515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Slovensko
First-minute letní dovolená v Piešťanech pro DVA na 6 dní s wellness
Oddychněte si v Piešťanech - pobyt pro DVA na 6 dní v Hotelu Magnólia s polopenzí, rašelinovým zábalem, masáží a dalšími wellness službami. Zapomeňte na všechny stresy s first minute dovolenou v příjemném hotelu v centru lázeňských Piešťan!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

First-minute letní dovolená v Piešťanech pro DVA na 6 dní s wellness

-50 %
First-minute letní dovolená v Piešťanech pro DVA na 6 dní s wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Magnólia
Nálepkova 1
921 01 Piešťany
Slovensko

www.hotelmagnolia.sk
tel.: +421 333 243 122
e-mail: recepcia@hotelmagnolia.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační dovolená v malebném lázeňském městě

Léto se blíží a Vaše dovolená stále v nedohlednu? Zajistěte si ji "first minute" se vší péčí a v nádherném lázeňském městě Piešťany nedaleko českých hranic! Širokou nabídku lákavých služeb pro Váš odpočinek připravil Hotel Magnolia.  

Zapomeňte na stres v Hotelu Magnólia

Hotel nabízí ubytování v Piešťanech, které jsou proslulé jako krásné lázeňské město na břehu řeky Váh. Hotel najdete přímo v centru města s výhledem na Považský Inovec. Hotel Vám poskytne veškeré pohodlí a pomůže načerpat zpět potřebnou energii

Hotel Vám přináší ubytování v Piešťanech, přímo v centru městaUbytováni budete v 2-lůžkových pokojích Standart výhledem na centrum Piešťan nebo na pohoří Považský Inovec a řeku Váh.

 

Pokoje jsou vybavené vkusným klasickým nábytkem, vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou), satelitní televizí, telefonem, vlastní malou ledničkou, osobním trezorem a fénem na vlasy.

V restauraci je pro Vás připravena polopenze. Těšit se můžete na snídaně formou bufetových stolů a 2-chodové večeře formou servírovaného menu. Kuchyň nabízí mezinárodní jídla, široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Jako desert ochutnejte výbornou kávu a čerstvé domácí koláčky!

Relaxační centrum přímo v hotelu

V relaxačním centru hotelu si můžete vybrat, zda budete relaxovat v infra sauně nebo finské sauně, můžete si užít masáží a to buď klasických, medových nebo lymfodrenážních. V nabídce jsou i čokoládové či skořicové zábaly, vířivá koupel jacuzzi, kosmetické služby a další procedury.

A nezapomeňte využít zdarma rašelinových zábalů, masáže, oxygenoroterapie a jednorázového vstupu do relax centra na neomezenou dobu za 1 EUR/os/den (první vstup máte zdarma, každý další jen za 1 EUR).

Vyzkoušejte oxygenoterapii

Už jste zkoušeli regenerační léčbu kyslíkem? V ceně balíčku si ji můžete užít celých 30 minut! Jde o inhalaci přiměřených dávek kyslíku, která Vám zajistí dokonalou regeneraci celého organismu, především jistě oceníte uvolnění nervové soustavy.

Kam v lázeňských Piešťanech

Piešťany jsou krásné město ležící na řece Váh, které se proslavilo hlavně díky lázeňství - jak by také ne, když zde první lázně byly postaveny již roku 1778. Na začátku 19. století byly městské lázně přestavěny do neoklasicistní podoby a na konci téhož století se z nich staly lázně proslulé (přinejmenším) po celém Slovensku.

Při své návštěvě Piešťan nevynechte prohlídku zříceniny středověkého kostela a kláštera. Projděte se také po významné funkcionalistické stavbě - kolonádním mostu od Emila Belluše, na které najdete sochařské a grafické práce slovenských umělců.

V okolí Piešťan najdete nespočet hradů a zřícenin s poutavou historií. Podívejte se na Čachtický hradTrenčiansky hradMohylu M.R.Štefánika, Smolenický zámek, Čertovu pec nebo Červenou věž.

