515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Největší a nejmodernější maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA na 3 a více dní
Pobyt v největších a nejmodernějších maďarských lázních Hajdúszoboszló u Debrecínu pro DVA na 3 a více dní. Ubytování v Hotelu M****, polopenze a VOLNÝ VSTUP do hotelového wellness. Jaro nebo léto v lázních s 19 bazény!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Největší a nejmodernější maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA na 3 a více dní

-59 %
Největší a nejmodernější maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA na 3 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 5. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel M****
Gábor Áron u. 34
Hajdúszoboszló 4200
Maďarsko

www.hotel-m.hu
email: sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině)

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jaro a začátek letošního léta v rajských maďarských lázních

Pokud už se nemůžete dočkat léta, kdy si vyjedete na dovolenou k moři a budete lenošit na pláži ve stínu palem, máme pro Vás dobrou zprávu!

Už nemusíte čekat a (skoro) mořské relaxace si můžete užít v oblíbených maďarských lázních Hajdúszoboszló. Za skvělou cenu budete odpočívat v luxusním hotelu s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness!

Navštivte největší maďarské lázně

Lázně Hajdúszoboszló najdete pouhých 20 km od historického a zároveň druhého největšího maďarského města Debrecín na východě Maďarska.

Jsou to v současnosti největší a nejmodernější maďarské lázně. Užijete si celkem 19 bazénů (krytých i venkovních) s různými teplotami, ležet budete na lehátkách na písčité pláži, nad Vámi se budou do výšky pnout palmy a Vy se tak příjemně navnadíte na letní dovolenou.

Příjemný 4* Hotel-M s wellness centrem

Ubytování budete v rodinné atmosféře Hotelu-M v klidné oblasti lázní Hajdúszoboszló v bezprostřední blízkosti samotných termálních lázní i aquaparku s tobogány.

Čeká Vás komfortní ubytování v 2-lůžkových pokojích. Každý den při snídani si můžete vybrat z bohatých buffetových stolů. Večer si pochutnáte na 3-chodovém menu v restauraci hotelu.

Neomezený vstup do wellness

V Hotelu-M nalezenete i perfektně zařízené wellness centrum. Těště se na neomezený vstup pro oba a to každý den v ceně kuponu. Užijete si například bazénu, vířivky nebo infra a finské sauny

Termální lázně a Aqua - palace otevřeny i v zimě

Lázně Hajdúszoboszló nejsou jen termální lázně, ale obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí - lázní, aquaparku, Aqua - palace a venkovních bazénů.

Proslulé lázně mají, stejně jako všechny maďarské lázně, bohatou tradici (již od roku 1927). Díky termální vodě působí relaxace v těchto lázních pozitivně nejen na duši, ale také na tělo. Lázně jsou otevřeny celoročně.

Celoročně má otevřeno také Aqua - palace, který v sobě kombinuje aquapark s relaxačním termálním parkem. Díky bohatému vybavení pro děti je jeho návštěva vhodná i pro rodiny s dětmi. Díky kuponu sem navíc získáváte 10% slevu.

Aquapark s největším bazénem v Evropě

Komplex otevřených termálních i netermálních bazénů otevírá svoje brány každoročně 1.května a je otevřený až do pozdního podzimu. Jedná se celkem o 19 bazénů. Nejvíce vyhledávaným je největší evropský bazén, který je laděn do středozemních stylu. Najdete zde písčitou pláž, vlnobití, palmy,...  

Pro děti v areálu naleznete několik bazénů a brouzdališť a to včetně dětských hřišť. Sportovce potěší hřiště pro beach volejbal, tenis, stolní tenis, fotbal přímo v areálu. Na své si přijdou i nudisti a to na naturistickém ostrově v areálů lázní.

Vstupné do lázní je velice příznivé - od 160 Kč na celý den.


Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 30.4. do 5.7.2013.
 • Nelze uplatnit 1.5. a 20.5.
 • Rezervaci pobytu proveďte na mailu sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině) případně na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině).
 • Prodloužení pobytu za 1295 Kč/2 osoby/noc vč. polopenze a všech služeb.
 • Děti do 4 let zdarma.
 • Děti 4 - 14 let za 25 EUR/pobyt.
 • V ceně není zahrnuta místní pobytová taxa 1,5 EUR/osoba/den.
 • Více informací na www.hotel-m.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena