515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Pobyt pro DVA na 3/4 dny se zvýhodněným vstupem do termálů
Odpočinkový pobyt pro dva v rodinném penzionu Villa Lux v klidné, ale známé lokalitě na jihu Slovenska. Ubytování pouze 600 metrů od termálního koupaliště Veľký Meder! Pojeďte a zregenerujte svůj organismus v místní léčivé vodě.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko

Pobyt pro DVA na 3/4 dny se zvýhodněným vstupem do termálů

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
38 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

10. 2. 2015 – 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Villa Lux
Kurtaserska ulica 239/89
932 01 Veľký Meder
Slovensko

www.villalux.sk
tel. +421 908 833 383
e-mail: info@villalux.sk

Jarní relax na jihu Slovenska

Slovensko nabízí hned několik termálních lázní a koupališť, které jsou snadno dosažitelné i pro české návštěvníky. Jedním z nich je také koupaliště Veľký  Meder. Vyjma lenošení v termálech si užijete i nádherné ubytování v jedné z nejteplejších lokalit na Slovensku!

Jarní relax na jihu Slovenska

Ubytování v rodinném penzionu Villa Lux se snídaní 

Rodinný penzion Villa Lux je perfektní volbou pro ubytování ve Velkém Mederu. Penzion se nachází v klidné části města a zároveň pouze 600 m od termálního koupaliště. Nabízí ubytování v tradičně vybavených pokojích s dřevěným nábytkem typu standard a nadstandard. Vhodný je i pro rodiny s dětmi - poskytuje pokoje s přistýlkou.

Penzion Villa Lux

Těšte se tedy na ubytování ve 2-, 3- nebo 4-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a ledničkou. Pět pokojů je dokonce vybaveno i kuchyňkou. Interiér pokojů je vybaven vkusným dřevěným nábytkem a je vymalován příjemnými barvami, tvoří tedy perfektní místo pro váš odpočinek.

Komfortní pokoje

Nabízené pokoje a jejich vybavení:
 • 3x dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou 
 • 3x dvoulůžkový pokoj standardního typu bez kuchyňky na poschodí
 • 2x čtyřlůžkový pokoj rodinného typu s kuchyňkou na poschodí

Vyberte si pokoj, který vám vyhovuje

Díky kuponu si také každé ráno pochutnáte na snídaních formou švédských stolů. V případě čtyřdenního pobytu vám zpříjemní večer láhev kvalitního maďarského vína.

Interiér penzionu

K dispozici také tenisový kurt a zahrada s altánem, grilem a novým dětským hřištěm.

Thermal Corvinus Veľký Meder - ideální místo k relaxaci

Termální koupaliště Velký Meder nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou o teplotě 26 - 38 stupňů Celsia. Ta má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteře, svalstvo a má regenerační účinky pro lidský organismus. 

Thermal Corvinus Veľký Meder

Areál koupaliště disponuje dvěma jednotlivě oddělitelnými částmi - zařízeními na letní sezónu v období od 1. května až do 30. září a zařízeními sloužícími návštěvníkům přes celý rok. Díky kuponu získáváte slevu na celodenní vstup - v sezóně tedy zaplatíte místo 9 jen 8 EUR, v mimosezóně budete mít vstup za 7 EUR (místo 8). Mimosezóna je od 2. 9. do 27. 6. ve všední dny, víkendy a svátky jsou za cenu hlavní sezóny.

Co podniknout v okolí Velkého Mederu

Velký Meder má velmi atraktivní okolí. Z kulturních památek je možné navštívit vodní nádrž Gabčíkovo nebo město Dunajská Streda, ve kterém se nachází Žitnoostrovské muzeum. Zajímavé je i Komárno s náměstím Evropy a především se starou římskou pevností. Město Veľký Meder obklopuje i překrásná příroda, je možné navštívit Číčovské mrtvé rameno a chráněnou oblast Dropie.

Cyklistika nebo hipoturistika v okolí

Cyklisté jistě ocení Dunajskou cyklomagistrálu, která patří k nejoblíbenějším ve střední Evropě. Trasa vede podél Dunaje přes Rakousko na Slovensko a dále pokračuje do Maďarska, přičemž protíná hlavní města všech tří států. Magistrála nabízí dvě trasy - zelenou pro začátečníky a modrou pro zkušenější sportovce.

Cyklistika nebo hipoturistika v okolí

Nedaleko Velkého Mederu najdete také Czajlik Ranch, který je ideálním místem, pokud chcete strávit čas v přírodě a hlavně s koňmi. Na ranči si jízdu na koni mohou vyzkoušet začátečníci i zkušení jezdci. 

Czajlik Ranch

Na výlet do maďarského Györu

Když už jste v tomto kraji, vyplatí se zastavit v Györu, který leží na půli cesty mezi Vídní a Budapeští (a jen 25 km od Veľkého Mederu). Györ je starobylé, avšak živé a pestrobarevné město s množstvím přírodních, architektonických, kulturních i přírodních skvostů. Györ se nazývá také městem řek, neboť leží jen několik metrů od břehu řeky Dunaj.

Na výlet do maďarského Györu

Jako v celém Maďarsku, v i Györu najdete termální lázně. Nově vybudovaný aquapark Rába Quelle nabízí vodu vyvěrající z hloubky 2000 metrů o teplotě až 67°C. A to není zdaleka vše - Györ nabízí také ZOO s bohatými expozicemi zvířat z celého světa. Otevřeno je zde každý den od 10:00 do 17:00 hod.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 10. 2. 2015 do 30. 4. 2015
 • Rezervace pobytu na tel. +421 908 833 383 nebo na emailu info@villalux.sk.
 • Dvě varianty pobytu (vybíráte ve druhém kroku objednávky):
  • Varianta A: pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) za 1 920 Kč
  • Varianta B: pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) za 2 840 
 • Příplatky (platí se na místě):
  • dítě od 3 do 9,99 let za 7 EUR/noc, snídaně za 2 EUR/den
  • dítě od 10 do 15,99 let za 9 EUR/noc, snídaně za 4 EUR/den
  • další dospělá osoba na pevném lůžku za 11 EUR/noc, snídaně za 5 EUR/den
 • Děti dostanou slevový kupon do Termal Corvinus, pokud zaplatí turistický poplatek 0,70 EUR/os./noc.
 • Turistická taxa v ceně.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko, snídaně zdarma.
 • Více informací na www.villalux.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena