515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Termální lázně a termály Maďarsko se slevou

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z pobytů v lázních a termálech v Maďarsku

Pobyty v maďarských lázních slibují odpočinek a příjemnou relaxaci. Vaše tělo si potřebuje dát oddech a detoxikovat se od škodlivin. Lázeňská centra a termální koupaliště v Maďarsku (Budapešť, Balatonfüred, Bük - Bükfürdö, Győr, Sárvár, Hévíz, Miskolc, Eger, Gyula, Harkány, Siófok, Zalakaros, Visegrád, Tapolca a další) jsou k této příležitosti jako stvořená. Nabízejí nespočet wellness a lázeňských procedur, dobrého jídla, pití i zábavy.

Termální lázně jsou pro organismus vzpruhou. Využijte jedinečné nabídky slev na termály v Maďarsku a relaxační wellness pobyty. Termály vás prohřejí, uvolní svaly a vy zase načerpáte nových sil a energie. Vždy se dá najít pobyt, který je šitý přesně na míru. Navštivte se slevou lázně a termály v Maďarsku, Slovensku, ČR nebo jinde v Evropě.

ikonka slevyUmožňujeme poznat se slevou termály a termální lázně kdekoliv v Maďarsku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace ubytování v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný lázeňský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud vám nevyhovuje termín nebo podmínky lázeňského pobytu nebo termálů, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení termálů nebo lázní a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.