515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Miskolc, Maďarsko

 

Máte návštěvu jeskyní spojenou pouze s teplým oblečením, případně s únikem od tropických veder v parném létě? V jeskynních lázních Miskolc-Tapolca se zimou rozhodně třást nebudete, díky termálním premenů zde totiž teplota vody neklesne pod 30°C. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru skalních síní a užijte si relax v lázních uprostřed přírody.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zkuste pobyt v unikátních termálních lázních Miskolc se slevou

Lázně Miskolc jsou ideálním dovolenkovým místem pro ty z vás, kteří už jsou znuděni městskými kolonádami a nekonečnými řadami lázeňských domů. Samotné město totiž leží uprostřed pohoří Bükk a je obklopené rozsáhlými bukovými lesy.
Na okraji Miskolce, v krasovém území, se pak nachází rekreační oblast Tapolca ukrývající unikátní termální lázně. Termály Miskolc totiž vznikly v místech, kde místní léčivé prameny vyhloubily rozsáhlé skalní dómy.  Krásu jeskyní tak můžete obdivovat přímo při relaxaci v bazénech. A ozdravné účinky má nejen místní voda, ale i čerstvý jeskynní vzduch. Na tenhle pobyt jen tak nezapomenete.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat levně maďarské lázně Miskolc. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt v lázních Miskolc najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Další oblíbené termály v Maďarsku

Lázně Balaton  | Lázně Bük  | Lázně Eger | Lázně Györ  | Lázně Hévíz | Lázně Kehidakustány | Lázně Mosonmagyaróvár | Lázně Sárvár | Lázně Zalakaros