515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Maďarské termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní se snídaní
Maďarské lázeňské město Egerszalók pro DVA na 3 a více dní v apartmánech Kék Lagúna se snídaní, lahví vína a slevami do lázní. Relaxace v termálech, které jsou vyhlášeny nejen léčivou vodou, ale také dobrým vínem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní se snídaní

-28 %
Maďarské termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní se snídaní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 35 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Kék Laguna
Széchenyi István út 44
3394 Egerszalók
Maďarsko

www.egerszalok.hu
tel. +36 06-20-953-5807
e-mail: keklaguna2003@t-online.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Podzimní relaxační dovolená pro Vaše zdraví

Relaxujte v lázních, poznejte největší maďarské hory nebo popíjejte místní výborné víno. Zajeďte si do Maďarska a na perfektní podzimní dovolené načerpejte novou energii!

Komfortně vybavené apartmány Kék Laguna

Apartmány Kék Laguna najdete v orientační vzdálenosti asi 6 hodin jízdy z Prahy, z Brna 4 hodiny, o hodinu víc z Ostravy nebo něco málo přes 3 hodiny z Bratislavy.

Pokoje v apartmánech jsou pohodlně a velmi dobře vybaveny, vhodné i pro pobyty rodin s dětmi.

Součástí ubytování jsou bufetové snídaně podávané v budově vedle penzionu. U apartmánů najdete hřiště pro děti nebo místo pro grilování. Maďarsko je také známé pro výborná vína - díky kuponu budete moct ochutnat jedno ze sklepů Marosvölgyi.

Pokud Vám podzimní počasí bude přát, můžete se vydat poznávat krásy okolí na kole (za poplatek k zapůjčení v penzionu). Nebo se můžete vydat na turistiku do pohoří Mátra, které je nejvyšším maďarským pohořím. Pokud máte rádi koně, můžete si okolí prohlédnout z koňského hřbetu. A pokud jste spíše gurmáni, určitě si nenechte ujít ochutnávku kozích sýru a ochutnávku místního vína, kterým je region proslavený.

Unikátní lázně Egerszálok a město Eger

Hlavní zajímavostí toho malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jež je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný.

Léčí se zde hlavně pohybové obtíže, termální pramen dosahuje teploty 68°C. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou. A nezapomeňte - do těchto lázní máte 10% slevu na celodenní vstupenku!

A není to jediná sleva, kterou díky kuponu získáváte! Můžete se těšit také na 7,5% slevu do termálních lázní Demjén, 50% sleva do solné jeskyně nebo 10% slevu do restaurace Piroska.

Na své dovolené v Maďarsku navštivte toto krásné město s dlouholetou tradicí. Eger se nachází na jižním úbočí pohoří Bük (asi 130 km od Budapešti, 6 km od městečka Egerszálok). Toto historické město bylo vždy administrativním střediskem, duší proslulého historického vinařského regionu, ale, je známé i jako lázeňské město. Navštivte zde klasicistní Baziliku s největšími varhanami v zemi, Arcibiskupský palác nebo hradní muzeum s obrazárnou.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 15.9. do 20.12.2013.
 • Rezervace na e-mailu keklaguna2003@t-online.hu (komunikace v angličtině).
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: +420 608 919 838, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Pobyt na 4 dny (3 noci) za příplatek 865 Kč/2 osoby vč. snídaně (celková cena 2620 Kč).
 • Nákupem více kuponů nebo libovolnou kombinací růzých variant si můžete pobyt prodloužit.
 • Děti do 2 let zdarma
 • Děti do 18 let 2000 Ft/dítě/noc (cca 200 Kč).
 • Osoby nad 18 let 3200 Ft/osoba/noc (cca 320 Kč).
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Cena nezahrnuje turistický poplatek 300 Ft/1 EUR/osoba starší 18-ti let/noc.
 • Více informací na www.egerszalok.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena