515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Kehidakustány, Maďarsko

 

Termály Kehidakustány, nejmladší maďarské lázně, jejichž interiér je jako vystřižený z nabídek hotelů na francouzské riviéře, vás překvapí nejen úžasnou atmosférou, ale i téměř nekonečným výběrem saun, termálních koupelí i zážitkových bazénů. Uvidíte, že se budete skvěle bavit!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyzkoušejte termální lázně Kehidakustány za skvělou cenu

Chtěli byste si užít pobyt v nejmodernějších lázních, které dýchají atmosférou Středomoří? Nemusíte jezdit daleko, přesně takový pobyt můžete zažít v termálních lázních Kehida. Tato na první pohled malá maďarská vesnička, ve které jakoby se zastavil čas, ukrývá jedny z nejoblíbenějších maďarských termálů. Šíře jejich nabídky vás ohromí – v zelené zóně je spousta zážitkových bazénů, kde se vyřádí i děti, bílá je určena pro léčebné pobyty a červená nabízí nejrůznější typy saun.
A to není všechno. Nedaleká vesnice Zalacsány nabízí ubytování v luxusním zámeckém hotelu, kde se budete cítit opravdu jako v pohádce. Dopřejte si luxusní dovolenou, která vám díky našim slevám ani neudělá průvan v peněžence!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat levně maďarské lázně Kehidakustány. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že stejný pobyt v lázních Kehidakustány najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Další oblíbené termály v Maďarsku

Lázně Balaton  | Lázně Bük  | Lázně Eger | Lázně Györ  | Lázně Hévíz | Lázně Miskolc | Lázně Mosonmagyaróvár | Lázně Sárvár | Lázně Zalakaros