515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Hévíz, Maďarsko

Koupání v přírodě  a k tomu všechny výhody lázeňského pobytu? Že vám to nejde dohromady? To jste asi ještě nebyli v termálech Hévíz. Zdejší termální jezero je evropský unikát a účinky jeho léčivé vody si můžete vychutnávat i v chladnějších měsících. A k tomu samozřejmě veškeré výhody místního wellness. Zkuste to a nebudete litovat!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Pobyt v unikátní termálních lázních Hévíz se slevou

Východní Maďarsko láká turisty především díky “vnitrozemskému moři” – Balatonu. Bylo by ale škoda vynechat i další místní přírodní zajímavosti. A jednou z nich je právě termální jezero v oblíbeném lázeňském městě Hévíz. Je opravdu velké, takže se nemusíte bát, že byste si kvůli velké koncentraci turistů neužili chvíle odpočinku. K tomu připočtěte krásné okolí plné staveb ve stylu romantismu, výborné jídlo a skvělá maďarská jídla a máte tip na skvěle strávenou odpočinkovou dovolenou. A u nás si navíc můžete vybrat z mnoha pobytů se slevou. Vyzkoušejte lázně Hévíz a uvidíte, že si je zamilujete.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat levně maďarské lázně Hévíz. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt v lázních Hévíz najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Další oblíbené termály v Maďarsku

Lázně Balaton  | Lázně Bük  | Lázně Eger | Lázně Györ | Lázně Kehidakustány | Lázně Miskolc | Lázně Mosonmagyaróvár | Lázně Sárvár | Lázně Zalakaros