515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Mosonmagyaróvár, Maďarsko

 

Relax v proslulých termálech, co by kamenem dohodil od našich či slovenských státních hranic? Tak ten si můžete dopřát, pokud navštívíte termální lázně Mosonmagyaróvár. A nejen to, samotné město Mošoň vás určitě překvapí nádhernou barokní architekturou. Milovníci přírody zase ocení cyklostezky vedoucí okolo Dunaje a Litavy. Vyražte třeba na víkend!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyzkoušejte maďarské lázně Mošoň (Mosonmagyaróvár) se slevou

Atmosféra městečka s krkolomným názvem Mosonmagyaróvár potěší jak milovníky klidné odpočinkové dovolené, tak nadšence do historie. Centrum protkané křivolakými uličkami jak ze středověku, mohutné zdi starého hradu nebo zámeček Habsburků jsou oblíbeným cílem turistů.
Nemusíte ale celý den chodit po nerovné dlažbě. Vyzkoušejte relax v proslulých termálech Mosonmagyaróvár a odpočiňte si od starostí všedního dne. Ubytování vám nabídne luxusní 4* hotel Simbad se skvělým wellness zázemím. Což znamená dvojitou porci relaxace. A to už stojí za to, co říkáte?

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat levně maďarské lázně Mosonmagyaróvár. Vaše spokojenost s ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Stane-li se, že stejný pobyt v lázních Mosonmagyaróvár najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Další oblíbené termály v Maďarsku

Lázně Balaton  | Lázně Bük  | Lázně Eger | Lázně Györ  | Lázně Hévíz | Lázně Kehidakustány | Lázně Miskolc | Lázně Sárvár | Lázně Zalakaros