515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Oblíbené termální lázně Podhájska pro JEDNOHO
Užijte si relaxační dovolenou v termálech na 4 nebo 5 dní s ubytováním v apartmánech jen 800 metrů od koupaliště. Součástí delšího pobytu také vstup do římských lázní! Poznejte na vlastní kůži účinky "slovenského Mrtvého moře"!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Oblíbené termální lázně Podhájska pro JEDNOHO

-31 %
Oblíbené termální lázně Podhájska pro JEDNOHO

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 7. 5. 2015

Kde uplatnit voucher

Soukromé ubytování PODHÁJSKA
Podhájska 361
941 48 Podhájská
Slovensko

Tel.: +421 903 452 900
E-mail: podhajska.podhajska@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační pobyt v lázeňské lokalitě

Zapomeňte na každodenní starosti a vydejte se relaxovat do léčivé termální oblasti Podhájska. Pobyt zde vás v mrazivých dnech zahřeje na těle i na duši. A proč právě do Podhájské? Čekají vás tu velmi příznivé ceny, termální voda, která léčí celý organismus a super ubytování!

Relaxační pobyt v lázeňské lokalitě

Soukromé apartmánové domy

Apartmánový dům se nachází v klidné lokalitě, pouhých 800 metrů od termálních lázní. V každém domě je ubytování ve 3 třílůžkových pokojích, přičemž každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Je zde možnost vaření v plně vybavené kuchyňce (v blízkosti ubytovacích zařízení se nachází obchod s potravinami). Dále jsou domy vybavené společenskou místností s televizí.

Soukromé ubytování PODHÁJSKA

Druhou možností je ubytování v apartmánech s třílůžkovým a čtyřlůžkovým pokojem. I zde je k dispozici plně vybavená kuchyňka, sociální zařízení je společné pro oba pokoje.

Ubytovat se můžete i v apartmánech

Pobyt je ideální pro jednotlivcezamilované páry či partu přátel. Vydejte se na romantickou procházku příjemným prostředím, vyrazte na bowling, do solné jeskyně, zahrát si tenis nebo celý den relaxujte ve wellness, termálním koupališti či římských koupelích.

Termální koupaliště, Římské koupele či wellness centrum?

Termální koupaliště Podhájská není jen tak obyčejné koupaliště. Užít si zde můžete klasické plavecké bazény, termální bazény, ale díky wellness centru Aquamarín také neuvěřitelné množství jedinečných atrakcí a služeb. To je relaxace, o které jste ani nesnili!

Termální koupaliště Podhájská

Voda v termálních bazénech se vyznačuje přítomností lithia, jodidů, sloučenin vápníku a bromidů. Díky těmto látkám našemu tělu přináší koupel nejen úžasnou formu relaxace, ale také blahodárné léčebné účinky jako např. pomoc při léčbě dny, stimulaci štítné žlázy, doléčení zlomenin, zmírnění bolestivých stavů, ale také dobře působí na obtíže s revmatizmem, cévním a kloubním onemocněním.

Slaná voda a její léčivé účinky jsou srovnatelné s vodou samotného Mrtvého moře! Ne nadarmo se říká, že je to Slovenské moře.

Relaxujte v termálech

Najdete zde jak venkovní, tak velký vnitřní bazén s mnoha vodními atrakcemi. Čeká vás například divoká řeka, masážní trysky, vodopád nebo vodní bar. Součástí vnitřního vodního světa jsou ještě dva vířivé bazény a dětský bazén.
 
Využijte i vnitřní bazén
 
Vybrat si také můžete z mnoha relaxačních procedur pro celkové uvolnění těla a upevnění zdraví — komplex saun (finskou saunu, bio saunu, solnou inhalaci, bylinkovou inhalaci), vodní peklo, tepidárium, ochlazovací bazén, ledopád a další.
 
Komplex saun
 
Návštěva oblíbeného termálního koupaliště v zimní sezóně (do 12. 4. 2015) je navíc ještě výhodnější, protože vstupy do bazénů i wellness části jsou levnější :-)

Oblíbená Podhájska a další tipy na výlety

Podhájska jsou jedny z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších lázní na celém Slovensku. Leží v Nitranském kraji a z Česka to sem není vůbec daleko! Vyjma relaxace si zde ale užijete i spoustu zábavy:

 • Šurany - můžete zajít na squash nebo do oblíbeného fitness centra All-Stars (cca 14 km).
 • Máte-li rádi květiny, vydejte se do Arboreta v Mlyňanech (cca 40 km).
 • A pokud se raději díváte na hvězdy, rychle do Hvězdárny v Hurbanově (cca 30 km).
 • Za historií třeba do Skalnatého obydlí Brhlovce (cca 40 km), do Muzea Levice (cca 30 km), nebo Kostela Topolčianky. Poblíž něho je i zubří obora (cca 40 km).
 • Obec Čechy - zdejší areál se může chlubit nejjižněji položeným lyžařským vlekem na Slovensku.

Kostel Topolčianky

Preferujete-li turistiku, určitě vás potěší zdejší hornatá krajina. Na výšlap si můžete zajít do Štiavnických vrchů, na Považský Inavec nebo na Tribeč. Méně náročná procházka na vás čeká kolem řeky Nitry nebo Hronu.

V prezentaci byly použity fotografie z www.tkpodhajska.sk.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 18. 2. 2015 do 7. 5. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 903 452 900 nebo na e-mailu podhajska.podhajska@gmail.com.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt na 4 dny možný pouze od čtvrtka do neděle.
  • VARIANTA B: pobyt na 5 dní možný pouze od neděle do čtvrtka.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě do 12 let 7,5 EUR/noc.
  • Turistická taxa 0,50 EUR/osoba/den (pouze osoby nad 15 let).
  • Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 5 EUR/noc.
  • Domácí mazlíček 2 EUR/noc.
 • Check in 12-14:00 hod., check out 9:00 hod.
 • Více informací na e-mailu podhajska.podhajska@gmail.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena