515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Piešťany pro DVA s NEOMEZENÝM bazénem a léčebnými procedurami
Zažijte nevšední relaxační pobyt v Piešťanech pro DVA na 3 a více dní v moderním 4* Hotelu Magnólia s polopenzí, medovým nebo rašelinovým zábalem a NEOMEZENÝM vstupem do bazénu. Čeká Vás krásné prostředí u řeky Váh!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Piešťany pro DVA s NEOMEZENÝM bazénem a léčebnými procedurami

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 42 zákazníků
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Magnólia
Nálepkova 1
921 01 Piešťany
Slovensko

www.hotelmagnolia.sk
tel.: +421 333 243 122
e-mail: recepcia@hotelmagnolia.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Lázeňské Piešťany lákají na pohodovou atmosféru

Pokud hledáte příležitost jak se zrelaxovat a dobít potřebnou energii, neváhejte a vychutnejte si to vše v nádherném městě Piešťany nedaleko českých hranic. Čeká Vás ubytování v Hotelu Magnólia, který Vám zaručí příjemné chvíle odpočinku i zábavy.

Hotel Magnólia****

Hotel Magnólia**** s sebou nese dlouholetou tradici a je považován za jeden z nejznámějších hotelů na Slovensku. Pyšní se významnou polohou na břehu řeky Váh s malebnou panoramou Považského Inovca a také výbornou dopravní dostupností. Zde si můžete dopřát kvalitní odpočinek, spojený s wellness službami a relaxací.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích Standard s výhledem na centrum Piešťan nebo na pohoří Považský Inovec a řeku Váh. Kdo by se nechtěl probouzet do těchto oku lahodících scenérií?

Hotel nabízí ubytování s vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou), satelitní TV, telefonem, vlastní malou lednicí, osobním trezorem a fénem na vlasy. Najdete zde nábytek v klasickém a jednoduchém stylu.

Za příplatek 7 EUR/pokoj/noc si můžete užít komfortu v pokojích Executive, které se nacházejí ve vyšším podlaží a nabízí nejen krásnější výhled, ale navíc i klimatizaci, minibar a vlastní internetové připojení.

Těšit se můžete na polopenzi ve formě snídaňových bufetových stolů a dvouchodové večeře stylem servírovaného menu. Hotelová restaurace nabízí mezinárodní kuchyně a široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Jako dezert ochutnejte výbornou kávu a čerstvé domácí koláčky!

Wellness centrum přímo v hotelu

V relaxačním centru hotelu si můžete vybrat, zda budete relaxovat v infrasauně nebo finské sauně, můžete si užít masáží a to buď klasických, medových nebo lymfodrenážních. V nabídce jsou i čokoládové či skořicové zábaly, vířivá koupel jacuzzi, kosmetické služby a další procedury.

V rámci nabídky hotelu si můžete také doobjednat relaxační balíčky:

 • Malý relaxační balíček v hodnotě 15 EUR s 30 minutovou masáží, masáží noh zezadu a medovým zábalem
 • Velký relaxační balíček v hodnotě 29 EUR s 30 minutovou masáží, rašelinovým zábalem, oxygenoterapií, medovou masáží a reflexní masáží chodidel

Díky balíčku máte také neomezený vstup do bazénu po celý pobyt.

Léčivé účinky wellness procedur

V rámci kupónu máte na výběr mezi medovým zábalem nebo rašelinovým zábalem. Jaké jsou jejich účinky?

 • Medový zábal Vám pomůže zbavit se chronického únavového syndromu a zimních depresí. Působí do hloubky tkání, čímž oživuje celý organismus. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu, uvolňuje a spouští ozdravné procesy v těle.
 • Rašelinový zábal pomáhá při svalovém přetížení, poruchách látkové výměny a poruchách pohybového ústrojí. Rašelina svým složením příznivě ovlivňuje obnovu kožních buněk, prokrvuje a zlepšuje činnost svalstva a kloubů, zlepšuje hojení kožních ekzému.

Ještě neznáte Mr Studio? MR studio je novinkou v hotelu a přináší Vám více kosmetických služeb, které zahrnují od různých pleťových masek i ultrazvukovou kavitaci, tělovou radiofrekvenci a mnoho dalšího!

Kam v lázeňských Piešťanech

První lázně zde byly postaveny již roku 1778. Na začátku 19. století byly městské lázně přestavěny do neoklasicistní podoby a na konci téhož století se z nich staly lázně proslulé (přinejmenším) po celém Slovensku. Piešťany jsou příjemné město ležící na řece Váh, pojďte objevovat krásy tohoto lázeňského kraje.

Oblast posetá hrady a zříceninami s bohatou historií Vám zaručí spoustu možností, kam si vyjít na výlet. Podívejte se na Čachtický hrad, Trenčiansky hrad, Mohylu M. R. Štefánika, Smolenický zámek, Čertovu pec nebo Červenou věž.

 


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 15. 1. do 31. 5. 2014. Nelze čerpat od 16. 4. do 22. 4. 2014 (velikonoční svátky).
 • Rezervace na čísle +421 333 243 122 nebo na e-mailu recepcia@hotelmagnolia.sk.
 • Před zakoupením kupónu je nutné ověřit volné termíny v hotelu.
 • Doporučený den nástupu je neděle. Po domluvě možno jiný den.
 • Výběr délky pobytu zvolíte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) za 3619 Kč
  • VARIANTA B: pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) za 4739 Kč
 • Děti do 6 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.
 • Pro rodinu možnost ubytování v apartmánu (bez příplatků za apartmán).
 • Příplatky VARIANTA A: Dítě do 14 let (včetně) - 40 EUR/pobyt (zahrnuje 2x ubytovaní na přistýlce, 2x snídani, 2x večeři). Dítě od 15 let a dospělá osoba - 60 EUR/pobyt (zahrnuje 2x ubytovaní na přistýlce, 2x snídani, 2x večeři).
 • Příplatky VARIANTA B: Dítě do 14 let (včetně) - 60 EUR/pobyt (zahrnuje 3x ubytovaní na přistýlce, 3x snídani, 3x večeři). Dítě od 15 let a dospělá osoba - 80 EUR/pobyt (zahrnuje 3x ubytovaní na přistýlce, 3x snídani, 3x večeři).
 • Příplatek za ubytování v pokoji Executive, které se nachází ve vyšším podlaží a nabízí nejen krásnější výhled, ale navíc i klimatizaci, minibar a internetové připojení, je 7 EUR/pokoj/noc.
 • Parkování před hotelem - 10 EUR/pobyt. Hotelové parkoviště má omezenou kapacitu - pokud bude naplněna, můžete parkovat na vedlejším městském parkovišti za poplatek.
 • Check-in od 14.00, check-out do 10.00.
 • Cena nezahrnuje městskou daň - 1,10 EUR/osoba/noc.
 • Příplatky se hradí na místě.
 • Více informací na www.hotelmagnolia.sk.

Hodnocení zájezdu

4,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • Klára 14. 12. 2015
 • vojkoz78 8. 12. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena