515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Maďarské lázně pro DVA v apartmánech s neomezeným wellness
Pobyt v maďarském lázeňském městě Zalakaros pro dva či celou rodinu na 3 a více dní v apartmánech Club MenDan. Neomezený vstup do bazénu a sauny a platnost do března 2016. Užijte si relax v oblíbených maďarských lázních!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské lázně pro DVA v apartmánech s neomezeným wellness

-50 %
Maďarské lázně pro DVA v apartmánech s neomezeným wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2016

Kde uplatnit voucher

Club MenDan Aparthotel
Gyógyfürdő tér 6
8749 Zalakaros
Maďarsko ‎

www.clubmendan.hu
Tel.: +36 93 541 860
E-mail: info@clubmendan.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Objevte maďarské lázeňské město Zalakaros, kde si užijete příjemný relax v termálních lázních, prohřejete tělo v sauně, projdete se po krásných parcích a načerpáte blahodárné účinky minerální vody!

Ubytování nedaleko termálních lázní

Pokud chcete pohodlný apartmán s širokou škálou služeb za přijatelnou cenu, nejlépe pro celou rodinu, je pro vás Club MenDan to pravé. Další nespornou výhodou je jistě to, že se nachází nedaleko termálních lázní.

Club MenDan Aparthotel

Čekají na vás dvoulůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou, koupelnou a WC. Najdete zde také telefon, klimatizaci a TV. Kuchyňka je samozřejmě plně vybavená sklokeramickou deskou, lednicí, troubou, mikrovlnkou, nádobím a dalšími nezbytnostmi. 

Plně vybavené apartmány

Kuchyňský kout

V rámci neomezeného využívání wellness si užijete bazén a finskou saunu.

Využívejte wellness neomezeně

Co na vás čeká v Zalakarosu?

Zalakaros je dle počtu návštěvníků šestý nejoblíbenější areál termálních lázní a koupališť v Maďarsku. Na své si zde přijdou návštěvníci všech věkových kategorií. V komplexu se můžete těšit na:

 • lázně a zážitkový bazén - pro všechny generace - pro malé je tento zážitek dobrodružstvím, pro velké dokonalou relaxací.
 • lázeňský bazén - lázeňský bazén a sauna, vnitřní i venkovní posezení, termální vodoléčebné procedury čekají na ty, kteří se chtějí léčit - šumivá koupel, podvodní masáže, elektroléčba, fyzioterapie, léčebné zábaly, masáže - vše pro vaše zdraví!
 • krytý a venkovní bazén - plný vodních atrakcí - vířivka, vodní hřib, dump vědro, masáže, gejzíry, skotská sprcha, jacuzzi, finská, aroma a světelná terapie, infračervená sauna... 
Lázně Zalakaros

Léčivá voda, nacházející se v těchto lázních, je v Evropě ojedinělou termální vodou, obsahující chlorid sodný, hydrogenuhličitan a kyselinu metaboritou. Nejlépe se osvědčila při léčbě chronických ženských chorob, onemocnění pohybových ústrojí a kloubů, nervové soustavy, srdce a poruch krevního oběhu.

Naleznete zde také nespočetné možnosti pro výlety, restaurace a parky, možnost účastnit se volnočasových a rekreačních programů:

 • ochutnávky vín
 • prohlídky Little Lake Balaton, Keszthely a okolních krásných míst
 • cyklistických výletů
 • jízdy na koni, rybaření, lovu

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 14. 10. 2015 do 31. 3. 2015. Mimo termíny 23.10. – 1. 11. 2015, 24. 12. 2015 – 3. 1. 2016, 11. – 15. 3. 2016, 25. – 28. 3. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +36 93 541 860 nebo na e-mailu info@clubmendan.hu (komunikace v angličtině, maďarštině). 
 • Netroufáte si na rezervaci či zjištění volného termínu sami? Napište nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte jméno, hotel a termín, o který máte zájem a my to za vás vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi (platí se na místě):
  • děti do 5,9 let zdarma.
  • děti od 6 do 11,9 let za 8 €/noc bez snídaně, za 11,5 €/noc včetně snídaně.
  • děti od 12 do 17,9 let za 11,5 €/noc bez snídaně, za 16,5 €/noc včetně snídaně.
  • Ceny za děti platí pro tolik dětí, kolik je v apartmánu platících dospělých (2 dospělí - sleva pro 2 děti apod.).
 • Povinné příplatky (platí se na místě):
  • pobytová taxa 1,35 €/dospělá os./noc.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena