515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Pobyt pro DVA na 3/4 dny se zvýhodněným vstupem do termálů
Odpočinkový pobyt pro dva v rodinném penzionu Villa Lux v klidné, ale známé lokalitě na jihu Slovenska. Ubytování pouze 600 metrů od termálního koupaliště Veľký Meder! Pojeďte a zregenerujte svůj organismus v místní léčivé vodě.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Pobyt pro DVA na 3/4 dny se zvýhodněným vstupem do termálů

-35 %
Pobyt pro DVA na 3/4 dny se zvýhodněným vstupem do termálů

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion Villa Lux
Kurtaserska ulica 239/89
932 01 Veľký Meder
Slovensko

www.villalux.sk
tel. +421 908 833 383
e-mail: info@villalux.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jarní relax na jihu Slovenska

Slovensko nabízí hned několik termálních lázní a koupališť, které jsou snadno dosažitelné i pro české návštěvníky. Jedním z nich je také koupaliště Veľký  Meder. Vyjma lenošení v termálech si užijete i nádherné ubytování v jedné z nejteplejších lokalit na Slovensku!

Jarní relax na jihu Slovenska

Ubytování v rodinném penzionu Villa Lux se snídaní 

Rodinný penzion Villa Lux je perfektní volbou pro ubytování ve Velkém Mederu. Penzion se nachází v klidné části města a zároveň pouze 600 m od termálního koupaliště. Nabízí ubytování v tradičně vybavených pokojích s dřevěným nábytkem typu standard a nadstandard. Vhodný je i pro rodiny s dětmi - poskytuje pokoje s přistýlkou.

Penzion Villa Lux

Těšte se tedy na ubytování ve 2-, 3- nebo 4-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a ledničkou. Pět pokojů je dokonce vybaveno i kuchyňkou. Interiér pokojů je vybaven vkusným dřevěným nábytkem a je vymalován příjemnými barvami, tvoří tedy perfektní místo pro váš odpočinek.

Komfortní pokoje

Nabízené pokoje a jejich vybavení:
 • 3x dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou 
 • 3x dvoulůžkový pokoj standardního typu bez kuchyňky na poschodí
 • 2x čtyřlůžkový pokoj rodinného typu s kuchyňkou na poschodí

Vyberte si pokoj, který vám vyhovuje

Díky kuponu si také každé ráno pochutnáte na snídaních formou švédských stolů. V případě čtyřdenního pobytu vám zpříjemní večer láhev kvalitního maďarského vína.

Interiér penzionu

K dispozici také tenisový kurt a zahrada s altánem, grilem a novým dětským hřištěm.

Thermal Corvinus Veľký Meder - ideální místo k relaxaci

Termální koupaliště Velký Meder nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou o teplotě 26 - 38 stupňů Celsia. Ta má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteře, svalstvo a má regenerační účinky pro lidský organismus. 

Thermal Corvinus Veľký Meder

Areál koupaliště disponuje dvěma jednotlivě oddělitelnými částmi - zařízeními na letní sezónu v období od 1. května až do 30. září a zařízeními sloužícími návštěvníkům přes celý rok. Díky kuponu získáváte slevu na celodenní vstup - v sezóně tedy zaplatíte místo 9 jen 8 EUR, v mimosezóně budete mít vstup za 7 EUR (místo 8). Mimosezóna je od 2. 9. do 27. 6. ve všední dny, víkendy a svátky jsou za cenu hlavní sezóny.

Co podniknout v okolí Velkého Mederu

Velký Meder má velmi atraktivní okolí. Z kulturních památek je možné navštívit vodní nádrž Gabčíkovo nebo město Dunajská Streda, ve kterém se nachází Žitnoostrovské muzeum. Zajímavé je i Komárno s náměstím Evropy a především se starou římskou pevností. Město Veľký Meder obklopuje i překrásná příroda, je možné navštívit Číčovské mrtvé rameno a chráněnou oblast Dropie.

Cyklistika nebo hipoturistika v okolí

Cyklisté jistě ocení Dunajskou cyklomagistrálu, která patří k nejoblíbenějším ve střední Evropě. Trasa vede podél Dunaje přes Rakousko na Slovensko a dále pokračuje do Maďarska, přičemž protíná hlavní města všech tří států. Magistrála nabízí dvě trasy - zelenou pro začátečníky a modrou pro zkušenější sportovce.

Cyklistika nebo hipoturistika v okolí

Nedaleko Velkého Mederu najdete také Czajlik Ranch, který je ideálním místem, pokud chcete strávit čas v přírodě a hlavně s koňmi. Na ranči si jízdu na koni mohou vyzkoušet začátečníci i zkušení jezdci. 

Czajlik Ranch

Na výlet do maďarského Györu

Když už jste v tomto kraji, vyplatí se zastavit v Györu, který leží na půli cesty mezi Vídní a Budapeští (a jen 25 km od Veľkého Mederu). Györ je starobylé, avšak živé a pestrobarevné město s množstvím přírodních, architektonických, kulturních i přírodních skvostů. Györ se nazývá také městem řek, neboť leží jen několik metrů od břehu řeky Dunaj.

Na výlet do maďarského Györu

Jako v celém Maďarsku, v i Györu najdete termální lázně. Nově vybudovaný aquapark Rába Quelle nabízí vodu vyvěrající z hloubky 2000 metrů o teplotě až 67°C. A to není zdaleka vše - Györ nabízí také ZOO s bohatými expozicemi zvířat z celého světa. Otevřeno je zde každý den od 10:00 do 17:00 hod.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 10. 2. 2015 do 30. 4. 2015
 • Rezervace pobytu na tel. +421 908 833 383 nebo na emailu info@villalux.sk.
 • Dvě varianty pobytu (vybíráte ve druhém kroku objednávky):
  • Varianta A: pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) za 1 920 Kč
  • Varianta B: pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) za 2 840 
 • Příplatky (platí se na místě):
  • dítě od 3 do 9,99 let za 7 EUR/noc, snídaně za 2 EUR/den
  • dítě od 10 do 15,99 let za 9 EUR/noc, snídaně za 4 EUR/den
  • další dospělá osoba na pevném lůžku za 11 EUR/noc, snídaně za 5 EUR/den
 • Děti dostanou slevový kupon do Termal Corvinus, pokud zaplatí turistický poplatek 0,70 EUR/os./noc.
 • Turistická taxa v ceně.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko, snídaně zdarma.
 • Více informací na www.villalux.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena