515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Lázně a termály
  3. Maďarsko
Pobyt pro DVA v největších a nejmodernějších maďarských lázních Hajdúszoboszló
Relaxační pobyt pro DVA na 3 dny v luxusním Hotelu-M**** v oblíbených lázních Hajdúszoboszló! Polopenze, NEOMEZENÉ využití hotelového wellness a další výhody. K tomu celoročně otevřené termální lázně na dosah ruky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Pobyt pro DVA v největších a nejmodernějších maďarských lázních Hajdúszoboszló

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

31. 10. 2013 – 28. 2. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel M****
Gábor Áron u. 34
Hajdúszoboszló 4200
Maďarsko

www.hotel-m.hu
email: sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině)

Maďarské termální lázně jsou skvělým místem k relaxování

Vadí Vám studené počasí a chtěli byste se někde pořádně zahřát? Tak to neváhejte a udělejte si se svým doprovodem výlet do maďarských termálních lázních Hajdúszoboszló, které Vám splní všechny Vaše sny o pohodovém relaxu!

Lázně Hajdúszoboszló najdete pouhých 20 km od historického a zároveň druhého největšího maďarského města Debrecín na východě Maďarska. Jsou to jedny z největších maďarských lázní. Užijete si celkem 19 bazénů (krytých i venkovních) s různými teplotami.

Komfortní ubytování v Hotelu M****

Ubytování budete v rodinné atmosféře Hotelu-M v klidné oblasti lázní Hajdúszoboszló v bezprostřední blízkosti samotných termálních lázní. 

Čeká Vás komfortní ubytování v 2-lůžkovém pokoji. Každý den při snídani si můžete vybrat z bohatých švédských stolů a na večer Vás určitě potěší tříchodové menu v restauraci hotelu.

Užijte si neomezený vstup do wellness

V Hotelu-M naleznete i perfektně zařízené wellness centrum. Těšte se na neomezený vstup pro oba a to každý den v ceně kuponu. Užijete si například bazénu, vířivky nebo infra a finské sauny. Pokud Vás zajímá více pohyb, můžete využít posilovnu v hotelu.

Termální lázně a Aqua - palace otevřeny i v zimě

Lázně Hajdúszoboszló nejsou jen termální lázně, ale obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí - lázní, aquaparku, Aqua - palace a venkovních bazénů.

Proslulé lázně mají, stejně jako všechny maďarské lázně, bohatou tradici (již od roku 1927). Díky termální vodě působí relaxace v těchto lázních pozitivně nejen na duši, ale také na tělo. Lázně jsou otevřeny celoročně

Celoročně má otevřeno také Aqua - palace, který v sobě kombinuje aquapark s relaxačním termálním parkem. Díky bohatému vybavení pro děti je jeho návštěva vhodná i pro rodiny s dětmi. Díky kuponu sem navíc získáváte 10% slevu.


Doplňující informace

  • Platnost kuponu od 31.10.2013 do 28.2.2014. Lze využít i na Vánoce a Silvestr za příplatek a po domluvě s hotelem (výši příplatku se dozvíte od hotelu v závislosti na Vámi zvoleném termínu).
  • Rezervaci pobytu proveďte na mailu sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině), případně také na info@slevoteka.cz (komunikace v češtině).
  • Děti do 4 let zdarma.
  • Dítě od 4 do 14 let za příplatek 25 EUR/2 noci (pobyt, strava, wellness)
  • Pobyt je možné si prodloužit. Cena jedné noci navíc (vč. snídaně a večeře) je 1395 Kč/2 osoby. 
  • V ceně je zahrnuta pobytová taxa. 
  • Více informací na www.hotel-m.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena