515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Pobyt pro DVA v maďarském městě Sopron s NEOMEZENÝM wellness
Pobyt pro DVA na 3 dny v 3* hotelu Lövér, který je obklopen zelení sopronské přírodní rezervace. Bohatá polopenze, hotelové WELLNESS NEOMEZENĚ a památky města Sopron. Vinařská lokalita kousek od Neziderského jezera i zámku Esterházy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Pobyt pro DVA v maďarském městě Sopron s NEOMEZENÝM wellness

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 92 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Lövér
Várisi út 4.
9400 Sopron
Maďarsko

www.hotellover.hu/en
tel.: +36 99 888 400
e-mail: info@hotellover.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinkový pobyt na maďarsko-rakouské hranici

Toužíte po chvílích odpočinku, ale zároveň chcete vidět něco nového? Maďarské město Sopron je pak skvělou volbou. Je to jediné maďarské město s kompletně zachovaným středověkým jádrem a zároveň je to také lokalita, kde se pěstuje proslulé maďarské víno. A do Rakouska to máte jen 10 kilometrů!

Odpočinkový pobyt na maďarsko-rakouské hranici

Křižovatka cest mezi Vídní a Budapeští

Díky blízkosti hranic s Rakouskem se nemusíte bát, že se nedomluvíte - většina místních umí plynule německy. Sopron vás rozhodně okouzlí krásným historickým centrem, které je jako stvořené na romantické večerní procházky. V noci je navíc vše nádherně nasvícené. 

Křižovatka cest mezi Vídní a Budapeští

Ubytování uprostřed zelené oázy

3* Hotel Lövér se nachází v zeleni přírodní rezervace Sopron a nabízí tak nespočet možností pro sportovní vyžití. Jsou zde udržované cesty pro pěší i cyklisty, nemusíte se bát vyjet na cyklovýlet ani s dětmi. 

Hotel Lövér

Hotelový interiér

V hotelu jsou pro vás připraveny nekuřácké pokoje (kouření je povoleno pouze na vymezených místech), které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi. V každém pokoji se nachází televize, lednice, rádio a fén, ve většině pokojů se pokocháte také výhledem z balkónu.  Úklidová služba chodí každý den.

Komfortně vybavené pokoje

V ceně balíčku je mimo jiné rozšířená polopenze. Každé ráno si budete moci pochutnat na bohaté snídani podávané formou švédkých stolů, v poledne mezi 13 -14 hod. na vás bude čekat polévka. Večeře jsou podávány od 18 hod. opět formou švédských stolů.  

Těšte se na skvělé snídaně

Hotelová restaurace

Wellness i fitness centrum neomezeně

V rámci tohoto pobytu budete mít neomezený vstup do hotelového wellness. Bude vás čekat bazén 10 x 4,5 m, jacuzzi, sauna a fitness centrum s profesinálním posilovacím a kardio vybavením. Budete mít také 20 % slevu na další služby poskytované hotelem (např. salón krásy).

Do wellness neomezeně

Zacvičte si ve fitness

Vinařská oblast proslulá modrými odrůdami

Sopron byla až do 18. století největším obchodním vinařským centrem ve střední Evropě. Nejznámější odrůdou modrého vína této oblasti je Kékfrankos - Frankovka, kterou doprovází Zweigelt a Cabernet Sauvignon.

Vinařská oblast proslulá modrými odrůdami

Na procházku po historickém městě Sopron

V přes tisíc let starém městě o památky opravdu není nouze - už vstup do starého města branou Požární věže (Füztorony) je impozantní (věž je vysoká 60 m). Hned za ní se rozprostírá Hlavní náměstí (Fö tér) s barokním sloupem nejsvětější Trojice. Za zhlédnutí stojí také domy z 15. století - v domu č. 5 svého času pobýval král Matyáš Korvín a v 19. století jeden z nejvlivnějších politiků Maďarska, István Széchenyi. 

Historické město Sopron

Neziderské jezero - památka UNESCO

Při svém pobytu v Soproni byste si rozhodně neměli nechat ujít návštěvu Neziderského jezera (německy Neusiedler See, maďarsky Fertő-tó), které je vedle Balatonu jediné velké stepní jezero v Evropě. Vyznačuje se pásmem rákosí a mělkostí a v roce 2001 bylo připsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Neziderské jezero

Palác Esterházy - maďarské Versailles

Pouze 25 km od Soproně se nachází známý rokokový palác Esterházy, který rozhodně stojí za to vidět.  Uvnitř je celkem 126 pokojů a knihovna, kde se nachází 22 000 svazků knih. Mezi lety 1766 - 1790 byl palác domovem pro Josepha Haydna, tzv. otce symfonie.

Palác Esterházy

Projděte se palácem

Lázně Győr a Mosonmagyaróvár

Pokud vás omrzí hotelové wellness a budete si chtít vyzkoušet i klasické maďarské lázně, máte možnost navštívit lázně Mosonmagyaróvár (70 km autem) nebo Győr (90 km autem). Jedná se o velice známá spa a wellness střediska se zábavou na celý den.  

Lázně Győr

Uložiť


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 3. 3. 2015 do 30. 6. 2015 mimo maďarské svátky (30. 04 - 03. 05., 22 - 25. 05. a 10 - 15. 06.).
 • Rezervace pobytu na emailu info@hotellover.hu (komunikace v angličtině) nebo na tel. +36 99 888 400. 
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: 608 919 454, e-mail podpora@slevoteka.cz) a my za vás rezervaci rádi vyřídíme.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě do 5,9 let zdarma.
  • Dítě 6-13,9 let 43 EUR/pobyt.
  • Domácí mazlíček 6,5 EUR/noc.
 • Check-in po 15:00, check-out do 11:00. 
 • V ceně není zahrnuta pobytová taxa 1,5 EUR/osoba starší 18 let/noc.
 • Více informací na www.hotellover.hu/en.

Hodnocení pobytu

4,4 z 5
Celkem hodnotilo 19 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • aniaklimek 30. 8. 2016
 • anton.g 11. 1. 2016

  jidlo super

zobrazit hodnocení / 19 zákazníků

nabídka byla ukončena