Léto v Piešťanech - neomezené množství zábavy

V době léta se Piešťany nabízí širokou škálou možností zábavy, koncertů, festivalů, kulturního a sportovního vyžití

 • 18.7. 2013 – Mistrovství Slovenska ve výkoně vodicích psů 
 • 9.-10.8. 2013 - Festival Grape - jeden z největších hudebních festivalů na Slovensku.
 • 9.-11.8. 2013 - Toccata Art - 7. ročník festivalu mladých umělců
 • 17.-18.8. 2013 - Pohár SNP - soutěž v kanoistice
 • 18.8. 2013 - Hody v Piešťanech -atrakce a kulturní program přímo v centru města
 • 29.-31.8. 2013 - Festival Lodenica – největší country festival na Slovensku, letos zavítá i Miro Žbirka
 • 6.-12.9. 2013 - Cinematik 2013 - mezinárodní filmový festival
 • 18.-21.9. 2013 - Victoria Regia 2013 - národní soutaž ve vázaní a aranžovaní květin
 • 21.09. 2013 - Den řemesel 2013 - velký řemeselnický jarmark s kulturním programem

V Piešťanech a okolí na kolech

Okolní pamětihodnosti nejlépe poznáte na kolech. Vydejte se třeba na tyto cyklostezky:
 
 • Vážska cyklomagistrála - délka cca 56 km (do Trenčína), začíná u Kolonádního mostu v Piešťanech a pokračuje podél Vážského kanálu na Horní Středu, pod dálniční most, utrácí okrajem obce Brunovce, Potvorice, Považany, rekreační středisko Zelená voda, obec Beckov až do Trenčína. Nezapomeňte si prohlédnout a navštívit Piešťany - barlolamač, Kolonádní most, Lázeňský ostrov, Horná Streda - přírodní jezera s možností jízdy na vodních skútrech, Brunovce - zámeček, Zelená voda - přírodní koupaliště, Beckov - hradní zřícenina, muzeum, Trenčín - hrad, městské centrum.
 • Okruh kolem jezera Sĺňava - délka tam i zpět cca 11 km, vhodné i na in - line bruslení, jez je otevřen od dubna do konce října. Nezapomeňte si prohlédnout Ptačí ostrov - rezervace ptactva, Ratnovce - vodnolyžařský areál.
 • Ducové (Kostolec) - délka tam i zpět cca 12 km, modře označená trasa začíná u Kolonádního mostu ze strany Lázeňského ostrova a pokračuje přes obec Moravany nad Váhom. Žlutou barvou je označena odbočka z modré trasy do vsi Ducové k archeologické lokalitě Kostolec. Zpět se jde toutéž trasou.
 • Striebornica - délka tam i zpět cca 14 km, modře označená trasa začíná u Kolonádního mostu ze strany Lázeňského ostrova a pokračuje přes obec Moravany nad Váhom. V obci odbočíme z hlavní silnice na vedlejší cestu vpravo nahoře a pokračujeme cca 2 km až k jezeru Striebornica. Modrá trasa dále pokračuje až do Staré nebo Nové Lhůty.
 • Další cyklotrasy: Bezovec, Havran (Čertova pec), Beckov, Čachtice, Dubová a mnoho dalších. S jejich výběrem Vám rádi poradí v hotelu.

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupón je možno využít od 1.7. do 30.9.2013.
 • Rezervace na čísle +421 333 243 122 nebo na e-mailu recepcia@hotelmagnolia.sk.
 • Doporučený den nástupu je neděle. Po domluvě možno jiný den.
 • Děti do 6 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.
 • Pro rodinu možnost ubytování v apartmánu (bez příplatků za apartmán).
 • Dítě do 14 let za 75 EUR/pobyt bez nároku na welllness (zahrnuje 5x ubytovaní na přistýlce, 5x snídani, 5x večeři)
 • Děti starší 14 let za 100 EUR/pobyt bez nároku na wellness (zahrnuje 5x ubytovaní na přistýlce, 5x snídani, 5x večeři).
 • Další noc za příplatek 50 EUR/2 osoby/noc vč. snídaně, hradí se na recepci.
 • 1 osoba na pokoji příplatek 50 EUR/pobyt na recepci.
 • Ubytování v pokoji Executive, které se nacházejí ve vyšším podlaží a nabízí nejen krásnější výhled, ale navíc i klimatizaci, minibar a internetové připojení za 7 EUR/pokoj/noc.
 • Příplatky se hradí na místě.
 • Možnost doobjednat 
  • Malý relaxační balíček v hodnotě 15 EUR (masáž 30 min., masáž noh, medový zábal)
  • Velký relaxační balíček v hodnotě 29 EUR (masáž 30 min., rašelinový zábal, oxygenoterapie, medová masáž, reflexní masáž chodidel)
 • Parkování před hotelem 20 EUR/pobyt.
 • Check-in od 14.00, check-out do 10.00
 • Cena nezahrnuje poplatek městu 1,10 EUR/os/noc.
 • Více informací na www.hotelmagnolia.sk.
nabídka byla ukončena