515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
Luxusní pobyt v Mariánských Lázních a 12 PROCEDUR
5-denní relaxační pobyt pro DVA s plnou penzí v luxusním **** hotelu Morris v Mariánských Lázních. Naplno si užijte relaxačních 12 PROCEDUR a vstup do wellness s bezkonkurenční slevou 62%!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Mariánské Lázně

Luxusní pobyt v Mariánských Lázních a 12 PROCEDUR

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 43 zákazníků
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Známá síť luxusních hotelů Morris, které najdete po celé České republice, si pro Vás a Vašeho partnera připravila jedinečný relaxační balíček nabitý komfortním ubytováním, výtečnou stravou a množstvím relaxačních procedur.  A kde jinde než ve **** Golf Hotelu Morris v Mariánských Lázních!

Relax pro tělo i duši

Golf Hotel **** Morris Mariánské Lázně je po celém okolí znám perfektním servisem, který nabízí svým hostům a vynikající kuchyní, která hravě okouzlí kdejakého gurmána. Nejen těchto výhod teď můžete užívat i Vy. Čeká na Vás 5 - denní relaxační pobyt, při kterém si naplno vychutnáte aktivní odpočinek snoubený se stoprocentním lenošením.

Co je pro Vás tedy připraveno? V rámci balíčku můžete společně strávit 55 minut ve wellness centru, kde si naplno vychutnáte reflexivní bylinkovou saunu a soukromý whirpool.

To nejlepší na Vás teprve čeká - jako součást balíčku můžete využít 12 balneo/wellness procedur a vyzkoušet tak osvědčené, ale i nové způsoby dokonalé relaxace nejen vašeho těla, ale i mysli. Vybírat můžete například z několika druhů koupelí (uhličitá, suchá plynová, perličková...), množství masáží (klasická, aromamasáž, reflexní...) a zábalů (parafínový zábal na ruce, slatinný zábal...). Specialitou je zde například Oxygenoterapie dle prof. von Ardenneho a dámy jistě uvítají i přístrojovou lymfodrenáž jako pomocníka při boji s pomerančovou kůží. Samozřejmostí je, že nemusíte navštěvovat žádné lázeňské domy - vše na Vás čeká přímo v hotelu!  A kdyby Vám snad procedury nestačily, na všechny další máte ještě slevu 20 %!

Odpočinuté tělo si jistě rádo pochutná na chutných pokrmech servírovaných v hotelové restauraci. Čeká na Vás plná penze začínající ráno buffetovou snídaní, v poledne se bude servírovat jednochodový oběd dle Vašeho výběru z menu plného specilit české kuchyně. Večer své chuťové buňky potěšíte dvouchodovým menu, kdy si večeři i dezert vyberete ze zajímavého menu - "a la carte". Příjemně strávený večer můžete zakončit v lobby baru nad sklenkou vína.

U nezapomenutelnému relaxačního i gastronomického zážitku nesmí chybět ani stylové ubytování ve **** pokojích, které jsou vybavené starožitným nábytkem v anglickém stylu. Po celou dobu si tak budete připadat jako nefalšovaná britská šlechta, která svůj volný čas může trávit v blízkém Royal Golf Clubu Mariánské Lázně či při jiné sportovní nebo kulturní aktivitě, kterou hotel nabízí - golfový trenažér, vyjížďky na koních, škola smyku či závody v "buginách". Z kulturních akcí Vám na recepci mohou zajistit divadelní představení, návštěvy muzeí, hradů a zámků a samozřejmě také známých léčebných pramenů či blízkého rašelniště.

K návštěvě lákájí:

 • Národní přírodní rezervace Kladská rašeliniště
 • Svatošské skály
 • Zámek Kynžvart či hrad Loket
 • Pivovar Chodovar
 • Lázeňská města Karlovy Vary a Františkovy Lázně
 • Skanzen Doubrava
 • V Mariánských Lázníc můžete navštívit známou fontánu, Městské divadlo, 3D kino, music cluby, kavárny a restaurace...

Kde slevu uplatnit:

Golf Hotel Morris **** Mariánské Lázně

Zádub - Závišín 724

Mariánské Lázně, 353 01


Doplňující informace

 • platnost kuponu od 20.1.2012 do 30.4.2012
 • svůj pobyt si zarezervujte na tel. čísle +420 35 44 22 777 nebo na golfhotel@hotelmorris.cz
 • 1 dítě do 12 let včetně ZDARMA (nárok na přistýlku a stravu)
 • další dítě nebo dítě od 12 let do 18 let za příplatek 1499 Kč/ pobyt (přistýlka, strava, procedury)
 • další osoba starší 18 let za 50% ceny kuponu (přistýlka, strava, procedury)
 • více informací na www.hotelmorris.cz

Hodnocení pobytu

4,6 z 5
Celkem hodnotilo 74 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • danielachmelova 11. 9. 2018

  Hotel, pokoj, restaurace a wellness je krásné. Vše je na pobyt velmi příjemné a vkusně zařízené. Personál je neustále usměvavý a v pohodě. Velmi vstřícný a pohodový.

 • Ev.bartosova 11. 8. 2018

  byly jsme se vším spokojené

zobrazit hodnocení / 74 zákazníků

nabídka byla ukončena