515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lázně a termály Bük, Maďarsko

 

Přes 30 bazénů s léčivou vodou, pod širým nebem i vevnitř, masáže, rozsáhlý park, kde se můžete hodiny a hodiny procházet, luxusní ubytování ve 4* hotelech – to vše vás čeká v termálních lázních Bükfürdő. Přijeďte vyzkoušet blahodárné účinky pobytu v nejmladších maďarských termálních lázních!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Dopřejte si pobyt v termálech Bük za super ceny

Nechybělo málo a v místě, kde se teď nachází lázně Bük, by byl jen další ropný vrt a další položka do seznamu těžařských míst. Ropa se ale časem vytěží. A tak dali místní přednost využití termálních pramenů, které zde díky průzkumu podloží objevili. A dobře udělali, místní voda má totiž tak unikátní složení, že láká návštěvníky z celého světa.

Ať už máte nějaké problémy s artrózou, revmatizmem nebo třeba jen rozhozené trávení, jakmile okusíte vodu ze zdejších léčivých pramenů, hned vám bude lépe. A nemusíte celý den trávit jen v bazénech, lázně v Bükfürdő jsou umístěny v nádherném parku, který můžete objevovat pěšky i na kole. Když k tomu připočtete ubytování v luxusním 4* hotelu, dostanete ideální relaxační dovolenou. A u nás si ji můžete vybrat za opravdu dobré ceny, tak neváhejte! 

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat levně maďarské lázně Bük. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt v lázních Bük najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Další oblíbené termály v Maďarsku

Lázně Balaton  | Lázně Eger | Lázně Györ  | Lázně Hévíz | Lázně Kehidakustány | Lázně Miskolc | Lázně Mosonmagyaróvár | Lázně Sárvár | Lázně Zalakaros