515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Lázně a termály
  3. Maďarsko
Pobyt pro DVA v největších a nejmodernějších maďarských lázních Hajdúszoboszló
Relaxační pobyt pro DVA na 3 dny v luxusním Hotelu-M**** v oblíbených lázních Hajdúszoboszló! Polopenze, NEOMEZENÉ využití hotelového wellness a další výhody. K tomu celoročně otevřené termální lázně na dosah ruky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Pobyt pro DVA v největších a nejmodernějších maďarských lázních Hajdúszoboszló

-59 %
Pobyt pro DVA v největších a nejmodernějších maďarských lázních Hajdúszoboszló

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel M****
Gábor Áron u. 34
Hajdúszoboszló 4200
Maďarsko

www.hotel-m.hu
email: sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině)

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Maďarské termální lázně jsou skvělým místem k relaxování

Vadí Vám studené počasí a chtěli byste se někde pořádně zahřát? Tak to neváhejte a udělejte si se svým doprovodem výlet do maďarských termálních lázních Hajdúszoboszló, které Vám splní všechny Vaše sny o pohodovém relaxu!

Lázně Hajdúszoboszló najdete pouhých 20 km od historického a zároveň druhého největšího maďarského města Debrecín na východě Maďarska. Jsou to jedny z největších maďarských lázní. Užijete si celkem 19 bazénů (krytých i venkovních) s různými teplotami.

Komfortní ubytování v Hotelu M****

Ubytování budete v rodinné atmosféře Hotelu-M v klidné oblasti lázní Hajdúszoboszló v bezprostřední blízkosti samotných termálních lázní. 

Čeká Vás komfortní ubytování v 2-lůžkovém pokoji. Každý den při snídani si můžete vybrat z bohatých švédských stolů a na večer Vás určitě potěší tříchodové menu v restauraci hotelu.

Užijte si neomezený vstup do wellness

V Hotelu-M naleznete i perfektně zařízené wellness centrum. Těšte se na neomezený vstup pro oba a to každý den v ceně kuponu. Užijete si například bazénu, vířivky nebo infra a finské sauny. Pokud Vás zajímá více pohyb, můžete využít posilovnu v hotelu.

Termální lázně a Aqua - palace otevřeny i v zimě

Lázně Hajdúszoboszló nejsou jen termální lázně, ale obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí - lázní, aquaparku, Aqua - palace a venkovních bazénů.

Proslulé lázně mají, stejně jako všechny maďarské lázně, bohatou tradici (již od roku 1927). Díky termální vodě působí relaxace v těchto lázních pozitivně nejen na duši, ale také na tělo. Lázně jsou otevřeny celoročně

Celoročně má otevřeno také Aqua - palace, který v sobě kombinuje aquapark s relaxačním termálním parkem. Díky bohatému vybavení pro děti je jeho návštěva vhodná i pro rodiny s dětmi. Díky kuponu sem navíc získáváte 10% slevu.


Doplňující informace

  • Platnost kuponu od 31.10.2013 do 28.2.2014. Lze využít i na Vánoce a Silvestr za příplatek a po domluvě s hotelem (výši příplatku se dozvíte od hotelu v závislosti na Vámi zvoleném termínu).
  • Rezervaci pobytu proveďte na mailu sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině), případně také na info@slevoteka.cz (komunikace v češtině).
  • Děti do 4 let zdarma.
  • Dítě od 4 do 14 let za příplatek 25 EUR/2 noci (pobyt, strava, wellness)
  • Pobyt je možné si prodloužit. Cena jedné noci navíc (vč. snídaně a večeře) je 1395 Kč/2 osoby. 
  • V ceně je zahrnuta pobytová taxa. 
  • Více informací na www.hotel-m.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena