515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
Odpočinkový pobyt pro DVA na 3 dny v Luhačovicích s polopenzí
Pobyt pro DVA na 3 dny v Penzionu Pomněnka s polopenzí. Při čerpání ve všední dny láhev vína jako bonus. Čeká Vás ta pravá lázeňská atmosféra, ve které si užijete odpočinek, romantické procházky i léčivé zastávky u luhačovických pramenů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Luhačovice

Odpočinkový pobyt pro DVA na 3 dny v Luhačovicích s polopenzí

-43 %
Odpočinkový pobyt pro DVA na 3 dny v Luhačovicích s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Pomněnka
Příční 292
763 26 Luhačovice

www.penzionpomnenka.cz
tel. +420 577 113 211
e-mail: info@penzionpomnenka.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt plný odpočinku v Luhačovicích

Pravá zima přichází a vy nevíte, kde si ji co nejlépe užít? Věřte, že na jižní Moravě, právě v nejoblíbenějších moravských lázních, si tento čas obzvlášť vychutnáte!

Nemluvě o tom, že budete ubytováni v příjemném Penzionu Pomněnka kousek od kolonády a pochutnávat si budete na polopenzi, kávičce se zákuskem a dokonce ve všední dny dostanete láhev vína zdarma! 

Penzion Pomněnka v klidné části města, ale jen kousek od kolonády

Luhačovice poskytují v každém ročním období nespočet příležitostí k aktivnímu odpočinku. Všech výhod tohoto oblíbeného moravského města si můžete užívat také v Penzionu Pomněnka, který leží jen kousek od lázeňské kolonády, avšak v klidné a tiché ulici.

Penzion Vám nabízí ubytování ve 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, malou ledničkou, bezpečnostním trezorem a připojením k internetu. V blízkosti ubytování najdete také dětské hřiště, plavecký bazén, kino, tenisové kurty, léčebné prameny...a nespočet dalších atrakcí.

Součástí penzionu je také malá restaurace, ve které se bude podávat Vaše polopenze. Snídaně je servírovaná a vybírat můžete z 10 různých menu. K večeři si pak pochutnáte na 2-chodovém menu. Vaše chuťové pohárky se můžou také těšit na kávu a zákusek, které jsou zahrnuty v ceně. Navíc, pokud si rezervaci objednáte ve všední den, dostanete láhev vína zdarma! Nejen víkendy totiž můžou být příjemně strávené. Žádné omezení zde nečeká ani pro ty, kteří dodržují bezlepkovou dietu!

Co by to bylo za pobyt v lázních bez pořádného odpočinku? Relaxovat můžete při jedné z léčebných procedur, které penzion poskytuje. Z široké nabídky masáží, obkladů a koupelí můžete vybírat zde. Procedury si prosím domluvte předem telefonicky nebo emailem.

Možnosti relaxace v Luhačovicích a okolí

Kousek od penzionu najdete také nově zrekonstruovanou plovárnu Luhačovice, která nabízí 25 m dlouhý bazén, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami, lehátky, bublery a opravdu divokou řekou. Vaše děti určitě ocení dětský bazének s bublinkami a vodním ježkem.

Asi půl hodiny od penzionu se nachází také Uherské Hradiště, kde mimo historické náměstí, najdete i aquapark s perfektním wellness. V bazénu a na atrakcích si užijete spoustu zábavy, ve wellness s několika saunami si zase odpočinete od denního shonu.

Tipy na výlety nedaleko Luhačovic

Luhačovice to nejsou jen nejznámější moravské lázně zaměřené na léčbu dýchacího ústrojí a pohybového aparátu. Kromě léčby poskytují široký výběr volnočasových aktivit – aktivní odpočinek, pestrý kulturní program a společenský život. Turistická sezóna tu trvá téměř celý rok.

Při cestě do Luhačovic se zároveň vydáváte i do slováckého kraje, který je plný folklóru a tradic. Atraktivní lokalita Vám zajistí nespočet příležitostí k poznávání krás Česka!

 • Hrad Buchlov patří mezi nejstarší hrady České republiky. Jsou zde cenné přírodopisné sbírky a bohatá knihovna.
 • Zámek Buchlovice je postavený ve stylu italské barokní vily. Obklopuje ho anglický park s mnoha vzácnými dřevinami, ve kterém se volně prochází pávi.
 • Kroměříž nabízí arcibiskupský barokní zámek s bohatou výzdobou interiérů a slavnou obrazovou galerií (Tizian, Cranach, van Dyk). V centru města se nachází gotický chrám sv. Mořice, barokní kostel sv. Jana Křtitele a Květná zahrada. Město bylo vyhlášeno národní památkovou rezervací a patří do seznamu UNESCO.
 • Lešné najdete pohádkový zámeček z konce 19. století. Má bohatou a cennou dřevořezbářskou výzdobu. Obklopuje ho anglický park, kde bylo v roce 1956 vybudováno ZOO.
 • Velehrad představuje nejvýznamnější poutní místo na Moravě spojené s historií Velkomoravské říše a s příchodem Cyrila a Metoděje. Původně gotický kostel ze 13. století byl v 18. století barokně přestavěn. Kousek od Velehradu najdete také archeoskanzen Modrá s ukázkou lidové architektury.
 • Ve Zlíně nachází se zde obuvnické muzeum s unikátní kolekcí obuvi od doby románské až po dnešek.
 • Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm je prvním svého druhu v Evropě a můžete díky němu nakouknout do naší historie.
Nespočet dalších tipů na výlety najdete zde a rádi Vám s nimi poradí také přímo v penzionu.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 8.11. do 22.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 577 113 211 nebo emailu info@penzionpomnenka.cz.
 • Ubytování v apartmánu za příplatek 1000 Kč (hradí se na místě, nutno nahlásit při rezervaci).
 • Možnost prodloužení pobytu dle platného ceníku na místě.
 • Děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti starší 4 let na přistýlce za 350 Kč/noc.
 • Dětská polopenze 85 Kč/den.
 • Příplatek za bezlepkovou stravu 100 Kč/den.
 • V ceně není zahrnut lázeňský poplatek 15 Kč/osoba/den.
 • Více informací na www.penzionpomnenka.cz.
nabídka byla ukončena