515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Sárvár, Maďarsko

 

Lázně v podzámčí, perla západního Maďarska nebo třeba lázně tří generací? Přesně takto by se daly charakterizovat termály Sárvár. Zdejší rozsáhlý lázeňský komplex a luxusní hotely totiž lákají každoročně spoustu turistů dychtících po odpočinku. Vyzkoušejte to i vy a děti klidně vezměte s sebou. Ty ještě školou nepovinné mají dokonce pobyt zdarma!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Luxusní pobyt v termálních lázních Sárvár za skvělé ceny

Lázně Sárvár, to je pojem i v Maďarsku, kde termální prameny najdete prakticky v každém větším městě. Je totiž ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou. Kromě samotných termálů, které jsou skvělé zejména pro lidi s neurologickými potížemi, je zde rozsáhlé arboretum, ideální pro odpolední procházky. V nově zrekonstruovaném zámku Nádasdy-vár se zas celoročně konají nejrůznější festivaly a řemeslné jarmarky. A kdo nemá vody dost, může si půjčit loďku a vydat se objevovat krásy místního jezera. Jak sami vidíte, lázně Sárvár nabízí skvělou dovolenou, ze které se vrátíte opravdu odpočatí.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat levně maďarské lázně Sárvár. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt v lázních Sárvár najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Další oblíbené termály v Maďarsku

Lázně Balaton  | Lázně Bük  | Lázně Eger | Lázně Györ  | Lázně Hévíz | Lázně Kehidakustány | Lázně Miskolc | Lázně Mosonmagyaróvár | Lázně Zalakaros