515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Zimní romantický pobyt pro DVA v maďarském Györu se vstupem do lázní
Zimní pobyt v maďarských lázních Györ pro DVA na 3 a více dní v útulném Hotelu Amstel. Můžete se těšit na polopenzi, CELODENNÍ vstup do lázní a NEOMEZENÝ vstup do sauny! Bezkonkurenční relaxace v oblíbeném lázeňském městě, ideální také jako vánoční dárek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Zimní romantický pobyt pro DVA v maďarském Györu se vstupem do lázní

-30 %
Zimní romantický pobyt pro DVA v maďarském Györu se vstupem do lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 48 zákazníků
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Amstel Hattyú Inn
Töltésszer u. 18
H-9025 Győr, Maďarsko 

www.amstelhattyu.hu
tel.: 0036-96/518-423
e-mail: amstelhattyu@t-online.hu 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zimní romantika v maďarských lázních Györ

Užívejte si odpočinku v léčivé vodě, procházejte se podél Dunaje ruku v ruce se svou drahou polovičkou, poseďte u výtečné kuchyně v hotelové restauraci a ohřejte se v tradiční sauně. A to jen zlomek toho, co všechno můžete v oblíbených maďarských termálech Györ dělat!

Útulné ubytování v Hotelu Amstel

Zimní romantický pobyt si nejvíc užijete s ubytováním v rodinném Hotelu Amstel Hattyú. Hotel se nachází pouhých pár kroků od historického centra města, na břehu řeky Dunaj. 

Můžete se těšit na ubytování v útulném pokoji, s klasickým vybavením (TV, sociální zařízení, úložné prostory, WC, Wi-Fi). Užívejte si rodinné atmosféry a krásného výhledu na dunajskou zimní krajinu.

V restauraci na Vás bude čekat polopenze, která zahrnuje snídaně formou švédských stolů (můžete si vybrat mezi teplou a studenou kuchyní) a večeře výběrem z menu. Dále se můžete těšit na uvítací welcome drink pro oba a nechybí ani NEOMEZENÉ využití hotelové sauny.

Celodenní vstup do termálních a zážitkových lázní Rába Quelle v Györu

A to pořád není všechno! Díku kuponu si užijete také celodenní vstup do lázní Györ pro dvě osoby.

Termální a zážitkové lázně v maďarském Györu byly otevřeny v roce 2003 a zařadily se mezi nejoblíbenější maďarské lázně vůbec. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 63°C teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 metrů.

Lázně disponují 3 termálními a 5 zážitkovými bazény. Dále zde najdete 2 tobogány, zahradu saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště. Pravidelně se tu konají rozličné programy, k občerstvení slouží několik restaurací a barů, které nabízí rozličné kulinářské zážitky

Lázně jsou otevřené celoročně o víkendech od 9.00 do 21.00 hod. Za celodenní vstupenku zaplatíte 2600 HUF (co činí asi 10 EUR). Ušetřit můžete na večerním vstupném, rodinné vstupence nebo pokud jste senior. Za lehátka a fény se zde nic neplatí. Kompletní ceník naleznete zde

Centrum maďarského lázeňství, to je Györ

Györ nebo Ráb, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází mezi Bratislavou a Budapeští. Bohatá historie datující se až do 11. století vytvořila město s jedinečnou atmosférou a nespočtem nádherných památek. Město leží na soutoku řek Dunaj, Rába a Rabča.

Při návštěvě města Györ se projdete kolem biskupské rezidence, na níž byl koncem druhé světové války zastřelen blahořečen biskup Vilmos Apor. V rezidenci je dnes výstava o životě a mučednické smrti tohoto statečného muže.

Dále směřujte k bazilice, kde je možné vidět hermovku sv. Laszlo, která patří mezi nejvýznamnější relikvie v Maďarsku. Také můžete vidět hrobku Vilmose Apore a obraz Madony s Ježíškem, který v 17. století ronil krvavé slzy v průběhu mše. Nezapomeneme se podívat na jezuitský kostel sv. Ignáce z Loyoly, který se nachází na Sczechenyiho náměstí. Pokračujte ke karmelitánskému kostelu, ve kterém se nachází vzácný obraz Černé madony.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít v období od 20. 11. 2013 do 31. 3. 2014. Neplatí v termínu 24.-25.12. a 29.-31.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel.: 0036-96/518-423 nebo na e-mailu: amstelhattyu@t-online.hu.
 • Délku pobytu si vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 3 do 10 let se slevou 70% z ceny pro dospělou osobu.
 • Děti starší než 10 let platí 100% ceny pro dosp. osobu.
 • Pobytová taxa 1 EUR/osoba/noc.
 • Poplatky se hradí na místě.
 • Více informací na www.amstelhattyu.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena