515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
Léto v Rájeckých Teplicích pro DVA na 3 dny s polopenzí
Rájecké Teplice pro DVA na 3 dny v Penzionu Jager s polopenzí a zapůjčením kol. Možnost prodloužení pobytu a platnost do 30.9. Klidná lokalita lázní Aphrodite Vám zajistí bezkonkurenční relaxační dovolenou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Malá Fatra

Léto v Rájeckých Teplicích pro DVA na 3 dny s polopenzí

-37 %
Léto v Rájeckých Teplicích pro DVA na 3 dny s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 35 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Jager
Konská 128
01313 Rájecké Teplice
Slovensko

www.penzionjager.sk
tel. +421 905 741 090
email: info@penzionjager.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinek pro dva v Rájeckých Teplicích

Do jakých lázní, aby jste se měli jako v ráji? Přeci do Rájeckých Teplic - název města sice nemá s rájem nic společného, ale náš balíček Vám snad pocit rajské relaxace přinese! Můžete se těšit na pobyt nedaleko lázní Aphrodite a polopenzi se zvěřinovými specialitami.

Ticho a klid v Penzionu Jager

Penzion Jager v Rájeckých Teplicích leží v klidné obci Konská, kterou najdete asi 1,5 km od lázní Aphrodite. Penzion leží v podhůří Malé Fatry, tudíž se sem můžeme vydat jak za turistikou, tak za relaxací v termálech.

Součástí balíčku je ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením, rádiem, TV a Wi-Fi. Dále se těšte na polopenzi a hlavně zvěřinovou specialitu, která se bude servírovat jeden z večerů. A nebyla by to pravá zvěřina, kdyby k ní nebylo podáváno kvalitní víno

U penzionu se nachází parkoviště, kde můžete parkovat zdarma. Dále pak poseďte v baru a když Vám bude chybět "rychlé palivo" na cesty, můžete si něco dobrého zakoupit v obchůdku. 

Léčivé termální prameny kousek od penzionu

Jen nedaleko od penzionu se nacházejí lázně Aphrodite, kde si můžete do syta užít atmosféru lázní s historií sahající až do 14. století. Zdejší termální prameny mají teplotu 39°C a léčí nemoci pohybového ústrojí a pozitivně působí také na uvolnění stresu. V lázních Aphrodite můžete odpočívat ve vodním světě, v beauty centru, na thajských masážích...

Pro všechny milovníky relaxu je atraktivní také termální koupaliště Laura s velkým plaveckým bazénem, kde si užijete vodních radovánek hlavně také v létě. V Rájci je také termální koupaliště Veronika, kde najdete i nespočet vodních atrakcí.

Tip na výlet do okolí

Rájecké Teplice leží nedaleko Žiliny na severním Slovensku. Městečko je především známé díky termálním pramenům a první zmínky o něm pochází ze 14. století. Milovníky historie možná bude zajímat, že v jeskyni Pod Bukom byly nalezeny stopy pravěkého osídlení tkz. púchovskou kulturou. 

Na výlet se vydejte k velmi rozsáhlé zřícenině Lietavského hradu, který leží v nadmořské výšce 635 m.n.m. Hrad byl postaven v roce 1241 a sloužil jako centrum života tohoto kraje. V současnosti zde můžete vidět zachovalé zdi a množství architektonických detailů. V prostorách bývalé kaple najdete i kamenná gotická žebra a zbytky omítek.

Nezapomeňte navštívit také unikátní Čičmany - vesničku, kde uvidíte jedinečně zdobené tradiční chalupy. 

Turistika na Malé Fatře

Penzion leží v podhůří pohoří Malá Fatra, které díky různorodosti krajiny poskytuje skvělý prostor pro turistiku. Výchozím bodem je vesnice Terchová, odkud se můžete vydat na několik výletů. Malá Fatra byla vyhlášena Národním přírodním parkem a Chráněnou krajinnou oblastí.

Údolí řeky Váh rozděluje pohoří na dvě strany:

 • na severu se nachází Kriváňská Fatra s nejvyšším vrcholem celého pohoří Velký Kriváň (1709 m.n.m.). Najdete zde i dolomitové štíty Velký a Malý Rozsutec, několik soutěsek a uzavřených dolin.
 • na jižní Lúčanské Fatře se můžete vydat na výlet po hřebenu od Klaku až po Minčol. Z hřebenu budete mít po celou dobu nádherný výhled do krajiny. Zajímavostí této strany je také oblý kopec nazývaný Martinské hole.

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 25.4. do 30.9.2013.
 • Rezervace pobytu na +421 905 741 090 nebo na emailu info@penzionjager.sk.
 • Možnost prodloužení pobytu na 6 dní (5 nocí) za příplatek 2700 Kč/2 osoby vč. polopenze a služeb. Jako BONUS láhev sektu zdarma.
 • Děti do 5 let zdarma.
 • Děti 5-12 let 10 EUR/noc vč. polopenze a všech služeb.
 • V ceně není zahrnutý místní poplatek 0,5 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.penzionjager.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena