515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Piešťany pro DVA na 3 dny s polopenzí
Piešťany pro DVA na 3 dny v Hotelu Magnólia s polopenzí, rašelinovým zábalem a dalšími výhodami. Relaxujte v příjemném hotelu přímo v centru lázeňských Piešťan.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Piešťany pro DVA na 3 dny s polopenzí

-53 %
Piešťany pro DVA na 3 dny s polopenzí
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Magnólia
Nálepkova 1
921 01 Piešťany
Slovensko

www.hotelmagnolia.sk
tel.: +421 333 243 122
e-mail: recepcia@hotelmagnolia.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační pobyt v Piešťanech - proslulém lázeňském městě!

Hledáte místo k odpočinku, relaxaci a načerpání nové energie? Vychutnejte si to vše v nádherném lázeňském městě Piešťany nedaleko českých hranic. Širokou nabídku služeb pro Vás připravil Hotel Magnolia, které Vám zaručí příjemné chvíle odpočinku!

Hotel Magnólia**** Vás vítá

Hotel nabízí ubytování v Piešťanech, které jsou proslulé jako krásné lázeňské město na břehu řeky Váh. Hotel najdete přímo v centru města s výhledem na Považský Inovec. Hotel Vám poskytne veškeré pohodlí a pomůže načerpat zpět potřebnou energii.

Hotel Vám přináší ubytování v Piešťanech, přímo v centru městaUbytováni budete v 2-lůžkových pokojích Standart výhledem na centrum Piešťan nebo na pohoří Považský Inovec a řeku Váh.

Pokoje jsou vybavené vkusným klasickým nábytkem, vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou), satelitní televizí, telefonem, vlastní malou ledničkou, osobním trezorem a fénem na vlasy.

Za příplatek 7 EUR/pokoj/noc můžete být ubytování v pokoji Executive, které se nacházejí ve vyšším podlaží a nabízí nejen krásnější výhled, ale navíc i klimatizaci, minibar a vlastní internetové připojení.

Polopenze a zajímavé akce přímo v hotelu

V restauraci je pro Vás připravena polopenze. Těšit se můžete na snídaně formou bufetových stolů a 2-chodové večeře formou servírovaného menu. Kuchyň nabízí mezinárodní jídla, široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Jako desert ochutnejte výbornou kávu a čerstvé domácí koláčky!

V hotelu si také užijete spoustu zábavy:

 • 4.5. - Marionetové Divadlo pod hríbikom - dětské představení Perníková chaloupka. Po představení na děti čeká fotografování s pohádkovými postavami, sladké překvapení a tvořivá dílna. (Vstupné 4 EUR/osova - vstupenky je třeba zakoupit a zarezervovat dopředu. Počet míst je limitovaný.)
 • 11.5. - Májový country Majáles s country kapelou EMI.
 • V době příznivého počasí nebude chybět ani grilování na terase. Neseďte v koutě a přijďte se bavit!

Relaxační centrum přímo v hotelu

V relaxačním centru hotelu si můžete vybrat, zda budete relaxovat v infra sauně nebo finské sauně, můžete si užít masáží a to buď klasických, medových nebo lymfodrenážních. V nabídce jsou i čokoládové či skořicové zábaly, vířivá koupel jacuzzi, kosmetické služby a další procedury.

V rámci balíčku si můžete doobjednat relxační balíčky:

 • Malý relaxační balíček v hodnotě 15 EUR s 30ti minutovou masáží, masáží noh zezadu a medovým zábalem
 • Velký relaxační balíček v hodnotě 29 EUR s 30ti minutovou masáží, rašelinovým zábalem, oxygenoterapií, medovou masáží a reflexní masáí chodidel

A nezapomeňte využít jednorázového vstupu do bazénu na neomezenou dobu za 1 EUR/os/den!

Vyzkoušejte novinku - MR studio

MR studio je novinkou v hotelu a přináší Vám více kosmetických služeb, které zahrnují od různých pleťových masek i ultrazvukovou kavitaci, tělovou radiofrekvenci a mnoho dalšího!

Kam v lázeňských Piešťanech

Piešťany jsou krásné město ležící na řece Váh, které se proslavilo hlavně díky lázeňství - jak by také ne, když zde první lázně byly postaveny již roku 1778. Na začátku 19. století byly městské lázně přestavěny do neoklasicistní podoby a na konci téhož století se z nich staly lázně proslulé (přinejmenším) po celém Slovensku.

Při své návštěvě Piešťan nevynechte prohlídku zříceniny středověkého kostela a kláštera. Projděte se také po významné funkcionalistické stavbě - kolonádním mostu od Emila Belluše, na které najdete sochařské a grafické práce slovenských umělců.

V okolí Piešťan najdete nespočet hradů a zřícenin s poutavou historií. Podívejte se na Čachtický hradTrenčiansky hradMohylu M.R.Štefánika, Smolenický zámek, Čertovu pec nebo Červenou věž.

Jaro v Piešťanech - neomezené množství závavy

V době jara se Piešťany nabízí širokou škálou možností zábavy, koncertů, festivalů, kulturního a sportovního vyžití

 • 17.05. – 19.05. 2013 – Tradiční umělecký řemesla – velký řemeslnický jarmark.
 • 24.05. – 26.05.2013 - Mezinárodní regata - mezinárodní závody v rychlostní kanoistice juniorů 2013.
 • 31.05. – 02.06. 2013 - Otevření lázeňské sezóny spojené s oslavami 900. výročí první písemné zmínky o městě Piešťany.
 • 06.06.- 09.06.2013 - Piešťanské Zlaté stuhy - Concours d´ elegance 2013 – jízdy a přehlídky veteránů vystavovaných na Kúpeľnom ostrove.
 • 07.06. –16.06.2013 - Festival Doda Šošoku - 5. ročník mezinárodního jazzového festivalu v Kursalóne a Domě umění v Piešťanech.
 • 27.06. – 29.06.2013 - Topfest 2013 – jubilejní 10. ročník největšího open air rockového festivalu na letišti v Piešťanech.

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupón je možno využít od 8.4. do 30.6. 2013.
 • Rezervace na čísle +421 333 243 122 nebo na e-mailu recepcia@hotelmagnolia.sk.
 • Děti do 6 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.
 • Dítě do 16 let za 40 EUR/pobyt.
 • Děti starší 16 let nebo další dospělá osoba za 60 EUR/noc (zahrnuje 2x ubytovaní na přistýlce, 2x snídani, 2x večeři).
 • Příplatek za třetí noc v pokoji Standart je 45 EUR/noc.
 • Ubytování v pokoji Executive, které se nacházejí ve vyšším podlaží a nabízí nejen krásnější výhled, ale navíc i klimatizaci, minibar a internetové připojení za 7 EUR/pokoj/noc.
 • Příplatky se hradí na místě.
 • Možnost doobjednat 
  • Malý relaxační balíček v hodnotě 15 EUR (masáž 30 min., masáž noh, medový zábal)
  • Velký relaxační balíček v hodnotě 29 EUR (masáž 30 min., rašelinový zábal, oxygenoterapie, medová masáž, reflexní masáž chodidel)
 • Parkování před hotelem 10 EUR za 2 noci.
 • Check-in od 14.00, check-out do 10.00
 • Cena nezahrnuje poplatek městu 1,10 EUR/os/noc.
 • Více informací na www.hotelmagnolia.sk.
nabídka byla ukončena