515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Pohodový odpočinek v lázeňských Piešťanech na 3 dny se saunou
Letní pobyt na 3 dny v Penzionu Pod věží v Piešťanech s polopenzí, saunou a slevou na wellness - cena je uvedena pro JEDNOHO. Platí i přes léto. Relaxujte v jednom z nejoblíbenějších lázeňských měst na Slovensku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Pohodový odpočinek v lázeňských Piešťanech na 3 dny se saunou

-53 %
Pohodový odpočinek v lázeňských Piešťanech na 3 dny se saunou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Pod věží
Nitrianska ulica 1875/24
92101 Piešťany
Slovensko

www.penzionpodvezou.sk
tel. +421 903 384 371
email:recepcia@ppseniors.eu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxujte v oblíbených Piešťanech 

Láká - li Vás odpočinek v oblíbeném lázeňském městě jen kousek od českých hranic, máme tu skvělý pobyt přímo Vám na míru. Potěšíme nejen milovníky relaxace, ale také ty, kteří rádi vyrazí na vlastní pěst či s partou přátel - kupon platí pro jednoho, proto se můžeme domluvit a vyrazit do Piešťan v neomezeném počtu!

Rodinný Penzion Pod věží v centru města

"Člověk má domov tam, kde se cítí dobře" - to je motto Penzionu Pod věží, díky kterému vězte, že se v Piešťanech budete cítit jako doma. Penzion se nachází v klidné části, ale přesto v centru města a nabízí Vám příjemné prostředí, profesionální přístup a ochotný personál. Penzion vlastní nový majitel, který návštěvníkům penzionu připravil příjemné místo pro strávení dovolené.

V penzionu se nachází komfortně zařízené pokoje jednolůžkové i dvojlůžkové, tudíž není problém, pokud se chcete za relaxací vydat sami.

Díky kuponu si také užijete polopenzi složenou z tradičních surovin v nově zrekonstruované restauraci a kavárně přímo v penzionu.

Sauna a další slevy na masáže a wellness

Součástí balíčku je také relaxace v sauně, na každý den půl hodiny. Díky teplu se tělo detoxikuje, vy se tak zbavíte stresu a napětí a budete se cítit odpočatě. Další odpočinek Vám také poskytne 50% sleva na masáže a další wellness procedury v penzionu. 

Kam v lázeňských Piešťanech a okolí

Piešťany jsou krásné město ležící na řece Váh, které se proslavilo hlavně díky lázeňství - jak by také ne, když zde první lázně byly postaveny již roku 1778. Na začátku 19. století byly městské lázně přestavěny do neoklasicistní podoby a na konci téhož století se z nich staly lázně proslulé (přinejmenším) po celém Slovensku.

Při své návštěvě Piešťan nevynechejte prohlídku zříceniny středověkého kostela a kláštera. Projděte se také po významné funkcionalistické stavbě - kolonádním mostu od Emila Belluše, na které najdete sochařské a grafické práce slovenských umělců.

V blízkosti se nachází archeologická lokalita Kostolec (ve vesničce Ducové), ZOO farma Nový Zéland (Modrová), zřícenina hradu Beckov, Čachtice, Tematín i Park miniatur v Podolí. V Piešťanech si samozřejmě můžete zajít na bowling, squash, motokáry či nespočet kulturních akcí.

Jaro v Piešťanech - neomezené množství zábavy

V době jara Piešťany nabízí širokou škálou možností zábavy, koncertů, festivalů, kulturního a sportovního vyžití

 • 17.05. – 19.05. 2013 – Tradiční umělecký řemesla – velký řemeslnický jarmark.
 • 24.05. – 26.05.2013 - Mezinárodní regata - mezinárodní závody v rychlostní kanoistice juniorů 2013.
 • 31.05. – 02.06. 2013 - Otevření lázeňské sezóny spojené s oslavami 900. výročí první písemné zmínky o městě Piešťany.
 • 06.06.- 09.06.2013 - Piešťanské Zlaté stuhy - Concours d´ elegance 2013 – jízdy a přehlídky veteránů vystavovaných na Kúpeľnom ostrove.
 • 07.06. –16.06.2013 - Festival Doda Šošoku - 5. ročník mezinárodního jazzového festivalu v Kursalóne a Domě umění v Piešťanech.
 • 27.06. – 29.06.2013 - Topfest 2013 – jubilejní 10. ročník největšího open air rockového festivalu na letišti v Piešťanech.

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.5. do 31.8.2013.
 • Rezervace na tel. +421 903 384 371, emailu recepcia@ppseniors.eu nebo pomocí rezervačního formuláře zde.
 • Kupon platí pro jednu osobu. Pokud chcete jet ve dvou, je nutno zakoupit dva kupóny. Každá další osoba musí mít vlastní kupon.
 • Malé dítě bez nároku na lůžko a služby zdarma. Pokud je dítě starší a nebude spát v posteli s rodiči, je nutno si cenu za něj domluvit na recepci.
 • Prodloužení pobytu nákupem více kuponů.
 • Pobyt s domácím mazlíčkem je možný po domluvě na recepci při rezervaci.
 • V ceně není zahrnuta městská daň 1,10 EUR/osoba/den.
 • Více informací na www.penzionpodvezou.sk.
nabídka byla ukončena