515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Maďarské termální lázně Eger pro DVA na 3 a více dní se vstupy do lázní
Luxusní relaxační pobyt pro DVA na 3/4 dny v maďarském Egeru v Hotelu Minaret***. Užijte si CELODENNÍ relax v termálech i turecké lázně. Navíc chutná polopenze a láhev vína na pokoji v ceně!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko

Maďarské termální lázně Eger pro DVA na 3 a více dní se vstupy do lázní

-30 %
Maďarské termální lázně Eger pro DVA na 3 a více dní se vstupy do lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2015

Kde uplatnit voucher

Park Hotel Minaret***
Knézich Károly street 2
H-3300 Eger

www.minarethoteleger.hu
Tel. +36 36 517 000
Email info@minarethoteleger.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační dovolená v maďarských lázních

Pokud hledáte ideální relaxační dovolenou, vydejte se do maďarského lázeňského městečka Eger, které vás nadchne historickým centrem a umožní vám zbavit se stresu v termálních lázní. Termální lázně Eger a Hotel Minaret se postarají, abyste s vaším doprovodem prožili nezapomenutelnou dovolenou!

Relaxační dovolená v maďarských lázních

Proslulé maďarské termály na vlastní kůži

Maďarsko je proslulé svými termálními lázněmi. Eger je ideální pro koupelové kúry v létě i v zimě. Egerská termální voda je bohatá na vápník a hořčík a má mnoho léčivých účinků.

Proslulé maďarské termály na vlastní kůži

Součástí pobytu jsou dva vstupy do termálních lázní:

 • 1x vstup do Tureckých lázní v Egeru na 2,5 hod. pro dva, kde se můžete těšit na termální bazény různých teplot, velký bazén a 5 menších, 12 typů masáží, páru, saunu a mnoho dalšího.
 • 1x CELODENNÍ vstup do termálů v Egeru pro dva, kde najdete plavecký bazén, termální lázně, turecké lázně a další.

Hlavní zajímavostí tohoto malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jenž je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se o přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný.

Hlavní zajímavostí tohoto malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jenž je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA

Léčí se zde hlavně pohybové obtíže, termální pramen dosahuje teploty až 68°C. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou.

Ubytování přímo v centru dění

Hotel Minaret je situován ve středu Egeru, přímo vedle tureckého minaretu a poblíž egerského hradu.

Ubytování přímo v centru dění

Hotel si pro vás připravil ubytování v útulných pokojích s manželskou postelí, vlastní koupelnou a fénem. Internet na pokoji je samozřejmostí.

Hotel si pro vás připravil ubytování v útulných pokojích s manželskou postelí, vlastní koupelnou a fénem. Internet na pokoji je samozřejmostí

Součástí balíčku je také polopenze, která se skládá z bufetových snídaní a bohatých večeří podávaných v hotelové restauraci. Na pokoji vás navíc bude čekat lahev vína.

Součástí balíčku je také polopenze, která se skládá z bufetových snídaní a bohatých večeří podávaných v hotelové restauraci. Na pokoji vás navíc bude čekat lahev vína

Do Egeru za historií i vínem

Město Eger leží asi 130 km od Budapešti na jižním úbočí pohoří Bükk. Je to město plné historie proslavené jedinečným vínem z místních vinic. V létě se zde koná festival Byčího vína, které je druhým nejslavnějším maďarským vínem, hned po Tokaji.

Do Egeru za historií i vínem

Město Eger je plné nádherných barokních památek, které stojí za to vidět:

 • bazilika na náměstí Esterházy tér, což je druhý největší kostel Maďarska s největšími varhany
 • na tomtéž místě najdete také Arcibiskupský palác a univerzitu z 18. století
 • minaret hned vedle hotelu je vzpomínkou na dobu nadvlády Turků a zároveň je také nejsevernější stavbou tohoto druhu v Evropě
 • nechybí samozřejmě kavárny, kina a další

Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 30. 4. do 31. 8. 2015. Kupon nelze uplatnit v termínech 1. 5. - 3. 5., 23. 5. - 25. 5. a 20.08 – 23.08 2015.
 • Pobyt rezervujte na emailu info@minarethoteleger.hu nebo tel. čísle +36 36 517 000. V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • Pobyt s dětmi:
  • dítě do 4 let zdarma ubytování a služby.
  • děti od 4 let s polopenzí za 26 EUR/den.
 • Cena nezahrnuje pobytovou taxu 450 HUF/osoba/noc.
 • Více informací www.minarethoteleger.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena