515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Relax v termálech Egerszalók pro DVA s NEOMEZENÝM wellness
Známé lázeňské město Egerszalók pro DVA na 3 a více dní s ubytováním v luxusním Thermal Park Hotel Eger****. Součástí balíčku je nabitá polopenze, NEOMEZENÝ vstup do wellness a slevy do lázní. Užívejte kouzelného klidu oblíbených lázní až do dubna 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Relax v termálech Egerszalók pro DVA s NEOMEZENÝM wellness

-52 %
Relax v termálech Egerszalók pro DVA s NEOMEZENÝM wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 99 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Thermál Park Egerszalók aparthotel****
Thermál kemping sor 1-3
3394 Egerszalók
Maďarsko

www.egerszalok.eu

Tel.: +36 36 789 607
E-mail: thermalpark@egerszalok.eu 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační balíček přesně pro Vás

Občas je potřeba dát si oddych od každodenního shonu a užít si ničím nerušenou pohodu. Co třeba navštívit známé maďarské lázně Egerszalók, kde můžete prožít odpočinkovou dovolenou v luxusním hotelu a vychutnat si například výborné místní víno. Zajeďte si do Maďarska a na perfektní zimní nebo jarní dovolené načerpejte novou energii!

Ubytování v rodinném Hotelu Thermal Park****

Hotel Thermal Park je hotel, který je elegantně zasazen do okolního klidného prostředí, kousek od národního parku Bük. Nachází se zhruba 300 metrů od lázní Egerszalók. Prostory hotelu nabízí širokou škálu využití. Od romantické dovolené ve dvou, až pro pobyt s celou rodinou.

V hotelu nalezneme esteticky zařízené pokoje s výhledem na malebnou okolní přírodu. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení a dále TV, minilednice, trezor, Wi-Fi a možnost přistýlky pro dvě osoby.

Hotel nabízí i pronájem apartmánů, které jsou ideálním řešením pro početnější rodiny s dětmi. Součástí apartmánu je mimo TV, minilednici, sprchu, WC, trezoru, vysoušeče vlasů a klimatizace také balkón.

Vaše polopenze bude zahrnovat bohaté bufetové snídaně podávané v hotelové restauraci. Večeře jsou také v bufetovém stylu, při kterém si pochutnáte na maďarských specialitách i mezinárodní kuchyni.

Maďarsko je také známé pro výborná vína - v restauraci určitě nějaké ochutnejte. Doporučujeme třeba jedno ze sklepů Marosvölgyi!

Neomezený vstup do wellness i relax centra

Nedílnou součástí hotelu je také wellness a relaxační centrum, kde najdete například bazén s léčivou vodou, obohacenou o síru pro plavce i děti, dále finskou, parní i infrasaunu.

Všechny tyto wellness radovánky si samozřejmě můžete užívat zdarma, vše je totiž zahrnuto v ceně pobytového balíčku.

Poznejte okolní krásy a chutě

Můžete se například vydat do pohoří Mátra, které je nejvyšším maďarským pohořím. Pokud máte rádi koně, můžete si okolí prohlédnout z koňského hřbetu. A pokud jste spíše gurmáni, určitě si nenechte ujít ochutnávku kozích sýrů a místního vína, kterými je region proslavený.

Slevy spojené s pobytem v Hotelu Thermal Park

Pověst říká, že údolí pod pohořím Bük a Mátra stvořil Bůh, když se radoval. Jakpak by taky ne, když tady už po staletí najdete léčivé termální lázně Demjén! Díky středomořskému podnebí jsou celoročně otevřeny k relaxaci ve vodě tryskající z hloubky 690 metrů.

 

Díky kuponu budete moci uplatnit slevu na vstup do těchto lázní. Na co se zde těšit? Na šest venkovních a dva vnitřní bazény s léčivou termální vodou a další bazén se zábavními atrakcemi. Specialitou je zde noční koupání, díky kterému můžete až do druhé hodiny ranní pozorovat romantickou noční oblohu posetou hvězdami!

Jedinečné lázně Egerszálok a město Eger

Hlavní zajímavostí toho malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec", jež je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se o přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný.

Léčí se zde hlavně pohybové obtíže. Termální pramen dosahuje teploty 68°C. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou. V těchto lázních také můžete uplatnit slevu, stačí si zakoupit vstupenky přímo v Hotelu Thermal Park.

Na své dovolené v Maďarsku navštivte toto krásné město s dlouholetou tradicí. Eger se nachází na jižním úbočí pohoří Bük (asi 130 km od Budapešti, 6 km od městečka Egerszálok). Toto historické město bylo vždy administrativním střediskem, duší proslulého historického vinařského regionu, je známé i jako lázeňské město. Navštivte zde klasicistní Baziliku s největšími varhanami v zemi, Arcibiskupský palác nebo hradní muzeum s obrazárnou.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 29. 11. 2013 do 30. 4. 2014. Nelze uplatnit od 23. 12. 2013 do 2. 1. 2014.
 • Rezervace na e-mailu thermalpark@egerszalok.eu (komunikace v angličtině).
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: +420 608 919 838, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Nákupem více kuponů nebo libovolnou kombinací různých variant si můžete pobyt prodloužit. Délku pobytu zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • Děti do 4 let zdarma.
 • Dítě od 4 do 14 let 4590 HUF/noc
 • Osoba nad 14 let 7590 HUF/noc.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Cena nezahrnuje turistický poplatek 300 HUF (asi 1 EUR)/osoba starší 18-ti let/noc.
 • Více informací na www.egerszalok.eu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena