515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Györ, Maďarsko

 

Máte chuť vyzkoušet některé z proslulých maďarských lázní, ale nechce se vám cestovat moc daleko? Vyzkoušejte termály Györ! Tohle nádherné lázeňské město leží pouhých 200 km od Brna, takže se vám vyplatí i víkendová návštěva. Vyberte si jeden z našich pobytů v termálních lázních Györ a dopřejte si pár dní odpočinku!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Poznejte lázně Györ za příjemnou cenu!

Římané mu říkali Arrabona, Maďaři jej pojmenovali Györ podle kruhového opevnění kolem města. Györ, u nás známý také pod jménem Ráb, není jen oblíbeným lázeňským centrem, ale láká turisty i na množství památek, z nichž některé jsou více jak tisíc let staré.
Pokud jste ale unavení neustálým pobíháním od jedné pamětihodnosti k druhé, nebo máte s sebou děti, které to ještě neocení, zamiřte do lázní. Ne nadarmo mají přízvisko zážitkové lázně, je tam spousta vyžití pro dospělé i pro děti – tobogány, hřiště, dětský bazén, svět saun nebo oblíbená jacuzzi. Láká vás to? Vyberte si u nás pobyt v lázních Györ se slevou.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat levně maďarské lázně Györ. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt v lázních Györ najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Další oblíbené termály v Maďarsku

Lázně Balaton  | Lázně Bük  | Lázně Eger | Lázně Hévíz | Lázně Kehidakustány | Lázně Miskolc | Lázně Mosonmagyaróvár | Lázně Sárvár | Lázně Zalakaros