515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Maďarské termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní se snídaní
Maďarské lázeňské město Egerszalók pro DVA na 3 a více dní v apartmánech Kék Lagúna se snídaní, lahví vína a slevami do lázní. Relaxace v termálech, které jsou vyhlášeny nejen léčivou vodou, ale také dobrým vínem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní se snídaní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 35 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

15. 9. 2013 – 20. 12. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Kék Laguna
Széchenyi István út 44
3394 Egerszalók
Maďarsko

www.egerszalok.hu
tel. +36 06-20-953-5807
e-mail: keklaguna2003@t-online.hu

Podzimní relaxační dovolená pro Vaše zdraví

Relaxujte v lázních, poznejte největší maďarské hory nebo popíjejte místní výborné víno. Zajeďte si do Maďarska a na perfektní podzimní dovolené načerpejte novou energii!

Komfortně vybavené apartmány Kék Laguna

Apartmány Kék Laguna najdete v orientační vzdálenosti asi 6 hodin jízdy z Prahy, z Brna 4 hodiny, o hodinu víc z Ostravy nebo něco málo přes 3 hodiny z Bratislavy.

Pokoje v apartmánech jsou pohodlně a velmi dobře vybaveny, vhodné i pro pobyty rodin s dětmi.

Součástí ubytování jsou bufetové snídaně podávané v budově vedle penzionu. U apartmánů najdete hřiště pro děti nebo místo pro grilování. Maďarsko je také známé pro výborná vína - díky kuponu budete moct ochutnat jedno ze sklepů Marosvölgyi.

Pokud Vám podzimní počasí bude přát, můžete se vydat poznávat krásy okolí na kole (za poplatek k zapůjčení v penzionu). Nebo se můžete vydat na turistiku do pohoří Mátra, které je nejvyšším maďarským pohořím. Pokud máte rádi koně, můžete si okolí prohlédnout z koňského hřbetu. A pokud jste spíše gurmáni, určitě si nenechte ujít ochutnávku kozích sýru a ochutnávku místního vína, kterým je region proslavený.

Unikátní lázně Egerszálok a město Eger

Hlavní zajímavostí toho malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jež je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný.

Léčí se zde hlavně pohybové obtíže, termální pramen dosahuje teploty 68°C. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou. A nezapomeňte - do těchto lázní máte 10% slevu na celodenní vstupenku!

A není to jediná sleva, kterou díky kuponu získáváte! Můžete se těšit také na 7,5% slevu do termálních lázní Demjén, 50% sleva do solné jeskyně nebo 10% slevu do restaurace Piroska.

Na své dovolené v Maďarsku navštivte toto krásné město s dlouholetou tradicí. Eger se nachází na jižním úbočí pohoří Bük (asi 130 km od Budapešti, 6 km od městečka Egerszálok). Toto historické město bylo vždy administrativním střediskem, duší proslulého historického vinařského regionu, ale, je známé i jako lázeňské město. Navštivte zde klasicistní Baziliku s největšími varhanami v zemi, Arcibiskupský palác nebo hradní muzeum s obrazárnou.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 15.9. do 20.12.2013.
 • Rezervace na e-mailu keklaguna2003@t-online.hu (komunikace v angličtině).
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: +420 608 919 838, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Pobyt na 4 dny (3 noci) za příplatek 865 Kč/2 osoby vč. snídaně (celková cena 2620 Kč).
 • Nákupem více kuponů nebo libovolnou kombinací růzých variant si můžete pobyt prodloužit.
 • Děti do 2 let zdarma
 • Děti do 18 let 2000 Ft/dítě/noc (cca 200 Kč).
 • Osoby nad 18 let 3200 Ft/osoba/noc (cca 320 Kč).
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Cena nezahrnuje turistický poplatek 300 Ft/1 EUR/osoba starší 18-ti let/noc.
 • Více informací na www.egerszalok.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena