515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Lázně a termály
  3. Maďarsko
Maďarské termální lázně Hajdúszoboszló pro DVA
Maďarské termální lázně pro DVA na 3 nebo více dní. Oblíbené lázně Hajdúszoboszló u Debrecínu a NEOMEZENÝ vstup do wellness a fitness. Lázně s 19 krytými a otevřenými bazény a spoustou atrakcí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské termální lázně Hajdúszoboszló pro DVA

-60 %
Maďarské termální lázně Hajdúszoboszló pro DVA
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 2. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel M****
Gábor Áron u. 34, Hajdúszoboszló
email: sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině)
www.hotel-m.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Maďarské termální lázně jsou tím pravým místem pro relax ve dvou

Už Vám od letní dovolené chybí bezstarostné povalování se na pláži, exotická atmosféra a příjemné schlazení se v průzračné vodě? Tak to neváhejte a udělejte si se svým doprovodem výlet do maďarských termálních lázních Hajdúszoboszló, které Vám splní všechny Vaše sny o pohodovém relaxu!

Lázně Hajdúszoboszló najdete pouhých 20 km od historického a zároveň druhého největšího maďarského města Debrecín na východě Maďarska. Jsou to jedny z největších maďarských lázní. Užijete si celkem 19 bazénů (krytých i venkovních) s různými teplotami. 

Romantika ve 4* Hotelu-M

Ubytování budete v rodinné atmosféře Hotelu-M v klidné oblasti lázní Hajdúszoboszló v bezprostřední blízkosti samotných termálních lázní i aquaparku s tobogány. Čeká Vás komfortní ubytování v 2-lůžkových pokojích. Každý den při snídani si můžete vybrat z bohatých švédských stolů. Na večeři (není v ceně) si můžete zajít také do hotelové restaurace nebo využít příjemné posezení v jedné z mnoha okolních restaurací s příznívými cenami.  

Neomezený vstup do wellness i fitness

V Hotelu-M se nachází i perfektně zařízené wellness centrum. V rámci kuponu se těště na neomezený vstup pro oba každý den. Užijete si například bazénu, vířivky nebo infra a finské sauny. Neomezený vstup platí i pro hotelové fitness centra, kde si můžete příjemně protáhnout tělo! 

Maďarské termální lázně a aquapark s největším bazénem v Evropě

Lázně Hajdúszoboszló nejsou jen termální lázně, ale obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí.

Dospělé budou zajímat především kryté a otevřené převážně termální bazényOtevřené bazény jsou přístupné až do pozdního podzimu.

Pro děti v areálu naleznete několik bazénů a brouzdališť a to včetně dětských hřišť. Pro sportovce v areálu najdete hřiště pro beach volejbal, tenis, stolní tenis, fotbal. 

 

Doplňující informace

  • Platnost kuponu od 5.10.2012 do 1.2.2013.
  • Rezervaci pobytu proveďte na mailu sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině), případně také na info@slevoteka.cz (komunikace v češtině).
  • Děti do 4 let ZDARMA.
  • Děti od 4 do 12 let za příplatek 14 EUR/noc.
  • Děti od 12 let a další dospělá osoba za polovinu ceny kuponu.
  • Více informací na www.hotel-m.hu.
nabídka byla ukončena