515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA s wellness neomezeně
Pobyt v oblíbených maďarských lázních Hajdúszoboszló u Debrecínu pro DVA na 3 a více dní. Ubytování v Hotelu M, polopenze a volný vstup do wellness. Relaxujte na jaře v lázních s 19 bazény!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko

Maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA s wellness neomezeně

-59 %
Maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA s wellness neomezeně

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 7. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel M****
Gábor Áron u. 34
Hajdúszoboszló 4200
Maďarsko

www.hotel-m.hu
email: sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině)

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jako v ráji v maďarských lázních

Pokud už se nemůžete dočkat léta, kdy si vyjedete na dovolenou k moři a budete lenošit na pláži ve stínu palem, máme pro Vás dobrou zprávu!

Jako v ráji v maďarských lázních

Už nemusíte čekat na léto a (skoro) mořské relaxace si můžete užít v oblíbených maďarských lázních Hajdúszoboszló. Za skvělou cenu budete odpočívat v luxusním hotelu s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness!

Navštivte jedny z největších maďarských lázní

Lázně Hajdúszoboszló najdete pouhých 20 km od historického a zároveň druhého největšího maďarského města Debrecín na východě Maďarska.

Jsou to jedny z největších maďarských lázní. Užijete si celkem 19 bazénů (krytých i venkovních) s různými teplotami, ležet budete na lehátkách na písčité pláži, nad Vámi se budou do výšky pnout palmy a Vy se tak příjemně navnadíte na letní dovolenou.

Navštivte jedny z největších maďarských lázní

Příjemný 4* Hotel-M s wellness centrem

Ubytování budete v rodinné atmosféře Hotelu-M v klidné oblasti lázní Hajdúszoboszló v bezprostřední blízkosti samotných termálních lázní i aquaparku s tobogány.

Ubytování budete v rodinné atmosféře Hotelu-M

Čeká Vás komfortní ubytování v 2-lůžkových pokojích. Každý den při snídani si můžete vybrat z bohatých buffetových stolů. Večer si pochutnáte na 3-chodovém menu v restauraci hotelu.

Každý den při snídani si můžete vybrat z bohatých buffetových stolů

Neomezený vstup do wellness

V Hotelu-M naleznete i perfektně zařízené wellness centrum. Těšte se na neomezený vstup pro oba a to každý den v ceně kuponu. Užijete si například bazénu, vířivky nebo infra a finské sauny

Neomezený vstup do wellness

Termální lázně a Aqua - palace otevřeny celoročně

Lázně Hajdúszoboszló nejsou jen termální lázně, ale obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí - lázní, aquaparku, Aqua - palace a venkovních bazénů. Proslulé lázně mají, stejně jako všechny maďarské lázně, bohatou tradici (již od roku 1927). Díky termální vodě působí relaxace v těchto lázních pozitivně nejen na duši, ale také na tělo. Lázně jsou otevřeny celoročně.

Termální lázně a Aqua - palace otevřeny celoročně

Celoročně má otevřeno také Aqua - palace, který v sobě kombinuje aquapark s relaxačním termálním parkem. Díky bohatému vybavení pro děti je jeho návštěva vhodná i pro rodiny s dětmi. Díky kuponu sem navíc získáváte 10% slevu.

Aquapark s největším bazénem v Evropě

Komplex otevřených termálních i netermálních bazénů otevírá svoje brány každoročně 1.května a je otevřený až do pozdního podzimu. Jedná se celkem o 13 bazénů. Nejvíce vyhledávaným je největší evropský bazén, který je laděn do středozemních stylu. Najdete zde písčitou pláž, vlnobití, palmy,...  

Aquapark s největším bazénem v Evropě

Pro děti v areálu naleznete několik bazénů a brouzdališť a to včetně dětských hřišť. Sportovce potěší hřiště pro beach volejbal, tenis, stolní tenis, fotbal přímo v areálu. Na své si přijdou i nudisti a to na naturistickém ostrově v areálů lázní. Vstupné do lázní je velice příznivé - 140 Kč na celý den.

Pro děti v areálu naleznete několik bazénů a brouzdališť a to včetně dětských hřišť

V prezentaci byly použity fotografie z www.hajduszoboszlo.hu.


Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 28.5. do 10.7.2014.
 • Rezervaci pobytu proveďte na mailu sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině).
 • Prodloužení pobytu za 50 EUR/2 osoby/noc vč. polopenze a všech služeb.
 • Děti do 4 let zdarma.
 • Děti 4 - 14 let za 12,50 EUR/noc.
 • Domácí mazlíček 5 EUR/noc.
 • Turistická taxa není zahrnuta v ceně. Hradí se na místě ve výši 1,6 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.hotel-m.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena