515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Exkluzivní Maďarsko pro DVA s NEOMEZENÝM WELLNESS
Pojeďte relaxovat do lázeňského města Kehida kousek od Balatonu! Dovolená pro DVA na 3 dny v nově vybudovaném Kehida Family Resortu. Možnost ubytování v apartmánu De Luxe, snídaně a neomezený vstup do hotelového wellness v ceně!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Balaton

Exkluzivní Maďarsko pro DVA s NEOMEZENÝM WELLNESS

-40 %
Exkluzivní Maďarsko pro DVA s NEOMEZENÝM WELLNESS

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Kehida Family Resort
Dr. Kovács Lajos sétány 2.
8784 Kehidakustány
Maďarsko

kehidafamilyresort.hu/en 
tel.: +36 83 534 056
e-mail: reception@kehidafamilyresort.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxace, wellness a lázně kousek od Balatonu

Lázeňské město Kehida leží nedaleko "maďarského moře" - Balatonu - a dominantou nevelkého městečka jsou právě léčebné lázně. Jen 500 metrů od vchodu do lázní najdete také Kehida Family Resort, ve kterém budete ubytovaní po dobu tohoto relaxačního pobytu. Nepropásněte pobyt plný wellness zážitků!

Relaxace, wellness a lázně kousek od Balatonu 

Exkluzivní apartmány Studio a De Luxe

O ubytování si starosti dělat nemusíte - bude pro vás zajištěno v Kehida Family Resortu vybudovaném v roce 2010. Jeho umístění není náhodné -  z apartmánu do místních termálních lázní to budete mít jen 7 minut pěšky! To se vám bude hodit zejména v případě, že zakoupíte variantu C nebo D, díky které budete mít jeden den vstup do lázní zdarma!

Kehida Family Resort

Na výběr máte ze dvou typů apartmánů. Všechny apartmány jsou nekuřácké a klimatizované. Při koupi varianty A nebo C se můžete těšit do apartmánu Studio, který se rozkládá na 40 ma je vhodný pro ubytování dvou osob. 

Klimatizované apartmány

Apartmány De Luxe, které budete využívat při koupi varianty B nebo D, mají 55 m2 a jsou rozděleny do dvou místností, takže nabídnou ubytování až 4 osobám.

Apartmán De Luxe

Interiér apartmánu

Všechny apartmány jsou vybaveny moderní kuchyní a jídelním koutem, klimatizací, LCD televizí, telefonem a Wi-Fi připojením. V koupelně naleznete fén i ručníky.

V koupelně naleznete fén i ručníky

Bohaté snídaně a hotelové wellness neomezeně

Přestože snídaně při ubytování v apartmánech zvykem nejsou, zde na vás každé ráno budou čekat, a to ve formě švédských stolů! Dokonce máte možnost přikoupit si i večeře a vychutnat si tak dovolenou naplno.

Interiér restaurace

Těšte se na bohaté snídaně

Příjemné chvíle vás čekají i v hotelovém wellness. Zde budete mít volný přístup do vířivé vany jacuzzi a vnitřního odpočinkového bazénku, ohřát se můžete ve finské či infra sauně nebo v páře.

Neomezené wellness

Celodenní vstup do lázní Kehida Termál

Pokud zakoupíte variantu pobytu C nebo D, užijete si celodenní vstup do léčebných lázní Kehida s vápníko-hořčíkovou vodou zdarma. Uleví se vám od bolesti zad, kloubů a voda zajistí perfektní uvolnění svalů. Vstup platí pro oba na jeden den po otevírací dobu lázní. 

Celodenní vstup do lázní Kehida Termál

Lázeňský komplex se dělí na 3 zóny:

 • Zelená zóna představuje kryté koupaliště a aquapark ve středomořském stylu. Užijete si zde 94 metrů dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty, nespočet zážitkových bazénů s masážními tryskami, sedací bazény s léčivou vodou i baby bazény pro nejmenší návštěvníky (děti do 6 let mají vstup do lázní zdarma).
Kryté koupaliště a aquapark
 • Bílá zóna je zde pro ty, kteří chtějí čas v lázních využít pro prevenci onemocnění pohybového ústrojí nebo pro samotnou léčbu. Relaxovat můžete v tichých relaxačních zónách a doprovázet odpočinek i pitnou kúrou.
 • Červená zóna neboli saunový svět nabízí odpočinek ve finské sauně s muzikoterapií, v parní lázni, infra kabině, při perličkové koupeli a dalších atrakcích. 
Saunový svět

Na výlet k Balatonu a do vinařské oblasti Badacsony

Půl hodinka jízdy stačí a narazíte na břehy Balatonu - největšího maďarského jezera, na které jsou obyvatelé země náležitě hrdí. I v zimě se můžete kochat třpytící se nekonečnou hladinou jezera, která opravdu navozuje dojem, jako byste stáli na pláži u moře.

Na výlet k Balatonu

Na severní straně jezera (tedy té, kam to máte z Kehidy blíž) se také rozkládá vyhlášená vinařská oblast Badacsony, která světu dala nespočet slavných vinařských odrůd. Zastavit se po cestě můžete v jednom z romantických sklípků a okoštovat zdejší vynikající víno.

Za zážitky do jeskyní v Tapolce

Kousek od Balatonu i Kehidy (asi 45 minut jízdy) leží také městečko Tapolca, které rozhodně doporučujeme navštívit. Nejprve se projděte po malebném centru města s historickým mlýnem a následně se vydejte navštívit unikátní jeskynní systém - najdete jej jen kousek za hlavním náměstím.

Jeskyně v Tapolce

Za 2000 HUF vstupného budete mít možnost si prohlédnout 3 kilometry dlouhý jeskynní systém, který leží asi 15-20 metrů pod chodníky města. Největší atrakcí je projížďka na loďkách, která Vás provede asi 300 metrů dlouhou jezerní jeskyní s nádherně průzračnou vodou. Těšte se na perfektní zážitek, při kterém si však musíte dávat pozor na hlavu - sami uvidíte proč! Jeskyně jsou otevřené od 21. ledna do 13. března od 9:00 do 16:00 hodin, od 14. března pak od 10:00 do 17:00 hodin. 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 27. 1. 2015 do 30. 4. 2015.
 • Rezervace pobytu na reception@kehidafamilyresort.hu (komunikace v angličtině).
 • Variantu pobytu zvolíte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: ubytování v apartmánu Studio (2 069 Kč)
  • VARIANTA B: ubytování v apartmánu De Luxe (2 699 Kč)
  • VARIANTA C: ubytování v apartmánu Studio + 1x celodenní vstup do termálních lázní Kehidakustány (2 529 Kč)
  • VARIANTA D: ubytování v apartmánu De Luxe + 1x celodenní vstup do termálních lázní Kehidakustány (3 159 Kč)
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: 608 919 454, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Příplatky:
  • Dítě 3 - 11,9 let 18 EUR/dítě/noc (varianty A+C), 23,50 EUR/dítě/noc (varianty B+D).
  • Celodenní vstup pro dítě do termálních lázní Kehidakustány 5 EUR/dítě (varianty C+D).
  • Postel navíc 19 EUR/os./noc.
  • Příplatek za pobyt o víkendu 13 EUR/balíček.
  • Příplatek za polopenzi 29 EUR/balíček.
 • Děti do 2,9 let zdarma.
 • Parkování a Wi-Fi zdarma.
 • V ceně není zahrnuta pobytová taxa 300 HUF/noc/osoba.
 • Více informací na kehidafamilyresort.hu/en/.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena