515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Maďarsko
Maďarské jezero Hevíz pro DVA na 3 a více dní se vstupem do termálů
Zažijte tu pravou relaxaci u největšího evropského termálního jezera Hevíz. Dovolená pro DVA na 3 a více dní v hotelu Majerik v centru města. Ubytování, polopenze a vstupenky do termálů. Nyní s platností do dubna 2016!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské jezero Hevíz pro DVA na 3 a více dní se vstupem do termálů

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2016

Kde uplatnit voucher

Hotel Majerik Hévíz***
Erzsébet Királyné u. 9.
8380 Hévíz
Maďarsko

www.majerikhotel.hu/en/
Tel.: +36 20 298 7006
E-mail: info@majerikhotel.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Věděli jste, že jezero Hévíz je největší celoročně otevřené termální jezero v Evropě? U jezera se nachází stejnojmenné město, které je navíc jedno z nejznámějších lázeňských měst v Maďarsku s neobyčejně příjemnou atmosférou. To už stojí za navštívení, nemyslíte? Pokud milujete relax v atraktivní lokalitě, toto je pobyt pro vás!

Hévíz je největší celoročně otevřené termální jezero v Evropě

Hotel Majerik pouhých 100 metrů od jezera

Po dobu tohoto relaxačního pobytu budete ubytovaní v Hotelu Majerik, který je od termálního jezera Hévíz vzdálený pouhých 100 m. Hotelový komplex se skládá ze dvou budov, přičemž v hlavní budově se nachází hotelová restaurace pro až 80 osob.

Hotel Majerik Hévíz***

Hotel Majerik nabízí útulně zařízené nekuřácké dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V pokoji se nachází televize, na které budete moct sledovat maďarské i zahraniční programy, dále telefon, lednice a toaletní stolek. Samozřejmostí je bezplatné internetové Wi-Fi připojení.

Útulně zařízené nekuřácké pokoje

Součástí balíčku je také strava v podobě polopenze, a to po celou dobu pobytu.

Hotelová restaurace

Blahodárné relaxační účinky termálních pramenů

Voda v jezeře Hevíz je známá pro své léčebné a rehabilitační účinky, obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Z pramenu na dně jezera vyvěrá 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin.

Voda v jezeře Hevíz je známá pro své léčebné účinky

Teplota jezera je v zimě 26-28°C. Termály jsou tedy otevřeny celoročně a pro případ nepřízně počasí mají i vnitřní krytou část s lehátky a bazénem. Oblak jemné páry nad jezerem vytváří neobvyklou romantickou atmosféru a hlavně ohřívá okolní vzduch, takže zimy se bát nemusíte.

Termály jsou tedy otevřeny celoročně

Zakoupením pobytu získáváte (dle varianty) vstupenky do těchto termálů, a to každá na dobu 3 hodin!

Výlet k Balatonu i do termálních lázní

Hévíz je vzdálen pouhých 250 km od českých hranic. Najdete zde mnoho restaurací a hospůdek, které podávají místní jídla a také kavárny a cukrárny. Nudit se tedy rozhodně nebudete!

Výlet k Balatonu

Čtvrthodinka jízdy stačí a narazíte na město Kesthely u břehu Balatonu - největšího maďarského jezera, na které jsou obyvatelé země náležitě hrdí. Za navštívení stojí zdejší zámek Festetics, který je druhý největší v zemi.

Jedinečný Balaton

Pár kilometrů na jih leží termální lázně Zalakaros, které nabízí jak léčebné procedury, tak zábavní atrakce. Zdejší voda je vhodná pro léčení pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, ale i chronických gynekologických potíží.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 6. 10. 2015 do 30. 4. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +36 20 298 7006 nebo na e-mailu info@majerikhotel.hu (komunikace v angličtině, maďarštině). 
 • Netroufáte si na rezervaci či zjištění volného termínu sami? Napište nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte jméno, hotel a termín, o který máte zájem a my to za vás vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi:
  • dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
  • dítě 3 - 11,9 let na 3 dny za 30 €, na 4 dny za 43 € a na 6 dní za 70 €. Cena vždy zahrnuje polopenzi, nezahrnuje vstupné do lázní.
  • dítě od 12 let se počítá jako 3. osoba; na 3 dny za 39 €, na 4 dny za 55 €, na 6 dní za 91 €. Cena vždy zahrnuje polopenzi, vstup do lázní ne.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa za 450 HUF (1,50 €/osoba/noc).

Hodnocení pobytu

5,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.

 • Eva 29. 12. 2015

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena