báthory

Kromě lázeňského lenošení Piešťany nabízejí i další příležitosti, jak trávit volný čas. Pro milovníky golfu je na lázeňském ostrově vybudované 9 jamkové hřiště ve Spa Golf Klubu.  

Pro milovníky kultury je tu divadlo Dom Umenia a nebo kino Fontána

Rádi poznáváte hrady a zámky? Doporučujeme návštěvu Čachtického hradu, který se proslavil postavou Alžběty Báthory a filmem Juraje Jakubiska. V okolí Piešťan se nachází  také Beckovský hrad nebo Smolenický zámok.

A nezapomínejte, že součástí pobytového balíčků je i zapůjčení kol. Piešťany a okolí tak můžete poznávat i na kole. V okolí penzionu najdete i kvalitní in-line stezky. Například 11 km dlouhá stezka podél Váhu nadchne začátečníky i pokročilé.

Platnost kuponu je až do konce března, můžete si tak do Piešťan vzít i lyže a využít skvěle udržované sjezdovky ve Ski centru Kálnica jen 30 minut jízdy autem z Piešťan.

 


Doplňující informace

 • Kupon je možné čerpat v termínu od 1.10.2012 do 31.3.2013.
 • Doporučujeme předrezervaci na recepcia@pensionzachej.sk nebo tel. č. +421 33 773 57 77.
 • Děti do 6 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu, jinak dětská postýlka za příplatek 7 EUR/noc a přistýlka pro dospělé za 17 EUR/noc.
 • Více na www.penzionzachej.sk.
nabídka byla ukončena