515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Největší a nejmodernější maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA na 3 a více dní
Pobyt v největších a nejmodernějších maďarských lázních Hajdúszoboszló u Debrecínu pro DVA na 3 a více dní. Ubytování v Hotelu M****, polopenze a VOLNÝ VSTUP do hotelového wellness. Jaro nebo léto v lázních s 19 bazény!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Největší a nejmodernější maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA na 3 a více dní

-59 %
Největší a nejmodernější maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA na 3 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 5. 7. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel M****
Gábor Áron u. 34
Hajdúszoboszló 4200
Maďarsko

www.hotel-m.hu
email: sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině)

Jaro a začátek letošního léta v rajských maďarských lázních

Pokud už se nemůžete dočkat léta, kdy si vyjedete na dovolenou k moři a budete lenošit na pláži ve stínu palem, máme pro Vás dobrou zprávu!

Už nemusíte čekat a (skoro) mořské relaxace si můžete užít v oblíbených maďarských lázních Hajdúszoboszló. Za skvělou cenu budete odpočívat v luxusním hotelu s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness!

Navštivte největší maďarské lázně

Lázně Hajdúszoboszló najdete pouhých 20 km od historického a zároveň druhého největšího maďarského města Debrecín na východě Maďarska.

Jsou to v současnosti největší a nejmodernější maďarské lázně. Užijete si celkem 19 bazénů (krytých i venkovních) s různými teplotami, ležet budete na lehátkách na písčité pláži, nad Vámi se budou do výšky pnout palmy a Vy se tak příjemně navnadíte na letní dovolenou.

Příjemný 4* Hotel-M s wellness centrem

Ubytování budete v rodinné atmosféře Hotelu-M v klidné oblasti lázní Hajdúszoboszló v bezprostřední blízkosti samotných termálních lázní i aquaparku s tobogány.

Čeká Vás komfortní ubytování v 2-lůžkových pokojích. Každý den při snídani si můžete vybrat z bohatých buffetových stolů. Večer si pochutnáte na 3-chodovém menu v restauraci hotelu.

Neomezený vstup do wellness

V Hotelu-M nalezenete i perfektně zařízené wellness centrum. Těště se na neomezený vstup pro oba a to každý den v ceně kuponu. Užijete si například bazénu, vířivky nebo infra a finské sauny

Termální lázně a Aqua - palace otevřeny i v zimě

Lázně Hajdúszoboszló nejsou jen termální lázně, ale obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí - lázní, aquaparku, Aqua - palace a venkovních bazénů.

Proslulé lázně mají, stejně jako všechny maďarské lázně, bohatou tradici (již od roku 1927). Díky termální vodě působí relaxace v těchto lázních pozitivně nejen na duši, ale také na tělo. Lázně jsou otevřeny celoročně.

Celoročně má otevřeno také Aqua - palace, který v sobě kombinuje aquapark s relaxačním termálním parkem. Díky bohatému vybavení pro děti je jeho návštěva vhodná i pro rodiny s dětmi. Díky kuponu sem navíc získáváte 10% slevu.

Aquapark s největším bazénem v Evropě

Komplex otevřených termálních i netermálních bazénů otevírá svoje brány každoročně 1.května a je otevřený až do pozdního podzimu. Jedná se celkem o 19 bazénů. Nejvíce vyhledávaným je největší evropský bazén, který je laděn do středozemních stylu. Najdete zde písčitou pláž, vlnobití, palmy,...  

Pro děti v areálu naleznete několik bazénů a brouzdališť a to včetně dětských hřišť. Sportovce potěší hřiště pro beach volejbal, tenis, stolní tenis, fotbal přímo v areálu. Na své si přijdou i nudisti a to na naturistickém ostrově v areálů lázní.

Vstupné do lázní je velice příznivé - od 160 Kč na celý den.


Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 30.4. do 5.7.2013.
 • Nelze uplatnit 1.5. a 20.5.
 • Rezervaci pobytu proveďte na mailu sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině) případně na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině).
 • Prodloužení pobytu za 1295 Kč/2 osoby/noc vč. polopenze a všech služeb.
 • Děti do 4 let zdarma.
 • Děti 4 - 14 let za 25 EUR/pobyt.
 • V ceně není zahrnuta místní pobytová taxa 1,5 EUR/osoba/den.
 • Více informací na www.hotel-m.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena