515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
Mariánské Lázně pro DVA na 4 dny. Last minute! - Polonia
Last minute Mariánské Lázně na 4 dny pro DVA. Ubytujte se v hotelu Polonia přímo v centru a zažijte zde nevšední chvíle plné pohody, relaxace, wellness a romantiky.

Mariánské Lázně pro DVA na 4 dny. Last minute! - Polonia

-54 %
Mariánské Lázně pro DVA na 4 dny. Last minute! - Polonia

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 17. 11. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel POLONIA***
Hlavní tř. 50 / 34
343 01 Mariánské Lázně

Tel: +420 354 622 451
Fax: +420 354 622 452
Mail: recepce@hotelpolonia.cz
Web: www.hotelpolonia.cz

 

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Babí léto v Mariánských Lázních - zaposlouchejte se do zpívající fontány

Připravili jsme si pro Vás a Váš doprovod opravdu relaxační 4-denní pobyt v secesním Hotelu Polonia přímo v centru Mariánských Lázní v klidné lokalitě u parku. Hned naproti hotelu najdete známou zpívající fontánu a hlavně lázeňskou kolonádu s minerálními prameny!

 

Wellness pobyt s procedurami

Součástí pobytu jsou i 4 wellness procedury a to konkrétně klasická částečná masáž rašelinový obklad vždy pro oba ubytované. Další procedury není problém dokoupit přímo na místě. Aby byl Váš pobyt opravdu bezstarostný, je součástí pobytového balíčku i polopenze. Je na Vás, jestli dáte přednost večeřím nebo obědům. Pokud máte zájem o plnou penzi, opět není problém na místě doplatit. Výběr provedete po příjezdu na recepci.

Volný čas můžete také využít k návštěvě kadeřnictví, kosmetického salonu nebo manikúry, které jsou v Hotelu Polonia k dispozici. Lze zapůjčit i kola a nordic walking hole.

Na recepci Vám zařídí i terapie v solné jeskyni nebo lázeňské a relaxační procedury a návštěvy bazénu a sauny (v balneo centru vedlejšího hotelu).

 

Výhled na lázeňský park a kolonádu

Hotel má opravdu vynikající polohu pro poznávání Mariánských Lázní. Takto se budete na toto kouzelné lázeňské město dívat z jednoho z pokojů.

 

Ubytování je standardně v pokoji kategorie II. Ty se od pokojů kategorie I. (za příplatek 1400 Kč/pobyt) liší absencí sociálního zařízení. Pokoje jsou ale vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou a sprchy a WC jsou k dispozici v dostatečném počtu na chodbách v každém patře. 

 

 

Tipy na výlety  

 • Zpívající fontána byla vybudována v 80. letech minulého století a autorem první hudební skladby je skladatel Petr Hapka. Následovaly další skladby z díla Smetany, Dvořáka, Chopina, Mozarta, Bacha a dalších autorů. Fontána se rozeznívá většinou v každou lichou hodinu a skladby se střídají v pravidelném sledu.
 • Zámek Kynžvart
 • Hrad a zámek Bečov
 • Hrad Loket
 • Klášter Kladruby
 • Hrad a zámek Horní hrad
 • Vyhlídky v lázeňských lesích města Mariánské Lázně
 • Rozhledna na Panském vrchu  

Věříme, že vstřícný personál a domácí kuchyně vytvoří tu správnou atmosféru pro Vaši dovolenou a budete se v Hotelu Polonia cítit jako u přátel.

 

 


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 19.10.2012 do 17.11.2012 (last minute nabídka).
 • Počet kuponů na osobu není omezen, můžete si pobyt prodloužit.
 • Nutná rezervace pobytu předem na tel. čísle +420 354 622 451 nebo e-mailem recepce@hotelpolonia.cz.
 • Check-in od 12hod, check-out do 10hod.
 • Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma. Do 12ti let vč. polopenze v pokoji bez soc. zař. 750 Kč/pobyt, se soc. zař. 1240 Kč.
 • Parkování pro omezený počet aut v areálu hotelu - parkovné 150Kč auto/noc (musí být rezervace).
 • Více informací na www.hotelpolonia.cz.

 

Výběr varianty

nabídka byla ukončena