515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Maďarské termální lázně Eger pro DVA na 3 a více dní se vstupy do lázní
Luxusní relaxační pobyt pro DVA na 3/4 dny v maďarském Egeru v Hotelu Minaret***. Užijte si CELODENNÍ relax v termálech i turecké lázně. Navíc chutná polopenze a láhev vína na pokoji v ceně!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské termální lázně Eger pro DVA na 3 a více dní se vstupy do lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

30. 4. 2015 – 31. 8. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Park Hotel Minaret***
Knézich Károly street 2
H-3300 Eger

www.minarethoteleger.hu
Tel. +36 36 517 000
Email info@minarethoteleger.hu

Relaxační dovolená v maďarských lázních

Pokud hledáte ideální relaxační dovolenou, vydejte se do maďarského lázeňského městečka Eger, které vás nadchne historickým centrem a umožní vám zbavit se stresu v termálních lázní. Termální lázně Eger a Hotel Minaret se postarají, abyste s vaším doprovodem prožili nezapomenutelnou dovolenou!

Relaxační dovolená v maďarských lázních

Proslulé maďarské termály na vlastní kůži

Maďarsko je proslulé svými termálními lázněmi. Eger je ideální pro koupelové kúry v létě i v zimě. Egerská termální voda je bohatá na vápník a hořčík a má mnoho léčivých účinků.

Proslulé maďarské termály na vlastní kůži

Součástí pobytu jsou dva vstupy do termálních lázní:

 • 1x vstup do Tureckých lázní v Egeru na 2,5 hod. pro dva, kde se můžete těšit na termální bazény různých teplot, velký bazén a 5 menších, 12 typů masáží, páru, saunu a mnoho dalšího.
 • 1x CELODENNÍ vstup do termálů v Egeru pro dva, kde najdete plavecký bazén, termální lázně, turecké lázně a další.

Hlavní zajímavostí tohoto malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jenž je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se o přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný.

Hlavní zajímavostí tohoto malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jenž je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA

Léčí se zde hlavně pohybové obtíže, termální pramen dosahuje teploty až 68°C. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou.

Ubytování přímo v centru dění

Hotel Minaret je situován ve středu Egeru, přímo vedle tureckého minaretu a poblíž egerského hradu.

Ubytování přímo v centru dění

Hotel si pro vás připravil ubytování v útulných pokojích s manželskou postelí, vlastní koupelnou a fénem. Internet na pokoji je samozřejmostí.

Hotel si pro vás připravil ubytování v útulných pokojích s manželskou postelí, vlastní koupelnou a fénem. Internet na pokoji je samozřejmostí

Součástí balíčku je také polopenze, která se skládá z bufetových snídaní a bohatých večeří podávaných v hotelové restauraci. Na pokoji vás navíc bude čekat lahev vína.

Součástí balíčku je také polopenze, která se skládá z bufetových snídaní a bohatých večeří podávaných v hotelové restauraci. Na pokoji vás navíc bude čekat lahev vína

Do Egeru za historií i vínem

Město Eger leží asi 130 km od Budapešti na jižním úbočí pohoří Bükk. Je to město plné historie proslavené jedinečným vínem z místních vinic. V létě se zde koná festival Byčího vína, které je druhým nejslavnějším maďarským vínem, hned po Tokaji.

Do Egeru za historií i vínem

Město Eger je plné nádherných barokních památek, které stojí za to vidět:

 • bazilika na náměstí Esterházy tér, což je druhý největší kostel Maďarska s největšími varhany
 • na tomtéž místě najdete také Arcibiskupský palác a univerzitu z 18. století
 • minaret hned vedle hotelu je vzpomínkou na dobu nadvlády Turků a zároveň je také nejsevernější stavbou tohoto druhu v Evropě
 • nechybí samozřejmě kavárny, kina a další

Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 30. 4. do 31. 8. 2015. Kupon nelze uplatnit v termínech 1. 5. - 3. 5., 23. 5. - 25. 5. a 20.08 – 23.08 2015.
 • Pobyt rezervujte na emailu info@minarethoteleger.hu nebo tel. čísle +36 36 517 000. V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • Pobyt s dětmi:
  • dítě do 4 let zdarma ubytování a služby.
  • děti od 4 let s polopenzí za 26 EUR/den.
 • Cena nezahrnuje pobytovou taxu 450 HUF/osoba/noc.
 • Více informací www.minarethoteleger.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena